Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha servis u bjelovaru ili negdje?  (Posjeta: 4996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
yamaha servis u bjelovaru ili negdje?
« : 15 Srpanj, 2008, 22:19:12 »
imao sam broj ,jbg,zagubio ga,nešt sam bio već naručivao od njih,koliko se sječam bjelovar je bio u pitanju......trebam sajlu za gas za roxa,onaj prvi dio što ide od ručke do one razdjelnice pa ak neko ima broj ili ideju gdje tu sajlu naručit?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: yamaha servis u bjelovaru ili negdje?
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2008, 23:24:31 »
Imas tu u Zg-u par ducana, samo sto moras prvo naruciti  :dontknow: Ako te zanima mogu se raspitati.

Kod njih kad bi slagao serijsku masinu, za iste novce mogu sloziti race setup ::)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: yamaha servis u bjelovaru ili negdje?
« Odgovori #2 : 16 Srpanj, 2008, 13:23:03 »
ajd molim te ak ti je uzput pitaj koliko košta i koliko se čeka ak ti nije problem
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: yamaha servis u bjelovaru ili negdje?
« Odgovori #4 : 16 Srpanj, 2008, 15:45:02 »
thanx za linkove.......jebe me ta bolcna,ne mogu je nikak pronać,a znam 100 % da je imam jer sam nedavno kupio polini speed varijator za minarelli i stavio malossi bolcnu za pežo i montirao na trekker.....jbg,malo mi je radiona zatrpana,a ne mogu se sjetit gdje sam ju stavio.....pronać ču ja nju već
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha servis u bjelovaru ili negdje?
« Odgovori #5 : 16 Srpanj, 2008, 16:21:03 »
thanx za linkove.......jebe me ta bolcna,ne mogu je nikak pronać,a znam 100 % da je imam jer sam nedavno kupio polini speed varijator za minarelli i stavio malossi bolcnu za pežo i montirao na trekker.....jbg,malo mi je radiona zatrpana,a ne mogu se sjetit gdje sam ju stavio.....pronać ču ja nju već
a aj traži, ali meni vario stoji već tjedan dana.. :(
kad ju planiraš pronać :toothy3: