Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vaša iskustva sa servisima u Zg.  (Posjeta: 17670 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #20 : 22 Rujan, 2013, 14:12:25 »
Koda ga ovlašteni ne bi znal složit,ali je problem dok se vlasniku veli,otišel regulator pritiska goriva, on se jedino u kompletu sa z.injectorom more kupit,košta skoro 1000 kn i recimo 2 radna sata(bubam napamet) još.
I onda sernjava po servisu kak deru s cijenama.
A da ga odvedes u moto mondo i spreman si odrjesit kesu za nove dijelove, siguran sam da bi skuter bil složen, a ako hoćeš rabljene dijelove i jeftiniji popravak,onda pravac nekom mehi...

pa to je ok, ako mi dijagnosticira za radni sat,dva max max i znam na cemu sam
trezim onda novo italija rabljeno karambol itd

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #21 : 23 Rujan, 2013, 19:52:36 »
ovim putem zelim zahvalit tomyzgb na pravim i kvalitetnim savjetima s kakvim bi se pravi svecki forum mogao pohvalit.
drago mi je da se i dalje zeli pomoc. al spamera koji samo tipkaju ajme meni

uglavnom zica je bila u prekidu kod zelen dizne, jer preko graba se grebala o tvrdi plastiku(zastitu za zice)

i to je sve naknap pa sam samo skemijao i sve sljaka
zanima me jel netko ima taj jack ili kabel ili jel netko zna i voljan je izvuc nove zice iz konektora to je pokriveno onim plavkastim silikonom

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #22 : 23 Rujan, 2013, 20:09:19 »






mislim da se na zadnjoj najbolje vidi


Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #23 : 23 Rujan, 2013, 20:14:33 »
eto
puklo je skroz kod konektor par milimetara
inace kad skut ide s nogara dole i po grabama bas ta zastitan plastika(koju sam razrezao) reze po zicama ima izolira cent dva unatraga da su barem jos malo stavili ili do kraja ovo se ne bi desilo

uglavom luster klemice ne stanu tu, spajalice isto, a i ove zicice su tanke
jel zna neko nekog elektricara koji moze iz konektora izvuc nove zice
nisu zalivene silikonom kao moduli u autima
al su oblozene plavim silikonom gjde ulaze zice u konektor a sami konektoru unutra ima neki narandjasti silikon, dobro je to tvornicki napravljeno

ili neka druga solucija.
inace i inejction check mi je znao svjetlit sada vise uopce ne
i gle cuda svjecica nie vise crna


Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #24 : 23 Rujan, 2013, 20:46:16 »
ovim putem zelim zahvalit tomyzgb na pravim i kvalitetnim savjetima s kakvim bi se pravi svecki forum mogao pohvalit.
U Zagrebu očito ne postoji majstor za diteha al postoji za tebe jedna žuta ustanova na zapadnom dijelu grada pa mislim da bi bilo u redu da se naručiš na pregled  :icon_thumright:
Vidim da kenjaš i u jednoj drugoj temi,ja nisam mislil niš loše nit mi je bila namjera nekog(tebe) jebat u mozak kak ti misliš,al ti očito imaš problem pa si se našel uvrijeđen,al sve ok,čul sam da čovjek kad-tad prolupa vozeći diteh.

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #25 : 23 Rujan, 2013, 21:03:27 »
ovim putem zelim zahvalit tomyzgb na pravim i kvalitetnim savjetima s kakvim bi se pravi svecki forum mogao pohvalit.
U Zagrebu očito ne postoji majstor za diteha al postoji za tebe jedna žuta ustanova na zapadnom dijelu grada pa mislim da bi bilo u redu da se naručiš na pregled  :icon_thumright:
Vidim da kenjaš i u jednoj drugoj temi,ja nisam mislil niš loše nit mi je bila namjera nekog(tebe) jebat u mozak kak ti misliš,al ti očito imaš problem pa si se našel uvrijeđen,al sve ok,čul sam da čovjek kad-tad prolupa vozeći diteh.


hahaha ma sve 5
inace na forumim sam za bmw strani bimmer i za jahte isto strani
i tvoje izjave tipa vrapce, i ovo vrijedjanje da prolupam jer vozim ditecha
ti odmah ide ban na 3 dana min
al jos si dete pa ces naucit a relano i ovo je rvacka kakava zemlja takvi i modovi valjda :)

kuzim ja da si ti htio pomoc odmah iz prvog posta
al ti ne kuzis da si obican spamer koji je morao nesto zaspamat.

inace kultura potice od doma, isto tako prenosis je i tu.i cijeli zivot ces je nosit s sobom
ova javna prozivanja za vrapce cu ti oprostit, a ako neces da ti oprostim slobodno se javi na 099/7065138

a najbitnije je sto ti idalje nisi insta naucio prozivas ditech i da nema mehanicara ja ovo solo slozim a tvoj zadnji komentar je cujem da kad tad prolupas vozeci ditecha

jel vidis ti tu ironiju ili da ti je nacrtam?

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #26 : 23 Rujan, 2013, 21:12:02 »
ovim putem zelim zahvalit tomyzgb na pravim i kvalitetnim savjetima s kakvim bi se pravi svecki forum mogao pohvalit.
U Zagrebu očito ne postoji majstor za diteha al postoji za tebe jedna žuta ustanova na zapadnom dijelu grada pa mislim da bi bilo u redu da se naručiš na pregled  :icon_thumright:
Vidim da kenjaš i u jednoj drugoj temi,ja nisam mislil niš loše nit mi je bila namjera nekog(tebe) jebat u mozak kak ti misliš,al ti očito imaš problem pa si se našel uvrijeđen,al sve ok,čul sam da čovjek kad-tad prolupa vozeći diteh.

i molim te mi objasni zakej sve krivo shvacas
ja pitam za mehu ti mi kazes sta kazes,ja kazem e jbg nemoj tako daj mi nade lazi, ti opet udri prodaj stavi karb itd
a ja sam samo pitao za mehanicara
a ti si puno toga napisao a apsolutno nisi nista rekao
ne borim se ja protiv tebe, nego protiv takvih poput tebe koji je oldschool forum pun pa bmw forum pun a ovdje nisam jos siguran

mislim vrlo je jednostavno ako nekej znas reci ako nesto mislis da znas, radje i dalje misli. ti si jedini koji stoji iza toga posta. sebe prikazujes

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #27 : 23 Rujan, 2013, 21:20:36 »
Ovo za spamera neću komentirat,to mogu i modovi i članovi na ovom forumu potvrdit.
I nisam ja nikakvo dete i zaboli me za tvoj oprost i broj mobitela,imam i pametnijih stvari u životu.
Nikad nisam s nikim na forumu imal problema al ti si mi digo tlak jer si provokator,kakvi su to takvi poput mene na oldskul forumu,ne poznaš me zato ne seri,il na bimmer i jahta forumu nemaš kog zajebavat pa si našo mene.
Sad kad si doktoriro diteha otvori servis.

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #28 : 23 Rujan, 2013, 21:25:31 »
Ovo za spamera neću komentirat,to mogu i modovi i članovi na ovom forumu potvrdit.
I nisam ja nikakvo dete i zaboli me za tvoj oprost i broj mobitela,imam i pametnijih stvari u životu.
Nikad nisam s nikim na forumu imal problema al ti si mi digo tlak jer si provokator,kakvi su to takvi poput mene na oldskul forumu,ne poznaš me zato ne seri,il na bimmer i jahta forumu nemaš kog zajebavat pa si našo mene.
Sad kad si doktoriro diteha otvori servis.

pa tocno to ima bitnijih stvari od oprosta prepucavanja isto tako i od postova od nis koristi
svi smo shvatili bit
samo neznam tocno s cime sam ti uspio dignut  tlak

i u pravu si ovo za poput tebe na ostalim forumima, jer stvarno niti te znam ovako virtualno a kamoli live,prerani zakljucak. isto kao mozda i tvoj da stavim karb

uglavnom ja preporucam jedan ledeni paulaner i dobar skunk, i za mene i za tebe. a i drugi mogu berba je bila  :headbang:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #29 : 23 Rujan, 2013, 21:48:47 »
Ja prešo na karb to ti  je ipak sigurnije. Lakši popravci , jeftiniji djelovi , i manje živaca treba za popravak i imaš kurblu . Sad sa ovak sfušarenim ditekom odi do Biograda i nazad.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #30 : 23 Rujan, 2013, 22:20:12 »
bezveze su prepucavanja ko i obicno..
ko i savjeti tipa stavi karb na ditech ako se pita za srvisiranje.
ali kak god bilo na kraju su modovi krivi za sve.
kakvi clanovi takvi modov  ::)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #31 : 29 Rujan, 2013, 13:20:02 »
jbg modovi vise je bilo usmjereno na drzavu
kad moram 90 posto vremena vozit skut a ne pravi auto na zadnji pogon radi benzina


sto se tice fusanja
posao napravio s covjekom koji radi 50godina na hrt, struka mu je lemljenje tak da ti je prica svizac zamotao cokoladu
cink gore na jednu i drugu pa lem pa cink pa termo buzur pa veci termobuzir pa izolirka i to ona kricavo zelena-zuta da se svi cude

takodjer ako netko mislis da je kurbla karburator plus drago mi je radi njega
da je tako kod mene uzeo bi thyphoona ili kak se vec pise i smrdio na dvotaktol na kilometre
ovako sam uzet skuter za kojim se ljudi okrecu a dah zastaje  :toothy9:
radi se o vrhu kriku tehnologije direkto ubrizgavanje.
dakle opet se savjetuje stavi karb laksi servisi itd
wtf?!






i bas mi je drago da se brine dal bu do biograda isao. vec sam do vz i natrag bio.
« Zadnja izmjena: 29 Rujan, 2013, 13:25:26 rs50e9 »

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #32 : 29 Rujan, 2013, 13:34:11 »
Pohvala iskusnom strujiću,jako pedantno odrađen posao.  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline rs50e9

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 354
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zelja
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #33 : 29 Rujan, 2013, 13:52:14 »
Pohvala iskusnom strujiću,jako pedantno odrađen posao.  :icon_thumright: :icon_thumright:

ma covjek popravlja sve na hrtu sto se tice lemljena dakle kamere od par desetaka tisuca eura i izvlaci ih

iskreno mislim da je ovo sad na ditechu bolje neg orginal (trazio sam i orginal na heizelovoj al samo komplet struju za ditecha imaju 1200kn)

jedina trenutacna mana(dugorocna) je koliko je lem otporan na vibracije i ta presavijanja? mozda nie mana al me muci to, jer zica je zica savitljiva je

inace zato i ima vise termo buzira i vise izolirke  prije i poslje lemada se giba svuda, samo ne na lemu

Offline colemajster

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Ludix 50
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #34 : 01 Listopad, 2014, 23:53:47 »
Da bezveze ne otvaram novu temu pital bum tu:

Di ima u Zg ili blizoj okolici kvalitetan servis?
Imam dva skuta oba su neregana i treblo bi ih pregledati, eventualno popraviti ili pocistiti kaj treba i pripremiti za regu.

Doma na žalost nemam mjesta niti previse alata a kmoli znanja da to radim sam pa trebam nekog ko se kuzi.

Nije mi bitno da li je to ovlašteni servis, registrirani servis ili neki forumas radi to doma u garazi samo da se napravi kako treba.

Bilo kakav info je dobrodosao, ako je bed objavit to u temi moze i na PM kontakt ili nekaj slicno....

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #35 : 02 Listopad, 2014, 00:05:48 »
Jel to onaj deda malo dalje od okretišta? :icon_biggrin:
Jednom sam zalutal kod njega i kupil Maloosi rolnice za 5 ili 6 banki :toothy10:

Čudan je lik, gleda v križ i ima cucka u dućanu/radioni, al vele da je dobar, i da dobro odere po đepu :laughing7:

to je taj kaj male schnauzere ko ja ima  ;D
uvjek je bio "neljubazan" sve dok nije cuo da imam cucka kakve on ima haha
jednom mi se zamjerio reko mi je da je servis 100kn manje neg kaj je fakat kosto jer je "mislio da imam 2t a ne 4t" a sve sam mu reko..
tako da to je srednja zalost , nema nego si sam slagat il dat nekom ko nije servis
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #36 : 03 Listopad, 2014, 12:19:22 »
Problem je s ditechom kaj ima vec 11 god. A da bi napravio postenu generalku i sve izmjenio, treba ti 500€ ako ne i više recimo s pumpom koja je sama oko 220€. Ovako moraš moliti boga da ti nešto ne rikne nakon toliko godina.

Servis Horvat: čovjek filozofira i kada nije u pravu, iscrpi ti svu energiju filozofoiranjem da na kraju nemreš riječ izustiti niti imaš snage odpeljati motor od njega, tako da se samo pokupiš doma ili pozoveš nekoga da te odveze. Kasnije kada se oporaviš i dodješ po motor slijedi novi šok, naplati ti sve uredno što je u redu, ali pobogu ovo nije Njemačka da možeš pošteno istresti kesu. Zato najviše radi s ozbiljnim ljudima, i penzićima.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #37 : 03 Listopad, 2014, 12:47:25 »
Kod Horvata sam u dva navrata probo kupit neke sitnice zato sto je blizu i oba puta sam izasao plav oko vrata... Od tada njegov most vise preci necu.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #38 : 03 Listopad, 2014, 13:36:14 »
Horvat je kreten,svi ovlašteni su nakupina govana

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Vaša iskustva sa servisima u Zg.
« Odgovori #39 : 03 Listopad, 2014, 13:50:35 »
Problem je s ditechom kaj ima vec 11 god. A da bi napravio postenu generalku i sve izmjenio, treba ti 500€ ako ne i više recimo s pumpom koja je sama oko 220€. Ovako moraš moliti boga da ti nešto ne rikne nakon toliko godina.

Servis Horvat: čovjek filozofira i kada nije u pravu, iscrpi ti svu energiju filozofoiranjem da na kraju nemreš riječ izustiti niti imaš snage odpeljati motor od njega, tako da se samo pokupiš doma ili pozoveš nekoga da te odveze. Kasnije kada se oporaviš i dodješ po motor slijedi novi šok, naplati ti sve uredno što je u redu, ali pobogu ovo nije Njemačka da možeš pošteno istresti kesu. Zato najviše radi s ozbiljnim ljudima, i penzićima.
Ma daj kojih 500 eura? Na 30000 zamjenis ležaje, semeringe, radilicu i karike i to je max 200 eura.
I nek je posel do 100. Kakva pumpa goriva na generalki, kaj se imaš molit bogu da bu riknulo? Pričaš gluposti, očito nikad nisi imal takav skuter ili ako si imal, vozil si ga očito mehoju koji popravlja kosilice na servis.
Generalka ko generalka košta ko i na svakom drugom skuteru.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: