Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..  (Posjeta: 4775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #20 : 13 Srpanj, 2008, 23:10:43 »
evo ekipa odluka je pala na piaggio NRG Power Special Series! Pa mal ono recite kakve pohvale motoru :toothy12:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #21 : 13 Srpanj, 2008, 23:14:26 »
evo ekipa odluka je pala na piaggio NRG Power Special Series! Pa mal ono recite kakve pohvale motoru :toothy12:
hebe lud zbunjenog...v :toothy12: :toothy12:
taj sam

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #22 : 13 Srpanj, 2008, 23:16:07 »
evo ekipa odluka je pala na piaggio NRG Power Special Series! Pa mal ono recite kakve pohvale motoru :toothy12:

On je 500-600 kn skuplji od "obicnog", a razlika je samo u naljepnicama.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #23 : 14 Srpanj, 2008, 09:44:20 »
evo ekipa odluka je pala na piaggio NRG Power Special Series! Pa mal ono recite kakve pohvale motoru :toothy12:

On je 500-600 kn skuplji od "obicnog", a razlika je samo u naljepnicama.
ma mislim da čak i više...kako to da ne kupuješ runnera?? :dontknow:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #24 : 14 Srpanj, 2008, 10:38:46 »
Ovaj motor mi je svidja, dobio sam i takvu preporuku od Tonija Pernara (tko nezna vozi utrke sa skuterima), osobno ga poznam pa je rekao da je motor odlican! A i citao sma po forumu isto ga svi hvale!
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #25 : 14 Srpanj, 2008, 13:23:18 »
Ovaj motor mi je svidja, dobio sam i takvu preporuku od Tonija Pernara (tko nezna vozi utrke sa skuterima), osobno ga poznam pa je rekao da je motor odlican! A i citao sma po forumu isto ga svi hvale!
sve je to isto...sr50.nrg,runner...samo je dizajn drugaciji

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #26 : 14 Srpanj, 2008, 13:27:00 »
Ovaj motor mi je svidja, dobio sam i takvu preporuku od Tonija Pernara (tko nezna vozi utrke sa skuterima), osobno ga poznam pa je rekao da je motor odlican! A i citao sma po forumu isto ga svi hvale!
sve je to isto...sr50.nrg,runner...samo je dizajn drugaciji
dizajn je jako,jako drugačiji

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4157
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: aprilia sr50 r pitanje
« Odgovori #27 : 14 Srpanj, 2008, 16:44:17 »
+ super leži na cesti, ide ko blesav, odličan dizajnom
- potrošnja ( barem meni osobno ), relativno mali prostor pod sicem, relativno mali tj. nije baš za osobe visoke 190+ cm

ak te što konkretno zanima, pitaj :icon_thumright:
Iskreno, ja sam sjeo na njega imam 183, pa mi je volan na koljenima, neznam , na runneru je ljepši osjećaj sjedenja, čak i stari sr ima bolji položaj.

nema sanse,di ti drzis noge na plastikama naprid,ja san 185 i sve mi je dobro
samo sta su ovi rekli malo mista ispod sica a i g#vn% je di se nalazi rezervar ulja,moras odvidat dvi vide i skinit onu jednu plastiku naprid,gume su lose na njemu triba se nove nabavit,al ja san na njima 10t pa mi jos uvik solidno drzi cestu
e da i jos jedan minus je sta kazaljka ide samo do 80 i sta nema brojac okretaja
+ ima napon akumulatora


kromirani zx oko 1500 kn novi
rolice neznan koliko su al manje od dvisto kn sigurno
Lol normalno sam sjeo, al na runeru je x puta bolji položaj sjedenja, na SRu su mi ruke ono  ko da kolica guram  :toothy12:

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: aprilia sr50 r pitanje
« Odgovori #28 : 14 Srpanj, 2008, 16:50:16 »
+ super leži na cesti, ide ko blesav, odličan dizajnom
- potrošnja ( barem meni osobno ), relativno mali prostor pod sicem, relativno mali tj. nije baš za osobe visoke 190+ cm

ak te što konkretno zanima, pitaj :icon_thumright:
Iskreno, ja sam sjeo na njega imam 183, pa mi je volan na koljenima, neznam , na runneru je ljepši osjećaj sjedenja, čak i stari sr ima bolji položaj.

nema sanse,di ti drzis noge na plastikama naprid,ja san 185 i sve mi je dobro
samo sta su ovi rekli malo mista ispod sica a i g#vn% je di se nalazi rezervar ulja,moras odvidat dvi vide i skinit onu jednu plastiku naprid,gume su lose na njemu triba se nove nabavit,al ja san na njima 10t pa mi jos uvik solidno drzi cestu
e da i jos jedan minus je sta kazaljka ide samo do 80 i sta nema brojac okretaja
+ ima napon akumulatora


kromirani zx oko 1500 kn novi
rolice neznan koliko su al manje od dvisto kn sigurno
Lol normalno sam sjeo, al na runeru je x puta bolji položaj sjedenja, na SRu su mi ruke ono  ko da kolica guram  :toothy12:

 :icon_scratch: a ja visok 182 i sa tim kolicima u 3 mjeseca uspio napravit 4500 km. Joj što me koljena bole od udaranja u volan  :laughing7: :laughing7:
SMK Predatori Member

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: aprilia sr50 r pitanje
« Odgovori #29 : 14 Srpanj, 2008, 16:57:55 »
+ super leži na cesti, ide ko blesav, odličan dizajnom
- potrošnja ( barem meni osobno ), relativno mali prostor pod sicem, relativno mali tj. nije baš za osobe visoke 190+ cm

ak te što konkretno zanima, pitaj :icon_thumright:
Iskreno, ja sam sjeo na njega imam 183, pa mi je volan na koljenima, neznam , na runneru je ljepši osjećaj sjedenja, čak i stari sr ima bolji položaj.

nema sanse,di ti drzis noge na plastikama naprid,ja san 185 i sve mi je dobro
samo sta su ovi rekli malo mista ispod sica a i g#vn% je di se nalazi rezervar ulja,moras odvidat dvi vide i skinit onu jednu plastiku naprid,gume su lose na njemu triba se nove nabavit,al ja san na njima 10t pa mi jos uvik solidno drzi cestu
e da i jos jedan minus je sta kazaljka ide samo do 80 i sta nema brojac okretaja
+ ima napon akumulatora


kromirani zx oko 1500 kn novi
rolice neznan koliko su al manje od dvisto kn sigurno
Lol normalno sam sjeo, al na runeru je x puta bolji položaj sjedenja, na SRu su mi ruke ono  ko da kolica guram  :toothy12:
to kad neznas sidit  :toothy12: vidjan ja tako i likove po svom gradu isto sta voze skutere ka kolica,cvike na glavi kaciga pod sicem rubrika u crnoj kronici i sprovod sutra u dva
...........1...........8...........7...........

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4157
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: aprilia sr50 r pitanje ..:update odluka je pala na nrg:..
« Odgovori #30 : 14 Srpanj, 2008, 17:34:54 »
A dobro, ja više volim da mi je ko na SM-u volan