Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cagiva Mito 125  (Posjeta: 42539 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #20 : 25 Kolovoz, 2008, 00:37:31 »
Da , da motor ide tolko po satu da  , a sad kolako sat laže u to ne ulazim , ko oce mjerit i o ne vjeruje nek mi  se slobodno javi da ga razuvjerim.......
Ma ja sam prezadovoljan motorom , mogu  ga samo hvalit niš drugo.......
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #21 : 25 Kolovoz, 2008, 02:00:56 »
kazem vam ja,izmjereno sa autom 165kmh...po urici je bilo 170kmh,cista serijala mito 125
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #22 : 25 Kolovoz, 2008, 02:57:37 »
kazem vam ja,izmjereno sa autom 165kmh...po urici je bilo 170kmh,cista serijala mito 125
zatvorena verzija?? :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2008, 02:59:46 majic_sk »

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #23 : 25 Kolovoz, 2008, 03:23:21 »
Da da ma mito je zakon..... :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #24 : 25 Kolovoz, 2008, 13:57:14 »
lav koliko ks ima tvoj mito ???

frend sa novim otvorenim serijskim rs-om 30ks nategno 165 a frend sa novom ninjom 250ccm 33ks serijala 170kmh

No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #25 : 25 Kolovoz, 2008, 14:07:00 »
..prebrutalno ide mito..uffffffff..
Frajer pere zube petardama ...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #26 : 25 Kolovoz, 2008, 15:22:47 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #27 : 25 Kolovoz, 2008, 15:54:22 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
Da  , da eto šta sam ja rekao takav je moj mito he he  sat laze dosta vjerujem ali ubrzo cu ja to sve izmjeriti  itd  ili ko oce nek mi se javi btw mito ima 35 ks
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #28 : 25 Kolovoz, 2008, 16:40:52 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
da al samo kaj mi je on reko a ja zaboravil vama rec da ima original od polinija kit na njemu pobrusen,neznam koji klip,45 ks ima...i spulju...1998 godina je...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #29 : 25 Kolovoz, 2008, 16:55:07 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
da al samo kaj mi je on reko a ja zaboravil vama rec da ima original od polinija kit na njemu pobrusen,neznam koji klip,45 ks ima...i spulju...1998 godina je...
Lol buhahahahhaha  , moj serijski serijski  takoder i ovaj frendov iz avatara  ide toliko bez ikakavog kita bez iceg serijala  kazem ko ne vjerujem nek mi se javi..... :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #30 : 25 Kolovoz, 2008, 20:35:36 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
da al samo kaj mi je on reko a ja zaboravil vama rec da ima original od polinija kit na njemu pobrusen,neznam koji klip,45 ks ima...i spulju...1998 godina je...
Lol buhahahahhaha  , moj serijski serijski  takoder i ovaj frendov iz avatara  ide toliko bez ikakavog kita bez iceg serijala  kazem ko ne vjerujem nek mi se javi..... :icon_thumright:
Onda lijepo idu :headbang: (inače mi je mito dreambike :binkybaby: :icon_biggrin: ),a i lijepi su(vidio na bikepics :toothy12: )

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #31 : 25 Kolovoz, 2008, 21:59:55 »
jedan frend mi je imo neku apriliu,enduro,a na njoj je masina od mito 125,polinijev kit 175ccm i polinijev spuh,i isla je 205kmh,a ja sam fakat ovu mito nisam uspio nategnut vise od 170kmh,mozda s njom nes nije valjalo,2001 godina je motor
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #32 : 25 Kolovoz, 2008, 22:44:53 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
da al samo kaj mi je on reko a ja zaboravil vama rec da ima original od polinija kit na njemu pobrusen,neznam koji klip,45 ks ima...i spulju...1998 godina je...
Lol buhahahahhaha  , moj serijski serijski  takoder i ovaj frendov iz avatara  ide toliko bez ikakavog kita bez iceg serijala  kazem ko ne vjerujem nek mi se javi..... :icon_thumright:
da ide i tvoj 200,sam kolko brze dojde ovaj sa kitom do 200 za razliku od tog...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #33 : 25 Kolovoz, 2008, 23:34:26 »
jucer bio sa frajerom koji ima mita onu verziju sa 7 brzina,top speed mu je 200 po vurama...
da al samo kaj mi je on reko a ja zaboravil vama rec da ima original od polinija kit na njemu pobrusen,neznam koji klip,45 ks ima...i spulju...1998 godina je...
Lol buhahahahhaha  , moj serijski serijski  takoder i ovaj frendov iz avatara  ide toliko bez ikakavog kita bez iceg serijala  kazem ko ne vjerujem nek mi se javi..... :icon_thumright:
da ide i tvoj 200,sam kolko brze dojde ovaj sa kitom do 200 za razliku od tog...
A da di ti je taj frend , ajde pa da vidimo lol he he he   ........ :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #34 : 26 Kolovoz, 2008, 14:17:31 »
moj frend ima mito 2006 godiste, kupio novi, prvi vlasnik, motor je pila i pol, po urici dode do 200, i ima jebacko ubrzanje, ma motor je pila...jedino sta mu je servis u Karlovcu pa mora iz Rijeke ic tamo ali nije bed...djelova ima dosta za naruciti...i ako tocis kvalitetno ulje, nemas puno brige
rs novi otvorena verzija, po urici digitalnoj ja sam vozio 174 na magistrali, neki ce znat od Jadranova prema kraljevici, i motor ne ide vise, tamo je blaga nizbrdica, po zaobilaznici prema Rijeci ide oko 170, tako je frennd vozio, a reko je da se moze nabrati jos par kmh al je skretanje prije tako da....

Offline aerox92

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 797
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Vxr 200
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #35 : 27 Kolovoz, 2008, 11:04:10 »
cagiva 2007 god. ideoko 165km/h,jedan lik je ima!!

Offline struka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: Aprilia RS50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #36 : 02 Rujan, 2008, 03:30:13 »
ak još tražiš taj motor i neš te zanima pitaj lava  :icon_thumright:

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG
drugo, mislio sam uzimati RS-a (2007) pa su mi rekli da ni slucajno ne uzimam jer je preskup a i ako se zelim praksati za kasnije posto sam namjeravao za par godina uzimati nesto jace, da uzmem cagivu, prvo sam bio skeptican ali kad sam vidio linije ovog mita na slici odlucio sam se da uzmem polovnu masinu, sad mene zanima gdje ima prodajnih mjesta u BIH ili HRV da se prodaju ove masine da ne moram traziti po novinama? kontao sam je uzimati prije nego sto ljeto zavrsi (vec je gotovo :toothy12:)... pa ako moze da pomognete btw, trenutno vozim rs50(2000) tuned na 90cc, nisam ja nista radio nego sam je takvu kupio... necu je prodavati.. btw iz Mostara sam, imate poz.

Offline struka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • Moj Skuter: Aprilia RS50
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #37 : 02 Rujan, 2008, 03:32:17 »
jedan frend mi je imo neku apriliu,enduro,a na njoj je masina od mito 125,polinijev kit 175ccm i polinijev spuh,i isla je 205kmh,a ja sam fakat ovu mito nisam uspio nategnut vise od 170kmh,mozda s njom nes nije valjalo,2001 godina je motor

ako je taj mito isao "samo" 170 (2001 godiste) onda ti znam razlog... u italiji je uveden zakon da mito ne smije imati 31 konj kao sto je imao nego su ga smanjili meni se cini na 17 konja (nisam siguran) zato ti nije mogao nategnuti vise  :dontknow:

Offline baraba

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Josipdol
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #38 : 02 Rujan, 2008, 13:05:01 »
jedan frend mi je imo neku apriliu,enduro,a na njoj je masina od mito 125,polinijev kit 175ccm i polinijev spuh,i isla je 205kmh,a ja sam fakat ovu mito nisam uspio nategnut vise od 170kmh,mozda s njom nes nije valjalo,2001 godina je motor

ako je taj mito isao "samo" 170 (2001 godiste) onda ti znam razlog... u italiji je uveden zakon da mito ne smije imati 31 konj kao sto je imao nego su ga smanjili meni se cini na 17 konja (nisam siguran) zato ti nije mogao nategnuti vise  :dontknow:
Sa 17 ks da ide 170, a >150 kg motor  :icon_scratch:  I sa 31 KS sumnjam da bi toliko išao prave brzine.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #39 : 02 Rujan, 2008, 14:11:48 »
ak još tražiš taj motor i neš te zanima pitaj lava  :icon_thumright:

ehh vako, prvo  ;D zanima me koje je godiste ovaj mito od prilike http://www.raptorsandrockets.com/images/Cagiva/2007_Cagiva_Mito_1r.JPG
drugo, mislio sam uzimati RS-a (2007) pa su mi rekli da ni slucajno ne uzimam jer je preskup a i ako se zelim praksati za kasnije posto sam namjeravao za par godina uzimati nesto jace, da uzmem cagivu, prvo sam bio skeptican ali kad sam vidio linije ovog mita na slici odlucio sam se da uzmem polovnu masinu, sad mene zanima gdje ima prodajnih mjesta u BIH ili HRV da se prodaju ove masine da ne moram traziti po novinama? kontao sam je uzimati prije nego sto ljeto zavrsi (vec je gotovo :toothy12:)... pa ako moze da pomognete btw, trenutno vozim rs50(2000) tuned na 90cc, nisam ja nista radio nego sam je takvu kupio... necu je prodavati.. btw iz Mostara sam, imate poz.
ta mito je negdi od 95 do 00 godista...brijem...