Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cagiva Mito 125  (Posjeta: 42538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #40 : 02 Rujan, 2008, 14:15:05 »
ak još tražiš taj motor i neš te zanima pitaj lava  :icon_thumright:

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG
drugo, mislio sam uzimati RS-a (2007) pa su mi rekli da ni slucajno ne uzimam jer je preskup a i ako se zelim praksati za kasnije posto sam namjeravao za par godina uzimati nesto jace, da uzmem cagivu, prvo sam bio skeptican ali kad sam vidio linije ovog mita na slici odlucio sam se da uzmem polovnu masinu, sad mene zanima gdje ima prodajnih mjesta u BIH ili HRV da se prodaju ove masine da ne moram traziti po novinama? kontao sam je uzimati prije nego sto ljeto zavrsi (vec je gotovo :toothy12:)... pa ako moze da pomognete btw, trenutno vozim rs50(2000) tuned na 90cc, nisam ja nista radio nego sam je takvu kupio... necu je prodavati.. btw iz Mostara sam, imate poz.

Po nekoj logici trebala bi biti 2007 godište :icon_scratch:

Offline struka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: Aprilia RS50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #41 : 02 Rujan, 2008, 16:39:59 »
ak još tražiš taj motor i neš te zanima pitaj lava  :icon_thumright:

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG
drugo, mislio sam uzimati RS-a (2007) pa su mi rekli da ni slucajno ne uzimam jer je preskup a i ako se zelim praksati za kasnije posto sam namjeravao za par godina uzimati nesto jace, da uzmem cagivu, prvo sam bio skeptican ali kad sam vidio linije ovog mita na slici odlucio sam se da uzmem polovnu masinu, sad mene zanima gdje ima prodajnih mjesta u BIH ili HRV da se prodaju ove masine da ne moram traziti po novinama? kontao sam je uzimati prije nego sto ljeto zavrsi (vec je gotovo :toothy12:)... pa ako moze da pomognete btw, trenutno vozim rs50(2000) tuned na 90cc, nisam ja nista radio nego sam je takvu kupio... necu je prodavati.. btw iz Mostara sam, imate poz.

Po nekoj logici trebala bi biti 2007 godište :icon_scratch:

nahhh ovo je najnoviji mito, http://img216.imageshack.us/img216/1323/cagivamitoqu8pr2.jpg

ovaj je meni se cini kao sto onaj gore rece od 95 pa sve do 2006 jer ga nisu mijenjali dok nisu ovaj novi napravili  :toothy3:

uglavnom, kako se vrte cijene mita od 95 pa nadalje?  :help:

Offline struka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: Aprilia RS50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #42 : 02 Rujan, 2008, 16:42:24 »
jedan frend mi je imo neku apriliu,enduro,a na njoj je masina od mito 125,polinijev kit 175ccm i polinijev spuh,i isla je 205kmh,a ja sam fakat ovu mito nisam uspio nategnut vise od 170kmh,mozda s njom nes nije valjalo,2001 godina je motor

ako je taj mito isao "samo" 170 (2001 godiste) onda ti znam razlog... u italiji je uveden zakon da mito ne smije imati 31 konj kao sto je imao nego su ga smanjili meni se cini na 17 konja (nisam siguran) zato ti nije mogao nategnuti vise  :dontknow:
Sa 17 ks da ide 170, a >150 kg motor  :icon_scratch:  I sa 31 KS sumnjam da bi toliko išao prave brzine.

sto ne? vozio sam nord star odnosno keeway skutera koji ima 150cc 4t, 11kw, 125 kmh

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #43 : 02 Rujan, 2008, 18:40:19 »

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG


mislim da je ovo 2000+. dizajn je isti od 94', al je ova grafika od 2000, mislim

Offline struka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: Aprilia RS50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #44 : 02 Rujan, 2008, 18:43:09 »

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG


mislim da je ovo 2000+. dizajn je isti od 94', al je ova grafika od 2000, mislim

znam da je dizajn odavno ovakav, onaj prijasnji mi je grozan bio... bas ono style iz 80tih.. ovaj mi se najvise svidja i ovakav cu uzeti

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #45 : 02 Rujan, 2008, 18:45:53 »
ma obožavam ducatije tak da sve 5 o mitu :headbang:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #46 : 05 Rujan, 2008, 13:09:22 »
Za tu lovu, ima Ninja 250R 4t sa 30-ak konja... Dizajn dosta dobar - i voziš se bez brige... Sve je u 2t divno i bajno, al mislim da kraj kawe vise nema potrebe za takvo nesto - a ako vec polaze netko za A1(s pretpostavkom da ima 16 godina), kroz dve godine ima A kategoriju pa opet super.

Iako, kad sam kupovao nesto od 125, nije bilo para pa sam bio primoran uzet hondu cbr 125r.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #47 : 05 Rujan, 2008, 13:22:20 »
Za tu lovu, ima Ninja 250R 4t sa 30-ak konja... Dizajn dosta dobar - i voziš se bez brige... Sve je u 2t divno i bajno, al mislim da kraj kawe vise nema potrebe za takvo nesto - a ako vec polaze netko za A1(s pretpostavkom da ima 16 godina), kroz dve godine ima A kategoriju pa opet super.

Iako, kad sam kupovao nesto od 125, nije bilo para pa sam bio primoran uzet hondu cbr 125r.
Inace nisi  upucen vidim , al nema više ono nakon 2 godine A   više nema neg moraš  ponovno polagati , i da ninja je odlican motor ali  ih nema  sve do neznam ni ja kada, ali da je mito malo  precjenjeni je to stoji..... :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #48 : 06 Rujan, 2008, 14:11:49 »

[/quote]
 ali  ih nema  sve do neznam ni ja kada,
[/quote]

kako nema?


Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #49 : 11 Studeni, 2008, 00:43:42 »
o mitu bas sve pet... ima i djelova i sve... jakopec...musil...i naravno moto trade karlovac


najveci i ogromni minus mitu je sta je rađen ja mislim za ljude do 160 cm visine...

polozaj je tako neugodan i bolan.. da je to nes strašno...

ja bio zapaljen za mita... bio pred kupnju sjeo na njega napravio krug i reko...aaaaa nene necu ja ovo

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #50 : 11 Studeni, 2008, 07:33:00 »
uzimaj ako imas priliku i ako je u dobrom stanju,leti samo tak,cca 200km/h nes sitno manje ,furaju se tu na losinju dvije i idu tolko cirka

vlasnik jedne od te dvije je moj bratic i to zute i vjerojatno ga znas.Mislim da ti prezime Erdec govori dosta toga. :icon_thumright:

A kaj se tice opcenito mita mislim da se nemora nista previse objasnjavati i da svi koji se bar malo kuze u 2T125 znaju da je mito najbolji i najkvalitetniji motor u toj klasi po svim parametrima

A to da ide 200 su price.  :laughing3: Moja iz 1991 sa 2 zuba vecim lancanikom ide 165 po GPSu a sa serijskim prijenosom malo preko 170.Znaci evolution model i to onaj od 1995 pa do 1998 koji imaju mikuni tm35 fergazer idu oko 180 a svi oni modeli poslije te godine idu sve slabije jer su priguseni euro normama i imaju opet  28 dellorto.
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2008, 07:42:03 2TDottore »

Offline GSXR KLIS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT(KLIS)
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • MojSetup: vxr 200
  • MojSpuh: seriski
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #51 : 11 Studeni, 2008, 21:56:13 »
uzimaj ako imas priliku i ako je u dobrom stanju,leti samo tak,cca 200km/h nes sitno manje ,furaju se tu na losinju dvije i idu tolko cirka

vlasnik jedne od te dvije je moj bratic i to zute i vjerojatno ga znas.Mislim da ti prezime Erdec govori dosta toga. :icon_thumright:

A kaj se tice opcenito mita mislim da se nemora nista previse objasnjavati i da svi koji se bar malo kuze u 2T125 znaju da je mito najbolji i najkvalitetniji motor u toj klasi po svim parametrima

A to da ide 200 su price.  :laughing3: Moja iz 1991 sa 2 zuba vecim lancanikom ide 165 po GPSu a sa serijskim prijenosom malo preko 170.Znaci evolution model i to onaj od 1995 pa do 1998 koji imaju mikuni tm35 fergazer idu oko 180 a svi oni modeli poslije te godine idu sve slabije jer su priguseni euro normama i imaju opet  28 dellorto.

uzmi dodoreovu nes falit  :icon_thumright:
vx200r

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #52 : 11 Studeni, 2008, 23:52:47 »
cagiva mito je najbrža 125-ca.......naravno među 125-cama......kao što je rekao dottore   da ide 200  to su priče....možda na cajgeru al onda vara.......sama po sebi(govorim o starom modelu znači od '95 pa do recimo '98) cagiva mito ima 35 ks...znači da je jača od rs-a(a i ljepša puno).Trebala bi ić kojih 180.....190 ajde de ako ju malo posložiš....tak da kao i ostalima moj izbor je svakako cagiva mito...motor je jeben i ako ga planiraš kupit...kupi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: ;D
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #53 : 17 Studeni, 2008, 22:42:37 »
da se opet malo ukljucim u temu

idi trci kupit mita - ako nekupis sad mita za 3 godine ces kupit dukatija  :laughing7:  :toothy11:

 
prije 3-4 godine na ovu sliku sam bacao majmu jaooo


taliano dasa mafija špageti ...  :toothy10:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #54 : 18 Studeni, 2008, 19:36:32 »
kako jebeno izgledaju, koja je to godina ( linija ) :o :o :o :o
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #55 : 18 Studeni, 2008, 19:37:41 »
kako jebeno izgledaju, koja je to godina ( linija ) :o :o :o :o

to je 1995 do 2007.Linija ala ducati 916.A ova prva slika je cagiva mito sa masinom od yamahe rd350.

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #56 : 18 Studeni, 2008, 19:39:56 »
ma crna ova
da se opet malo ukljucim u temu

idi trci kupit mita - ako nekupis sad mita za 3 godine ces kupit dukatija  :laughing7:  :toothy11:

 
prije 3-4 godine na ovu sliku sam bacao majmu jaooo


taliano dasa mafija špageti ...  :toothy10:
ma joj ova crna joooj..prejeben motor..
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #57 : 18 Studeni, 2008, 19:42:53 »
ma to je nova.ta nejde skoro ni upola ko stara 1995 do 1998.  :icon_thumright:

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #58 : 18 Studeni, 2008, 19:47:52 »
a dobro....al fkt nemreš reć da nisu sve slične ono....od 95 pa do ove nove sad
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #59 : 18 Studeni, 2008, 19:49:49 »
a dobro....al fkt nemreš reć da nisu sve slične ono....od 95 pa do ove nove sad

jesu slicne i skoro iste po izgledu ali nisu iste po performanasama.stare idu bolje bar 30% od novih :icon_thumright: