Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blic pitanja  (Posjeta: 1799089 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9740 : 24 Kolovoz, 2019, 14:59:57 »
https://www.njuskalo.hr/moto-kacige/integralna-kaciga-smk-stellar-swank-oglas-26269187

Preporuke od mene a i mog prijatelja. Moj prijatelj takvu ima i koristi ju i za utrke a i u slobodno vrijeme. Izgled i kvaliteta extra,  a cijena stvarno odlicna.
Je,plastična kaciga za 500kn kvaliteta extra,siguran sam u to,baš bi volio čut konkretne činjenice te extra kvalitete,ne zajebavam nego sam ozbiljan

Upravo to. Isto kao i one ispido kacige . Sve iz poljske ili pitajboga odakle
:yamaha:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9741 : 24 Kolovoz, 2019, 15:02:45 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9742 : 24 Kolovoz, 2019, 15:09:55 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

E to to mraleee
frost bank locations near me
:yamaha:

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9743 : 24 Kolovoz, 2019, 15:37:06 »
Ali na trkama ju nose, to ti je mjerilo

Offline MarosP

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 180
  • Moja Kaciga: Acerbis 2.0
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9744 : 24 Kolovoz, 2019, 16:18:53 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Decko je par puta okinio već i kaciga je dalje u funkciji. Ja sam rekao svoje misljenje valjda svi imamo pravo na to, ako nes kupovat zaobides moj odgovor i boli te briga sta ja pisem
Ovdje ocito se ne moze nesta napisat bez da netko ne izruga.. jadno

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9745 : 24 Kolovoz, 2019, 16:23:59 »
Pa ne mozes ni ti govorit da je odlicna kaciga, ipak se tu radi o stavci na kojoj ne treba stedit. Ok da si rekao eto ok je za svoju cijenu... to sto je pao par puta i citava je nista ne znaci, sta je trebala puknut popola. I ja sam s lidlovom pao par puta i citava je, ali je ne preporucam drugima... vjerojatno je i bolja od te
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2019, 16:25:38 tdj595 »

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9746 : 24 Kolovoz, 2019, 17:38:09 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Decko je par puta okinio već i kaciga je dalje u funkciji. Ja sam rekao svoje misljenje valjda svi imamo pravo na to, ako nes kupovat zaobides moj odgovor i boli te briga sta ja pisem
Ovdje ocito se ne moze nesta napisat bez da netko ne izruga.. jadno

Valjda najbolje zna ko ju ima i koristi :icon_thumright:
Ja sam samo skeptican jer je jeftina.
Ali mozda je bas ok za prosjecnog korisnika koji vozi samo skuter.
Mozda je i bolja od toga. Trebalo bi probat inace je ovo sve nagadanje.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline DNKZ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 164
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: nrg power
  • Moja Kaciga: astone
  • MojSetup: malossi sport 70 nrg power
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9747 : 24 Kolovoz, 2019, 17:56:48 »
Pa ne mozes ni ti govorit da je odlicna kaciga, ipak se tu radi o stavci na kojoj ne treba stedit. Ok da si rekao eto ok je za svoju cijenu... to sto je pao par puta i citava je nista ne znaci, sta je trebala puknut popola. I ja sam s lidlovom pao par puta i citava je, ali je ne preporucam drugima... vjerojatno je i bolja od te

Ti recimo  pišeš da je to stavka na kojoj se ne treba štedit i onda napišeš da si par puta padao sa lidlovom kacigom i ne preporučuješ je nikome? Ali ju preporučuješ sebi????.....ne kužim!!!!! Dečko je rekao da je za tu cijenu extra.......sumnjam da je mislio da je napisati da je ista kao i ona za 3000kn.Malo se previše tu ubada kad neko nešto komentira.Malo više razumjevanja će puno, puno više pomoći forumu u cjelini i svima nama.Ako možeš pomozi,ako ne nemoj odmoći.  Napišeš da ti se čini da skuter malo bolje reagira na gas sa 100 oktana i da ne znači da je brži i da ima veću krajnu brzinu.....evo ti 10 postova sprdnje. Ovaj drugi dio ne ide tebe kolega nego svih nas ..Komentirao sam tvoj post ,a ostalo sam se samo nadovezao.NHF(i da davio sam te sa pitanjima na pp. jer nemam pojma i ti si mi pomogao :icon_thumright:). Pogledajte komunikaciju na forumu prije desetak godina .....čini se puno zdravija.Trebamo si pomagati ,a ne nadjebavati.Ti si dobar u ovome,Pero u onome.Meni se čini da na 100 oktana ljepše radi,da je liqui moly super ulje(pa se neko usreći ),.Ja skužio da je tu dečko na forumu koji slaže super blokade,odlično idem kod njega to složit.On skuži da sam ja vozač treba prebacit dvije felge u Rijeku......opet super ja ću mu prebacit.Znam da bude padobranaca i provokatora ,ali treba to odvojiti od onih koji ne znaju ,a nisu provokatori.Pa ćemo si pomoći jel tak!!!!! Neko odustane od foruma radi takve komunikacije ,a možda smo imali super člana potencijalnog.Ili je svijet takav postao,a ja ostao u onom gdje se dizalo starijima u tramvaju i busu.
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2019, 18:01:15 DNKZ »

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9748 : 24 Kolovoz, 2019, 18:25:46 »
Kolko para tolko muzike. Znaci nosit ces ju jednu sezonu i mozes novu kupit ako te nervira sto ti ispadnu prekidaci za ventilaciju zraka koje ne mozes vise koristit, a moras , pa ržguras prste u rupu da bi ga otvvorio bar malo.  . Sto ti vizir pocne zijevat, i onaj njegov gumeni(plasticni) dosjed se izvitoperi s vremenom, sto se magli previse i kad ne treba. , Popuca ti ko fol kozna obloga na dnu. I takve stvari, sta bi tek bilo da flisnes???. Govorim iz iskustva, smece su jeftine kcige i gotovo. Cijena sve govori
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2019, 18:44:07 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9749 : 24 Kolovoz, 2019, 18:30:17 »
Potpuno si u pravu DNKZ.
Prcanje i maltretiranje novog se podrazumjeva na ovom forumu pa ko izdrži.
Ima tu bogova s 1000+ nevažnih postova koji neznaju ništa doli nove članove kinjit, onda se okuraže i oni s 200tinjak postova pa si na novima počnu nabijat postove i reputaciju

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9750 : 25 Kolovoz, 2019, 08:45:20 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Decko je par puta okinio već i kaciga je dalje u funkciji. Ja sam rekao svoje misljenje valjda svi imamo pravo na to, ako nes kupovat zaobides moj odgovor i boli te briga sta ja pisem
Ovdje ocito se ne moze nesta napisat bez da netko ne izruga.. jadno
Aha,ti imaš pravo na svoje mišljenje,a ja nemam,razmišljanje ti je na razini djeteta od 15 godina,inače ovo je forum,a na forumu se raspravlja,samo neki raspravu u kojoj ostali ne dijele nečije mišljenje shvaćaju ko uvredu i sprdanje,a nije

Uz to uhvatio si se na post koji uopće nije bio upućen tebi,nego drugom članu,a na onaj koji je bio upućen tebi da navedeš konkretne činjenice extra kvalitete plastične kacige od 500kn,na taj nema odgovora

Btw kad kaciga apsorbira samo jedan udarac ona je za smeće jer je odradila svoju svrhu,a onaj koji je i dalje nosi,netko i nakon par padova i udaraca sa dotičnom,taj ne voli svoj život,i to nisam ja izmislio


Potpuno si u pravu DNKZ.
Prcanje i maltretiranje novog se podrazumjeva na ovom forumu pa ko izdrži.
Ima tu bogova s 1000+ nevažnih postova koji neznaju ništa doli nove članove kinjit, onda se okuraže i oni s 200tinjak postova pa si na novima počnu nabijat postove i reputaciju
A zaboravio si bogove koji dođu na forum,pa misle da smo im dužni bit tehnička podrška i gladit guzicu 24/7 jer su lijeni pretražit starije teme,bogove koji pitaju za savjet,a ubiti traže podršku za svoje idiotarije koje su si zabrijali u glavi,pa kad im ukažeš da su u krivu počnu puhat i vrijeđat,bogove koji dođu na forum sa spikom "forum služi da si pomognemo",a ubiti dolaze smarat da im se džaba riješi problem i onda ko te jebe,bogove koji bi slagali high end mašinu za 4 i pol kune pa se pjene kad im kažeš da to nejde,bogove koji će i dalje pitat koje rolice idu na zx-a,a napisano je već 800X...

Općenito novi(a i neki stari) koji dođu tu na forum budu sve neke plačipičke(čast iznimkama),koje ak im odma ne gladiš guzicu i ponavljaš da su potpuno u pravu,nađu se uvrijeđeni,i to potpuno neutemeljeno,jer se ne mogu pomirit da neki imaju kičmu,a ak je oni nemaju to je njihov problem

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9751 : 25 Kolovoz, 2019, 09:32:33 »
Tomija za preCjednika!!!
Od riječi do riječi, sve si objasnio
:yamaha:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9752 : 25 Kolovoz, 2019, 10:07:39 »
Garantiram zivotom da je bio trijezan,ili unutar tolerancije od 0.5... :laughing9:

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline mrmadrma

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Koper
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9753 : 25 Kolovoz, 2019, 14:45:01 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Decko je par puta okinio već i kaciga je dalje u funkciji. Ja sam rekao svoje misljenje valjda svi imamo pravo na to, ako nes kupovat zaobides moj odgovor i boli te briga sta ja pisem
Ovdje ocito se ne moze nesta napisat bez da netko ne izruga.. jadno
Aha,ti imaš pravo na svoje mišljenje,a ja nemam,razmišljanje ti je na razini djeteta od 15 godina,inače ovo je forum,a na forumu se raspravlja,samo neki raspravu u kojoj ostali ne dijele nečije mišljenje shvaćaju ko uvredu i sprdanje,a nije

Uz to uhvatio si se na post koji uopće nije bio upućen tebi,nego drugom članu,a na onaj koji je bio upućen tebi da navedeš konkretne činjenice extra kvalitete plastične kacige od 500kn,na taj nema odgovora

Btw kad kaciga apsorbira samo jedan udarac ona je za smeće jer je odradila svoju svrhu,a onaj koji je i dalje nosi,netko i nakon par padova i udaraca sa dotičnom,taj ne voli svoj život,i to nisam ja izmislio


Potpuno si u pravu DNKZ.
Prcanje i maltretiranje novog se podrazumjeva na ovom forumu pa ko izdrži.
Ima tu bogova s 1000+ nevažnih postova koji neznaju ništa doli nove članove kinjit, onda se okuraže i oni s 200tinjak postova pa si na novima počnu nabijat postove i reputaciju
A zaboravio si bogove koji dođu na forum,pa misle da smo im dužni bit tehnička podrška i gladit guzicu 24/7 jer su lijeni pretražit starije teme,bogove koji pitaju za savjet,a ubiti traže podršku za svoje idiotarije koje su si zabrijali u glavi,pa kad im ukažeš da su u krivu počnu puhat i vrijeđat,bogove koji dođu na forum sa spikom "forum služi da si pomognemo",a ubiti dolaze smarat da im se džaba riješi problem i onda ko te jebe,bogove koji bi slagali high end mašinu za 4 i pol kune pa se pjene kad im kažeš da to nejde,bogove koji će i dalje pitat koje rolice idu na zx-a,a napisano je već 800X...

Općenito novi(a i neki stari) koji dođu tu na forum budu sve neke plačipičke(čast iznimkama),koje ak im odma ne gladiš guzicu i ponavljaš da su potpuno u pravu,nađu se uvrijeđeni,i to potpuno neutemeljeno,jer se ne mogu pomirit da neki imaju kičmu,a ak je oni nemaju to je njihov problem
Svaka cast..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1063
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9754 : 25 Kolovoz, 2019, 14:58:18 »
Ljudima treba pomoći ali ako vidiš da ta osoba se neda da joj se pomogne odustani jer nema smisla trošiti vrijeme i živce nekome dokazivat meni tip tvrdi da ima skuter da su na njemu hi end dijelovi mhr team 2 itd  ja ga pitam koje su dizne u karbu pozicija igle itd ma ne znam brate one što dođu uz njega ja ono wtf?

Offline MarosP

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 180
  • Moja Kaciga: Acerbis 2.0
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9755 : 26 Kolovoz, 2019, 00:31:28 »
Siguran sam da se ovo smeće od kacige pri padu raspukne ko lubenica,a skupa s njom i glava,al nema veze mrale,bitno da je jeVtino

Decko je par puta okinio već i kaciga je dalje u funkciji. Ja sam rekao svoje misljenje valjda svi imamo pravo na to, ako nes kupovat zaobides moj odgovor i boli te briga sta ja pisem
Ovdje ocito se ne moze nesta napisat bez da netko ne izruga.. jadno
Aha,ti imaš pravo na svoje mišljenje,a ja nemam,razmišljanje ti je na razini djeteta od 15 godina,inače ovo je forum,a na forumu se raspravlja,samo neki raspravu u kojoj ostali ne dijele nečije mišljenje shvaćaju ko uvredu i sprdanje,a nije

Uz to uhvatio si se na post koji uopće nije bio upućen tebi,nego drugom članu,a na onaj koji je bio upućen tebi da navedeš konkretne činjenice extra kvalitete plastične kacige od 500kn,na taj nema odgovora

Btw kad kaciga apsorbira samo jedan udarac ona je za smeće jer je odradila svoju svrhu,a onaj koji je i dalje nosi,netko i nakon par padova i udaraca sa dotičnom,taj ne voli svoj život,i to nisam ja izmislio


Potpuno si u pravu DNKZ.
Prcanje i maltretiranje novog se podrazumjeva na ovom forumu pa ko izdrži.
Ima tu bogova s 1000+ nevažnih postova koji neznaju ništa doli nove članove kinjit, onda se okuraže i oni s 200tinjak postova pa si na novima počnu nabijat postove i reputaciju
A zaboravio si bogove koji dođu na forum,pa misle da smo im dužni bit tehnička podrška i gladit guzicu 24/7 jer su lijeni pretražit starije teme,bogove koji pitaju za savjet,a ubiti traže podršku za svoje idiotarije koje su si zabrijali u glavi,pa kad im ukažeš da su u krivu počnu puhat i vrijeđat,bogove koji dođu na forum sa spikom "forum služi da si pomognemo",a ubiti dolaze smarat da im se džaba riješi problem i onda ko te jebe,bogove koji bi slagali high end mašinu za 4 i pol kune pa se pjene kad im kažeš da to nejde,bogove koji će i dalje pitat koje rolice idu na zx-a,a napisano je već 800X...

Općenito novi(a i neki stari) koji dođu tu na forum budu sve neke plačipičke(čast iznimkama),koje ak im odma ne gladiš guzicu i ponavljaš da su potpuno u pravu,nađu se uvrijeđeni,i to potpuno neutemeljeno,jer se ne mogu pomirit da neki imaju kičmu,a ak je oni nemaju to je njihov problem

Svakako sam zreliji od čovjeka koji ima 30 i kusur godina pa se nateže sa djecom od 15 na forumima :-X

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9756 : 26 Kolovoz, 2019, 00:40:55 »
Daj marosp sta se zamaras. Ak je frend reko da je dobra kaciga onda mora valjat :)
:yamaha:

Offline mrmadrma

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Koper
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9757 : 26 Kolovoz, 2019, 15:51:25 »
j**** ti kineza dzaba dade 100e kad ode nakon 3mj, sad sam fino narucio klip itd 50cc i stavit na originalni cilindar koji je u odlicnom stanju i prodat motor i uzet neki novi skutercic u trgovini sa garancijom i uzivat, ko god zeli da kupi ovaj kit ja mu preporucujem da ne kupuje

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9758 : 26 Kolovoz, 2019, 16:24:52 »
Nevjerovatno haha
Koji kit je u pitanju bio? I da kosta toliko, jbt novi dr evo je 100 eur , pogledaj da nije otislo sta u radilicu i lezajeve  od tog komada sto je otpalo
Na koji od novih skutera ciljas?
:yamaha:

Offline mrmadrma

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Koper
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9759 : 26 Kolovoz, 2019, 16:36:23 »
Nevjerovatno haha
Koji kit je u pitanju bio? I da kosta toliko, jbt novi dr evo je 100 eur , pogledaj da nije otislo sta u radilicu i lezajeve  od tog komada sto je otpalo
Na koji od novih skutera ciljas?
Sa glavom 100e, ma trenutna masina je 2015 godiste i necu da je diram vise, dobio sam uz skuter istu masinu samo 2017 godiste koja je u extra stanju na nju cu montirati taj cilindar originalni 50cc i klip itd sto sam narucio, nikad vise kinez na skuter nece ici taman ga ne vozio

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk