Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blic pitanja  (Posjeta: 1808699 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7940 : 22 Siječanj, 2019, 15:58:41 »
Aj ustupite mi tog Yasunija na test. Voljan sam provesti stotine kilometara stelajuci i dotjerivajuci ga.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7941 : 22 Siječanj, 2019, 17:15:17 »
Ja ti ga dam,izludit ces na zivce sa njim...

3alfa3-onaj prijenos onda nema veze s ovim koji se danas prodaje,doduse polutke su iste,ali se koristi drugi remen i variomat je u nekoliko stvari izmjenjen.
Ja imam komplet overrange i radi vrhunski,sa 21% getribom se ispuca kao da je nema,jedina razlika je sto trazi abnormalno tvrde federe kvacila da bi startao na pribliznim okretajima kao serijska polutka.To ne vidim ko minus,jer se jos uvijek krpam sa serijskim kvacilom.

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7942 : 22 Siječanj, 2019, 17:16:39 »
Joj Suhi daj ne laprdaj!!!!
Sta si se zakacio
Ovako ili onako mislis da si uvijek u pravu
Trpas te doppler variomate i kao najbolji su
Dali si ikada probao multivar,mhr,polini r02 ili highspeed!?
Jesi?
I dali si si dao truda postelat ga do samog kraja?
Ajde nemoj molim te
Rekao sam vec odavno i opet cu.....od govana se pita moze napravit,ali nemoze se jest

Ja sam probao sve,cak sam i prvi mutivar probao preradit davno!
Obicni polini nije ni prosao test
A da ne pricam nedavno sa mhr i r02
I dokazano su 5x bolji sa preradom
Vise snage,bolji moment,veca krajnja i bolja iskoristenost remena


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7943 : 22 Siječanj, 2019, 17:51:18 »
Dario slazem se s tobom zato i idem na jednu od te dvije opcije polini ili malossi OR jer su oni vrh vrhova u ponudi i nemos pogrijesit. A ovi obicni variomati kao hispeed multi i to , to je vise.za serijske cilinder i onda mozes i jedno i drugo iskoristit maximalno.
Taj sto je alfa imao to je stara verzija mhra 2005 . A ovo je kao poboljsana allu verzija tj zadnja  sa crvenim torqueom
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7944 : 22 Siječanj, 2019, 17:54:34 »
 :upsopetja: Treba R02 stavit na piaggio pedeseticu pa vidjeti kak ide pored Doplerice :icon_biggrin:


Ajde Rade, pa ako bude kakve pozitive mozda i odradimo neki posao :dontknow:


Stari MHR2005 je tesko dobavljiv danas, ali novi je poboljsan.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7945 : 22 Siječanj, 2019, 18:29:04 »
:upsopetja: Treba R02 stavit na piaggio pedeseticu pa vidjeti kak ide pored Doplerice :icon_biggrin:


Ajde Rade, pa ako bude kakve pozitive mozda i odradimo neki posao :dontknow:


Stari MHR2005 je tesko dobavljiv danas, ali novi je poboljsan.
Taman sad imam cistu pia serijalu i r02 za probu i jos kad namontiram leo vince touring .........ima da Suhi padne hahahhaha

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7946 : 22 Siječanj, 2019, 18:31:03 »
Slobodu govora mi nitko nece oduzeti. Bili oni muslimani ili kršćani ili pravoslavci ili neki osmi. njihov problem kaj se smatraju uvrijedenima.

Zvonkec je imao Dopplera i dok je imao linearnu polutku radio je savrseno. Jbg sada se kaje zbog linearne ali Dopplera ne daje jer kaze kad tad ce ici on gore. Ipak je tto najbolji vario ispred kineskog Polinia i ciganskog Malossia.

Dax jesti ti imao Dopplera nisi , onda nemas pravo glasa.
Ti serafi svoje variomate kazes sve si ih isprobo e pa nisi. Prije sam ih ja sve isprobo nego ti. Imao sam TOP , Malossi , Polini , S6 , Doppler , Motoforce i kineze.
Tako da imam puno vise iskustva i sa variomatima i sa remenjem. Zapravo pogotovo sa remenjem jer tu sam kupio SVE i za pežu doktorirao prijenos. NE piše mi džabe Dr. Peugeot.
Ono kaj si ti slajfao vrh variomata ja sam to radio prije 3-5g. A prvi koji je to napravio bio je Ljubo (bar dok sam ja tu i ono kaj sam ja vidio) Tako da niti tu nisi toplu vodu otkrio.
Ali ja se ne ljutim samo kažem. Nemoj se naci uvrijedenim.
Kada si me vec uzeo na zub vec znam da ces se domoci teme i termogrupa. Sve ukupno stavljao sam Dr.evo , Polini sport , Airsal , MHR replicu , S6 sport pro , S6 Streetrace , Polini Corsu i Polini sport 70 alu.
Naturpijavao se cilindara  i kanala. I tko si ti onda da mene prozivaš ?

KAj se tice yasuni variomata. Taj variomat je kopija ocito Jasila / Dopplera. Ali ti variomati radeni su prvo za Minareli ili Peugeot. Svrha im je  metnuti velike rolice  19x15,5 na te agregate. Jer mina koristi 15x12 ,a peža 16x13. Te rolice se brzo trose i zato je tu Doppler.
Po 828x kazem Pezo/mina variomati su isti osim zuba na kaloti. Dok piaggio ima dulju bolcnu drugaciju kalotu. I Doppler nikada nije bio namjenjen za piaggio vec samo za pežo/mina agregate. Dok je kinez kopirao Dopplera ppod imenom Yasuni garantirtam da taj variomat nikada nije bio niti testiran krenuvsi od prvog modela. Jer samo mutav covjek bi metnuo kratku bolcnu kakva ide na pezo i minareli u paket deklariran pod piaggio.
Tako da rade ti nisi imao variomat namjenjen za piaggio jer da jesi bar bi dobio one distance koje si sam izradivao. Taj variomat nije projektiran za piaggio i to je to. Kopiran je bilo od peze ili mine i samo stavljena kalota sa odgovarajucim zubima. Prisilno upakiran i deklariran za ono kaj  njie. I zato niti centralni ne valja niti ista drugo valja.
 
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7947 : 22 Siječanj, 2019, 19:14:39 »
Ovakva ti je bila situacija sa tim variomatom,izasli su novi Yasuni-i i za Piaggio ti je bilo uzeti dve verzije kod kojih su razlike bile sto je jedan dolazio sa 3,4 i 5.5gr rolicama,a drugi sa 3.5,4.5i 6.5 i ja sam se odlucio za ovaj drugi.Te rolice su mi vise pasale.
Na kraju je dosao vario sa kratkom bolcnom i bez distance,takve kratke bolcne su bile na starim piaggiima i isla je ta velika podloska od 13mm,ali podloska nije dosla.

Kasnije su u opisu napisali da je taj koji sam ja kupio za staru tipu,a za novu tipu je navodno isti variomat,samo idu ove druge rolice i dobije se podloska koju ja nisam dobio.

EDIT: feder inace vrhunski radi sa pia orginal polutkom i multivarom,ali moras prosiriti donju salicu jer feder fizicki nemre u nju.Jos jedan feler...
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 19:38:12 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7948 : 22 Siječanj, 2019, 19:16:03 »
Nadam se da ce bata Zvonkec ufaziti Rallya s Dopplerom i novim setupom.
Na Pezi bogami dobro radi i s obzirom na koncept masine i 12 frgu sada kako je dovedeno sve u fazu, to je za Oskara.
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 19:19:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7949 : 22 Siječanj, 2019, 19:20:16 »
Kad suhi počeo nabrajati koje je sve termo grupe imao i turpijao, da vas pitam nešto.. jel se ja jedini sjećam ove slike?  ;D


Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7950 : 22 Siječanj, 2019, 19:24:30 »
Ajde dax bas me.zanima kak bude sljakalo. :)
Pricao je i aprilia top kak je.vozio overrange full na mina serijali i  da je islo odlicno tako da mora valjat.
:yamaha:

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7951 : 22 Siječanj, 2019, 20:06:59 »
Slobodu govora mi nitko nece oduzeti. Bili oni muslimani ili kršćani ili pravoslavci ili neki osmi. njihov problem kaj se smatraju uvrijedenima.

Zvonkec je imao Dopplera i dok je imao linearnu polutku radio je savrseno. Jbg sada se kaje zbog linearne ali Dopplera ne daje jer kaze kad tad ce ici on gore. Ipak je tto najbolji vario ispred kineskog Polinia i ciganskog Malossia.

Dax jesti ti imao Dopplera nisi , onda nemas pravo glasa.
Ti serafi svoje variomate kazes sve si ih isprobo e pa nisi. Prije sam ih ja sve isprobo nego ti. Imao sam TOP , Malossi , Polini , S6 , Doppler , Motoforce i kineze.
Tako da imam puno vise iskustva i sa variomatima i sa remenjem. Zapravo pogotovo sa remenjem jer tu sam kupio SVE i za pežu doktorirao prijenos. NE piše mi džabe Dr. Peugeot.
Ono kaj si ti slajfao vrh variomata ja sam to radio prije 3-5g. A prvi koji je to napravio bio je Ljubo (bar dok sam ja tu i ono kaj sam ja vidio) Tako da niti tu nisi toplu vodu otkrio.
Ali ja se ne ljutim samo kažem. Nemoj se naci uvrijedenim.
Kada si me vec uzeo na zub vec znam da ces se domoci teme i termogrupa. Sve ukupno stavljao sam Dr.evo , Polini sport , Airsal , MHR replicu , S6 sport pro , S6 Streetrace , Polini Corsu i Polini sport 70 alu.
Naturpijavao se cilindara  i kanala. I tko si ti onda da mene prozivaš ?

KAj se tice yasuni variomata. Taj variomat je kopija ocito Jasila / Dopplera. Ali ti variomati radeni su prvo za Minareli ili Peugeot. Svrha im je  metnuti velike rolice  19x15,5 na te agregate. Jer mina koristi 15x12 ,a peža 16x13. Te rolice se brzo trose i zato je tu Doppler.
Po 828x kazem Pezo/mina variomati su isti osim zuba na kaloti. Dok piaggio ima dulju bolcnu drugaciju kalotu. I Doppler nikada nije bio namjenjen za piaggio vec samo za pežo/mina agregate. Dok je kinez kopirao Dopplera ppod imenom Yasuni garantirtam da taj variomat nikada nije bio niti testiran krenuvsi od prvog modela. Jer samo mutav covjek bi metnuo kratku bolcnu kakva ide na pezo i minareli u paket deklariran pod piaggio.
Tako da rade ti nisi imao variomat namjenjen za piaggio jer da jesi bar bi dobio one distance koje si sam izradivao. Taj variomat nije projektiran za piaggio i to je to. Kopiran je bilo od peze ili mine i samo stavljena kalota sa odgovarajucim zubima. Prisilno upakiran i deklariran za ono kaj  njie. I zato niti centralni ne valja niti ista drugo valja.
Bla bla bla......bla bla
Uvrijeden ja ......ne
Nikog nisam uzeo na zub,krivo mislis i sad si se zaj......ko i u vecini slucajeva
I koj se k.....odma branis i uzrujavas,to uvijek radis i pises litanije od 100km kako bi sve izgledalo uvjerljivo.....zasto,neznam....bezveze

Od cijelog tog spektra koj si nabrojao ti vozis serijalu i dalje,a zasto ne nesto jace,bolje i pouzdanije......ja znam zasto i opet znam tvoj odgovor,ali glavno da drugima imas sta za brojat



Samo gas ;)



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7952 : 22 Siječanj, 2019, 20:08:46 »
Ajde dax bas me.zanima kak bude sljakalo. :)
Pricao je i aprilia top kak je.vozio overrange full na mina serijali i  da je islo odlicno tako da mora valjat.
Ti znas nabolje sta hoces,pusti price
Samo sta moras sve isprobat da bi vidio sta ti najbolje odgovara

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7953 : 22 Siječanj, 2019, 20:18:49 »
Da mi je samo linearna polutka dopler bi radio savrseno, ovak sa batina polutkom bas i ne šljaka kak treba
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7954 : 22 Siječanj, 2019, 20:32:47 »
Ovakva ti je bila situacija sa tim variomatom,izasli su novi Yasuni-i i za Piaggio ti je bilo uzeti dve verzije kod kojih su razlike bile sto je jedan dolazio sa 3,4 i 5.5gr rolicama,a drugi sa 3.5,4.5i 6.5 i ja sam se odlucio za ovaj drugi.Te rolice su mi vise pasale.
Na kraju je dosao vario sa kratkom bolcnom i bez distance,takve kratke bolcne su bile na starim piaggiima i isla je ta velika podloska od 13mm,ali podloska nije dosla.

Kasnije su u opisu napisali da je taj koji sam ja kupio za staru tipu,a za novu tipu je navodno isti variomat,samo idu ove druge rolice i dobije se podloska koju ja nisam dobio.

EDIT: feder inace vrhunski radi sa pia orginal polutkom i multivarom,ali moras prosiriti donju salicu jer feder fizicki nemre u nju.Jos jedan feler...
Ajde mi ovaj dio obajsni. Znaci to je jedan te isti variomat , kaj kreteni ne salju tu distancu sa svakim Yasuniem kada je ovak i onak potrebna. Nego su podjelili na stari i novi model piaggio agregata.



Slobodu govora mi nitko nece oduzeti. Bili oni muslimani ili kršćani ili pravoslavci ili neki osmi. njihov problem kaj se smatraju uvrijedenima.

Zvonkec je imao Dopplera i dok je imao linearnu polutku radio je savrseno. Jbg sada se kaje zbog linearne ali Dopplera ne daje jer kaze kad tad ce ici on gore. Ipak je tto najbolji vario ispred kineskog Polinia i ciganskog Malossia.

Dax jesti ti imao Dopplera nisi , onda nemas pravo glasa.
Ti serafi svoje variomate kazes sve si ih isprobo e pa nisi. Prije sam ih ja sve isprobo nego ti. Imao sam TOP , Malossi , Polini , S6 , Doppler , Motoforce i kineze.
Tako da imam puno vise iskustva i sa variomatima i sa remenjem. Zapravo pogotovo sa remenjem jer tu sam kupio SVE i za pežu doktorirao prijenos. NE piše mi džabe Dr. Peugeot.
Ono kaj si ti slajfao vrh variomata ja sam to radio prije 3-5g. A prvi koji je to napravio bio je Ljubo (bar dok sam ja tu i ono kaj sam ja vidio) Tako da niti tu nisi toplu vodu otkrio.
Ali ja se ne ljutim samo kažem. Nemoj se naci uvrijedenim.
Kada si me vec uzeo na zub vec znam da ces se domoci teme i termogrupa. Sve ukupno stavljao sam Dr.evo , Polini sport , Airsal , MHR replicu , S6 sport pro , S6 Streetrace , Polini Corsu i Polini sport 70 alu.
Naturpijavao se cilindara  i kanala. I tko si ti onda da mene prozivaš ?

KAj se tice yasuni variomata. Taj variomat je kopija ocito Jasila / Dopplera. Ali ti variomati radeni su prvo za Minareli ili Peugeot. Svrha im je  metnuti velike rolice  19x15,5 na te agregate. Jer mina koristi 15x12 ,a peža 16x13. Te rolice se brzo trose i zato je tu Doppler.
Po 828x kazem Pezo/mina variomati su isti osim zuba na kaloti. Dok piaggio ima dulju bolcnu drugaciju kalotu. I Doppler nikada nije bio namjenjen za piaggio vec samo za pežo/mina agregate. Dok je kinez kopirao Dopplera ppod imenom Yasuni garantirtam da taj variomat nikada nije bio niti testiran krenuvsi od prvog modela. Jer samo mutav covjek bi metnuo kratku bolcnu kakva ide na pezo i minareli u paket deklariran pod piaggio.
Tako da rade ti nisi imao variomat namjenjen za piaggio jer da jesi bar bi dobio one distance koje si sam izradivao. Taj variomat nije projektiran za piaggio i to je to. Kopiran je bilo od peze ili mine i samo stavljena kalota sa odgovarajucim zubima. Prisilno upakiran i deklariran za ono kaj  njie. I zato niti centralni ne valja niti ista drugo valja.
Bla bla bla......bla bla
Uvrijeden ja ......ne
Nikog nisam uzeo na zub,krivo mislis i sad si se zaj......ko i u vecini slucajeva
I koj se k.....odma branis i uzrujavas,to uvijek radis i pises litanije od 100km kako bi sve izgledalo uvjerljivo.....zasto,neznam....bezveze

Od cijelog tog spektra koj si nabrojao ti vozis serijalu i dalje,a zasto ne nesto jace,bolje i pouzdanije......ja znam zasto i opet znam tvoj odgovor,ali glavno da drugima imas sta za brojat

Samo gas ;)

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

E bome serijala je najpouzdanija i alu cilindar je. A i na kraju krajeva sve je to i dalje prdekana i sam znas zato i je energija  tvoja u prodaji.
Kada rijesim usis , karb i box od SF100 ,e onda mozda replika padne. Ali do tada vozim vječnu serijalu.  :headbang:

Nadam se da ce bata Zvonkec ufaziti Rallya s Dopplerom i novim setupom.
Na Pezi bogami dobro radi i s obzirom na koncept masine i 12 frgu sada kako je dovedeno sve u fazu, to je za Oskara.

Kada pjurdetista kaze da je za Oskara onda je za Oskara i ostali moraju ko papige ponoviti " Peza je za Oskara".
Da vas cujem  :frajer:

Kad suhi počeo nabrajati koje je sve termo grupe imao i turpijao, da vas pitam nešto.. jel se ja jedini sjećam ove slike?  ;D
BEz brige Dr.evo je ovdje kod mene na stolu. Klip 1 karika od Dueta i nakopan kak je i bio. Ceka bolje dane  :laughing7:

Da mi je samo linearna polutka dopler bi radio savrseno, ovak sa batina polutkom bas i ne šljaka kak treba
Zvonkec kada sam im govorio da ti odlicno radi sa linearnom 3 posta prije opet sam ispo klaun. Bas mi je drago kaj si sada ovo napiso , neka sada ekipa ponovno cita tematiku "Doppler" ispocetka i neka vide kakve gluposti su pisali.
Ti si prvi stavio Dopplera na SF1 ja sam bio nevjerni Toma. Ali kada sam probao keca i vidio 85-90gpsa na stock skuteru. Povukao sam sve kaj sam izrekao prijasnje u  vezi dopplera.
Taj vec koristeni vario koji si ti kupio koristen na ebayu vozio sam 3 sezone (1. SF1 i 2.-3. SF2). I sada na kraju 3 sezone poceo je zezati. A ekipa ne kuzi da je to kupljen rabljen variomat od tamo nekog na ebayu sa ko zna kolko km. A ja sam napravio preko 30000.
I onda sam sada kupio sebi novi i jos 1 frendu na trekkera ugradio. Trekker je prije isao ko mrtva baba. A sada tuce 95gpsa. Da , da AC Peugeot 95 gpsa bez pardona sa setupom: rekord ,doppler i LC getriba.
O svojoj raketi ne zelim pisati Pjurdetista je dovoljno rekao u postu iznad.
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 20:49:02 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7955 : 22 Siječanj, 2019, 20:47:14 »
Suhi
Moj nrg je u prodaj samo zato sta hocu nesto jace,ne mjesaj kruske i jabuke!
I to samo zato sto sam visok i tezak pa me cak i sport pro ne zadovoljava!

Ajde nemoj me vuc za jezik!

Volio bi vidjet tu replicu na tvojoj pezi,kako ces je razradit,koliko ce trajat i koliko ces paznje posvetit stelanju karba i prijenosa da to bude TOP nastelano ili priblizno onom odlicnom

I nakraju kolika ces muda imat za rec kad se nesto razleti na tom setupu,a ne ispricat neku bapsku pricu kako se stavio drugi cilindar zbog ovog ili onog ili sutit dok drugi ne skuze





Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 20:50:04 Dax »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7956 : 22 Siječanj, 2019, 20:54:12 »
Ide peza, ali purejet je ipak izbrasnari :toothy9:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7957 : 22 Siječanj, 2019, 21:00:12 »
Suhi da sad ne quotam cijeli tekst...
Za staru tipu nije potrebna distanca jer je vec u orginalu ima.
Za novi tip je potrebna jer ima distancu 5.5mm i vario sa dugom bolcnom.
Uglavnom na Piaggiu je drek od variomata,ja ga ustupim nekome i ako ga nastela placam veceru.Pod postela mislim da ne oscilira vise od 300rpm i da se dobije start da se ne gura s nogama.
Uz sve to je promjera 98mm,sto je daleko manje od konkurencije.

Sto se Zvonkeca tice samo prenosim sta je on meni rekao,doduse da mu je vario vrh nebi kupio mhr multivar,neg bi si kupio jos jedan doppler.

Kad se vec toliko hvalis sa Peugeotom kojeg stelas valjda 5tu sezonu,kako dode jedan Piaggio sa nabacanim dijelovima kao sto je Topov vario koji nije bas u bajnom stanju i sa skrpanim leovincetom,oprugama rabljenim koje sam satrao na midraceu i odere Peugeota?

Sad mislis da je super brz Peugeot nesto bolji jer si stavio Yasunia i poturpijao termogrupu?
Opet ce ga Piaggio otrest ak ce mi se dat zafrkavat sa stelom...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7958 : 22 Siječanj, 2019, 21:04:01 »
Suhi
Moj nrg je u prodaj samo zato sta hocu nesto jace,ne mjesaj kruske i jabuke!
I to samo zato sto sam visok i tezak pa me cak i sport pro ne zadovoljava!

Ajde nemoj me vuc za jezik!

Volio bi vidjet tu replicu na tvojoj pezi,kako ces je razradit,koliko ce trajat i koliko ces paznje posvetit stelanju karba i prijenosa da to bude TOP nastelano ili priblizno onom odlicnom

I nakraju kolika ces muda imat za rec kad se nesto razleti na tom setupu,a ne ispricat neku bapsku pricu kako se stavio drugi cilindar zbog ovog ili onog ili sutit dok drugi ne skuze





Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
PA to sam i rekao i dalje ti skuter slab jer je to i dalje skuter od 50cc-70cc. To su sve prdekala i dalje.
Ne vucem te za jezik to kaj ti to tak vidis to je do tebe.
Replicu ako cu slagat , slozit cu onak kak slazem sve ostalo. PERFEKTNO
Zasto bi ja ikome govorio da se nesto raspalo ? Kaj je ovo jedan sve veliki Big Brother da morate sve znati ? Ako se raspadne necu nis pisat jer mi se neda isto kak mi se neda niti pisat jos za 200 stvari koje sam u meduvremenu stavio i nadogradio na skuter. Ali ako me netko pita kak peza  ili kak ide bla bla bla nemam kaj niti skrivati. Rspalo se raspalo boli me briga kaj ti , rade zvonkec ili netko 25 misli. To je moja stvar ,a i tko ste svi vi da vam ja moram polagati svoje racune.
Suhi da sad ne quotam cijeli tekst...
Za staru tipu nije potrebna distanca jer je vec u orginalu ima.
Za novi tip je potrebna jer ima distancu 5.5mm i vario sa dugom bolcnom.
Uglavnom na Piaggiu je drek od variomata,ja ga ustupim nekome i ako ga nastela placam veceru.Pod postela mislim da ne oscilira vise od 300rpm i da se dobije start da se ne gura s nogama.
Uz sve to je promjera 98mm,sto je daleko manje od konkurencije.

Sto se Zvonkeca tice samo prenosim sta je on meni rekao,doduse da mu je vario vrh nebi kupio mhr multivar,neg bi si kupio jos jedan doppler.

Kad se vec toliko hvalis sa Peugeotom kojeg stelas valjda 5tu sezonu,kako dode jedan Piaggio sa nabacanim dijelovima kao sto je Topov vario koji nije bas u bajnom stanju i sa skrpanim leovincetom,oprugama rabljenim koje sam satrao na midraceu i odere Peugeota?

Sad mislis da je super brz Peugeot nesto bolji jer si stavio Yasunia i poturpijao termogrupu?
Opet ce ga Piaggio otrest ak ce mi se dat zafrkavat sa stelom...
Rade moram ti napisati ali ne krsten si.
829x kazem napeglo si me dok sam imo ubijen variomat. U mojem varimatu bolcna imala vise od 1mm lufta. Tomijev je imao duplo manje od moga pa je jedva 85-90 isao. To je ono vrijeme kada samo ga svi pitali kaj se desava sa runnerom kak ne ide. Sada kada ima novi vario pitaj ga za dojmove.
Kolko za vas energije treba , nije niti cudo kaj smo na dnu Europe.
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2019, 21:09:55 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7959 : 22 Siječanj, 2019, 21:05:52 »

Znaci Daxonja najveci problem kod tih variomata koliko vidim je ne dizanje remena do kraja i prevelik razmak polutke i varia u krajnjoj brzini. Zato si ih i preradivao?
Bas me zanima jel i tako na mhru .. to ce Rade znati
Vjerujem da je tako i na minarelliju
:yamaha: