Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RING (suceljavanje korisnika)  (Posjeta: 489656 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1080 : 04 Lipanj, 2009, 07:14:09 »
Mali djecak pita knjiznicarku;imate mozda knjigu dinamo prvak? Knjiznicarka:sinko bajke su na drugom katu

 :confused5: :confused5:

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1081 : 07 Lipanj, 2009, 15:43:28 »
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1082 : 07 Lipanj, 2009, 15:45:40 »
član foruma ChRiStIaN  uskoro se seli u BiH  :sad1:

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/24315/BiH-otvara-mogucnost-legalizacije-gay-brakova.html

on i njegova topla braća iz BBB,svi se vracaju nazad u svoja rodna mjesta u BIH :laughing6:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1083 : 07 Lipanj, 2009, 15:48:08 »
on i njegova topla braća iz BBB,svi se vracaju nazad u svoja rodna mjesta u BIH :laughing6:

ajoooooooooooooooj moram se pripremit...ahhahah

 :bacva: :odlicno: :raspa: :popc1: :popc1: :popc1:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1084 : 07 Lipanj, 2009, 15:50:12 »
Niste normalni, šta zajebavate dečka?


NHF Đabe vam izjava/pošalica/zajebancija na račun dinama kada je opet prvi. Istina je da je ove godine hajduk bio blizu pobjede al opet su na kraju spushili i kup i prvenstvo!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1085 : 07 Lipanj, 2009, 15:55:05 »
Niste normalni, šta zajebavate dečka?


NHF Đabe vam izjava/pošalica/zajebancija na račun dinama kada je opet prvi. Istina je da je ove godine hajduk bio blizu pobjede al opet su na kraju spushili i kup i prvenstvo!

važno je da oni kažu one njihove: "Nabijem te na dinamo"(umjesto na qurac)  :toothy3: i slične šeme

Iz Hajduka se isto može jedna prekrasna izvedenica napravit. Potrebna su dva razmaka i 3 zvjezdice:

Hajd u k***
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1086 : 07 Lipanj, 2009, 15:55:20 »


nabije vas mamic velika glava na k**ra* sve :toothy9:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1087 : 07 Lipanj, 2009, 15:59:09 »

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1088 : 07 Lipanj, 2009, 16:06:07 »
HAJDUk**ra*!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1089 : 07 Lipanj, 2009, 16:11:26 »

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1090 : 07 Lipanj, 2009, 16:25:03 »
Možeš ti tu postat 100 videa kada hajduk nije bio prvak već koliko godina? Nepratim baš nogomet pa neznam al može netko napisati tko zna!

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1091 : 07 Lipanj, 2009, 16:25:22 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1092 : 07 Lipanj, 2009, 16:30:45 »
Klupski uspjesi

Naslovi prvaka

    * Prvenstvo Kraljevine SHS/Kraljevine Jugoslavije:
          o 1927. i 1929.

    * Prvenstvo Banovine Hrvatske:
          o 1941.
                + Za ovaj naslov je bolje je reći prvenstvo Hrvatskog nogometnog saveza, jer su u tom prvenstvu su te godine sudjelovali i sarajevski i subotički klubovi.

    * Prvenstvo NR Hrvatske (to prvenstvo je bilo izlučno takmičenje za ulazak za jugoslavensku 1. ligu):
          o 1946.

    * Prvenstvo FNR Jugoslavije/SFR Jugoslavije:
          o 1950., 1952., 1954/55., 1970/71., 1973/74., 1974/75., 1978/79.
                + Hajduk je bio dio "velike četvorke" SFRJ-nogometa i jedini klub koji je postao prvak u objema Jugoslavijama, a da nije bio iz glavnog grada jugoslavenske republike/pokrajine. Vrijedi napomenuti da je Hajduk jedini nogometni klub koji je sudjelovao u svim prvoligaškim natjecanjima u Jugoslaviji od 1923. do 1991. Isto tako, Hajduk je jedini klub u objema Jugoslavijama koji je osvojio naslov prvaka bez poraza. Rekord je to kojeg Hajduk čuva od 1950., te ga do danas nije uspio srušiti ni jedan drugi klub u SFRJ i Hrvatskoj.

    * Prvenstvo Republike Hrvatske:
          o 1992., 1993./94., 1994./95., 2000./01., 2003./04. i 2004./05.

Kao i u Jugoslaviji, Hajduk je jedini klub koji je u svim prvenstvima RH igrao u najvišem rangu natjecanja, što zajedno čini neprekinuti niz od 80 sezona redovitog sudjelovanja u elitnom nogometnom razredu što je pravi svjetski raritet.

Osvojeni kupovi

    * Jugokup ( Kup Maršala Tita ):
          o 1966/67., 1971/72., 1972/73., 1973/74., 1975/76. (igralo se dvije sezone!), 1976/77., 1983/84., 1986/87., 1990/91..

    * Hrvatski kup:
          o 1992./93., 1994./95., 1999./00., 2002./03.

    * Hrvatski superkup:
          o 1992., 1992/93., 1993/94., 1994/95., 2003/04., 2004/05.

Dvoranska prvenstva

    * Dvoransko prvenstvo 1. HNL:
          o 2007/08., 2008/09.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1093 : 07 Lipanj, 2009, 16:43:52 »
Kolko čovjek zna o osvojenim prvenstvima, tolko ja nemam blage o Dinamu  :laughing9: :laughing9:

Ja kad gledam utakmicu gledam je neutralno i sad nedugo na tekmi kad je Dinamo vodio 2:0, u drugom poluvremenu Hajduk je igrao po meni fenomenalno  :icon_thumright:

A ona nadmetanja i tučnjave između navijača samo pokazuje naš Balkanski mentalitet. Da dođem autom u Split velika šansa je da netko nešto napravi kad vidi ZG tablice. Ja na to ni ne pomišljam kad vidim ST tablice.  :dontknow:

To kaj netko ima ZG tablicu ne znači da je iz Zagreba. Može biti iz Ivanić Grada, Samobora... Al bitno da smo svi mi za ove dole purgeri.  :icon_scratch:

Ja najmanje volim bit u Zagrebu, a tamo moram svaki dan na posao.



Frendu su razbili šoferšajbu na autu jer ima ZG tablice, a dečko je iz Žumberka.  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1094 : 07 Lipanj, 2009, 16:59:25 »
isto tako se redovito dešava da u zagrebu prebiju nekog ubogog studenta jer su čuli dalmatinski naglasak, naravno, njih 10 junaka ...

vidim da si pun predrasuda i strahova, primjera radi, u mome dvoru sve ove godine stoje parkirana 3 auta sa zagrebačkim tablicama i nikome nije palo na pamet da ih takne, uostalom, može bit auto na lizingu ili od neke firme, općenito to sa rušenjem auta su jadnički momenti.

zadnjih 15 godina se vodi medijska kampanja protiv dalmacije i dalmatinaca, prosječan dalmatinac je neobrazovani nekulturni debil koji ništa ne radi, takav stereotip su stvorili, zašto i kome to odgovara, ne znam ...

Preporučam malo više čitati, ne generalizirati, ne davati paušalne izjave, u krajnjem slučaju, svi smo mi Hrvati i ako sereš po svome, sereš i po sebi.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1095 : 07 Lipanj, 2009, 17:03:47 »
Kolko čovjek zna o osvojenim prvenstvima, tolko ja nemam blage o Dinamu  :laughing9: :laughing9:

Ja kad gledam utakmicu gledam je neutralno i sad nedugo na tekmi kad je Dinamo vodio 2:0, u drugom poluvremenu Hajduk je igrao po meni fenomenalno  :icon_thumright:

A ona nadmetanja i tučnjave između navijača samo pokazuje naš Balkanski mentalitet. Da dođem autom u Split velika šansa je da netko nešto napravi kad vidi ZG tablice. Ja na to ni ne pomišljam kad vidim ST tablice.  :dontknow:

To kaj netko ima ZG tablicu ne znači da je iz Zagreba. Može biti iz Ivanić Grada, Samobora... Al bitno da smo svi mi za ove dole purgeri.  :icon_scratch:

Ja najmanje volim bit u Zagrebu, a tamo moram svaki dan na posao.



Frendu su razbili šoferšajbu na autu jer ima ZG tablice, a dečko je iz Žumberka.  :angry7:

to debili rade,meni to isto nikad nije palo napamet razbit necije auto ili slicno,ma ni udria ne bi nikakvog purgera ni slicno,ja za hajduk on za dinamo,malo cemo se svadjat,jebat matere na tribini i to je to,al da cu se ja sad ic tuc bezveze,nema sanse..kako se lipo shokre i ja pozdravimo prije svake utakmice hajduka i dinama :laughing6:

jedino sta mi je diglo tlak je bilo u 2 misec u splitu na utakmici kad su bbb gadjali bakljama na zapad di ima dosta dice zena i normalnog svita koji je dosa u miru pogledat utakmicu,da policija to nije na brzinu smirila,ponovila bi se 2000ta godina..a onda bi i ja krenia :icon_biggrin:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1096 : 07 Lipanj, 2009, 17:10:07 »
isto tako se redovito dešava da u zagrebu prebiju nekog ubogog studenta jer su čuli dalmatinski naglasak, naravno, njih 10 junaka ...

vidim da si pun predrasuda i strahova, primjera radi, u mome dvoru sve ove godine stoje parkirana 3 auta sa zagrebačkim tablicama i nikome nije palo na pamet da ih takne, uostalom, može bit auto na lizingu ili od neke firme, općenito to sa rušenjem auta su jadnički momenti.

zadnjih 15 godina se vodi medijska kampanja protiv dalmacije i dalmatinaca, prosječan dalmatinac je neobrazovani nekulturni debil koji ništa ne radi, takav stereotip su stvorili, zašto i kome to odgovara, ne znam ...

Preporučam malo više čitati, ne generalizirati, ne davati paušalne izjave, u krajnjem slučaju, svi smo mi Hrvati i ako sereš po svome, sereš i po sebi.


ovo potipsujem, slazem se u potpunosti...nisam dalmatinac al od kad znam za sebe sam hajdukovac... :frajer:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1097 : 07 Lipanj, 2009, 17:11:42 »
Niste normalni s tim kajlanjem, slažem se sa dedom, svi su oni naši! Nepratim nogomet, odem par puta godišnje na tekmu i to je to ali mi se gade likovi koji prave nerede, razbijaju i sl. Bez obzira o kojem se klubu radilo. Zadnji put kada sam bio (Varteks-Dinamo) ispred mene je bila grupa klinaca u prosjeku 13-14 godina koji su skandirali BBB-ima ustaše, pokazivali srednji prst i sl. To mi se gadi i samo pokazuje da da nemaju odgoja i normalno kada smiju svašta raditi bez kontrole da će za koju godinu početi tiče, razbijanje, paljenje imovine...



Inače pogledajte  "The Real Football Factories International - Episode 4 of 8 - The Balkans"

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1098 : 07 Lipanj, 2009, 17:34:13 »
kaka su mi jadni ovi tu tovari, to je strasnooo...tu lijece frustracije zbog svog malog kurca...đejzsss

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: RING (suceljavanje korisnika)
« Odgovori #1099 : 07 Lipanj, 2009, 17:39:51 »
bedaki. :angel9: :angel9:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.