Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kava u Samoboru?  (Posjeta: 12518 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #80 : 07 Kolovoz, 2008, 20:59:54 »

[/quote]
znam za tog boylera..mislim sa foruma ne poznam ga osobno, ali mislim da se nekaj ljuti na forumaše..
predlagao je nešto pa se niko nije odazvao,tako nešto..jebiga.
to je park divlje vode di lik uzgaja pastrve na brzacima,a u sklopu je restoran sa terasom u debeloj hladovini.. ;D
mislim da je to di ste vi bili..pa ak neko želi može za vikend..ak vrijeme posluži.
[/quote]


Ne ljutim se ja na nikoga. MaLi_OdvALjivAc je bio u pravu kad je rekao da vecina na ovom forumu ima 50 ccm skutere, a meni se rijetko dogodi da mi je tura ispod 200-300 km u jednom danu. Dogodi se da kroz tjedan skuter niti ne upalim ali zato skoro svaki vikend.....   :skuter:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #81 : 19 Listopad, 2008, 13:36:39 »
..aj aj..htio bi da opet bude neka kava u Samoboru..decki..naravno pridruzili bi vam se ja i ( rakitje00 )...ovaj vikend ako vam nije problem..jer onaj tek iduci su svi sveti..i ti blagdani..pa i moj rođendan.. da cujem sta vi mislite.... :icon_thumright: :icon_tongue: :headbang:
Frajer pere zube petardama ...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #82 : 19 Listopad, 2008, 13:38:28 »
..aj aj..htio bi da opet bude neka kava u Samoboru..decki..naravno pridruzili bi vam se ja i ( rakitje00 )...ovaj vikend ako vam nije problem..jer onaj tek iduci su svi sveti..i ti blagdani..pa i moj rođendan.. da cujem sta vi mislite.... :icon_thumright: :icon_tongue: :headbang:
mene mozete izbacit iz liste,ja nejdem...

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #83 : 19 Listopad, 2008, 13:40:00 »
..aj aj..htio bi da opet bude neka kava u Samoboru..decki..naravno pridruzili bi vam se ja i ( rakitje00 )...ovaj vikend ako vam nije problem..jer onaj tek iduci su svi sveti..i ti blagdani..pa i moj rođendan.. da cujem sta vi mislite.... :icon_thumright: :icon_tongue: :headbang:
mene mozete izbacit iz liste,ha nejdem...
:zmaj: :zmaj:
Frajer pere zube petardama ...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #84 : 19 Listopad, 2008, 23:43:26 »
Ja imam par sitnica koje me muce i ne bih se upustao da idem van Zg-a, ako uspijem rijesiti na vrijeme ici cu. :dontknow:

OK, ali samo da ti kazem...
Voznja do tamo bi bila stvarno laganica - kruzanje do 70 km/h na malim okretajima. Svakako za mashinu 100 puta manji napor od Sljemena. Ma, manji napor i od gradske voznje....
Nije samo termo grupa u pitanju...

Ček kaj ti je točno bilo s motorom? Meni se sve ok činilo danas na Sljemenu kad smo bili  :toothy11: I više nego OK!  :jerk:

Čudno da dolazite na "moj" teren, u Samobor, jedino kaj ja nejdem baš na kave... kad imam para onda piva, ak nemam onda samo đir i kesteni ko danas  :toothy3:

Veli slow da mu se sviđaju ravnice u našem kraju... Reko sam mu da ja izvlačim iz motora krajnju više nego naftaši naftu iz mora  :toothy9:

Zato sam na startu malo slabiji... Kolko si bil brži danas slow, 2 km/h?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #85 : 20 Listopad, 2008, 08:27:56 »
ja sam jučer bio u Samoboru na kavi al sa autom, ha ha.. :icon_tongue:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #86 : 20 Listopad, 2008, 14:48:13 »
Ja imam par sitnica koje me muce i ne bih se upustao da idem van Zg-a, ako uspijem rijesiti na vrijeme ici cu. :dontknow:

OK, ali samo da ti kazem...
Voznja do tamo bi bila stvarno laganica - kruzanje do 70 km/h na malim okretajima. Svakako za mashinu 100 puta manji napor od Sljemena. Ma, manji napor i od gradske voznje....
Nije samo termo grupa u pitanju...

Ček kaj ti je točno bilo s motorom? Meni se sve ok činilo danas na Sljemenu kad smo bili  :toothy11: I više nego OK!  :jerk:

Čudno da dolazite na "moj" teren, u Samobor, jedino kaj ja nejdem baš na kave... kad imam para onda piva, ak nemam onda samo đir i kesteni ko danas  :toothy3:

Veli slow da mu se sviđaju ravnice u našem kraju... Reko sam mu da ja izvlačim iz motora krajnju više nego naftaši naftu iz mora  :toothy9:

Zato sam na startu malo slabiji... Kolko si bil brži danas slow, 2 km/h?

Bokte mazo, pa jel citas kada je to bilo?  :violent5:  :laughing1:
Ovo je vec 2. ili 3. takva tema...

Ako se dobro sjecam, tada sam imao frisko slozenu masinu i trajala je razrada.
« Zadnja izmjena: 20 Listopad, 2008, 14:55:36 SlowRider »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kava u Samoboru?
« Odgovori #87 : 21 Listopad, 2008, 23:13:44 »
Treba mi zraka...  :cevru:

Sad i ja vidim  :uff:

Stalno sam u samoboru i stalno se vozimo tuda al nikad nisam videl neku skupinu skuteraša...
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: