Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Drotovi :/  (Posjeta: 3669 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline vx...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 146
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera nexus 500
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Malossi prijenos
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2013, 16:27:29 »
baš sam to sad pročitao, koja katastrofa, da si oni mogu to dozvoliti i raditi to na ispitivanjima

Sramotno!!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #2 : 26 Travanj, 2013, 16:36:46 »
Bolje kćerka kurva, nego sin pandur  :glasses9:

šteta što Srđan Mlađan više ne dobiva vikend-izlaske  :angry7:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline OUC AIR

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Ženski
  • garage my home
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • bmw forum
  • Mjesto: skvot
  • Moj Skuter: negdje
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: postelani usis
  • MojSpuh: polovni popravljeni
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #3 : 26 Travanj, 2013, 17:56:31 »
cigani mrtvi  .... :sad1:
bammmmm prm pr pr 095 5193695

TI  davore kad trazi djelove po gradu tak si lud !
kao da imas osjecaj  da te operiraju

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #4 : 26 Travanj, 2013, 19:15:45 »
edit: po nekin novin neprovjerenin informacijama, ima bit da su ga pribili jer nije tia drukat.. gamad lesinarska.. zna li ko sta vise odozgo?
« Zadnja izmjena: 27 Travanj, 2013, 14:12:52 duje87 »

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #5 : 28 Travanj, 2013, 22:57:51 »
umro par dana poslije...od ugruška ! dok ga je jedan policajac držao drugi mu je gurao ugrušak u srce  :sad3:

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #6 : 28 Travanj, 2013, 23:20:19 »
Nazalost :/ dns je na hajduk rijeka bija transparent,neznam sta e pisalo bija sam ispod njega ali znam da je u vezi momka,da su pivali mito i korupcija hr policija i naravno gadali pandure bengalkama....a za momka sta rec,neka mu je laka zemlja!!
Bolje ne moze :)

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #7 : 02 Svibanj, 2013, 23:40:15 »
decko je tu iz grada, a prica kao i uvijek ima stotinu i nikad nitko nece znat od cega mu je zapravo taj ugrusak nastao, dali od batina ili od neceg sasvim drugog. u izvjescu sa patologije stoji samo da je umro od ugruska koji je dosao do srca i to je to... naravno unutarnja kontrola ce obavit svoje, najgore je samo kad te dovedu tako na ispitivanje nemas niti jednog svjedoka pa se mos kasnije slikat ako su te i mlatili a nije ostalo puno tragova
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #8 : 02 Svibanj, 2013, 23:44:36 »
umro par dana poslije...od ugruška ! dok ga je jedan policajac držao drugi mu je gurao ugrušak u srce  :sad3:
Ako nisi bas upoznat sa medicinom nemoj tako da osudjujes,nije ok.
Ugrusak moze nastati bilo kako,da su mu potrefili vecu venu da se desio podliv krvi i da je ta krv dospjela u krvotok...razmisli malo i o tome ;)

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #9 : 03 Svibanj, 2013, 00:49:27 »
Kad od udaraca bude podljeva oni se razgradjuju i odlaze po kapilarama prwma zilama i dalje... ako ih ima.puno mogu napravit ugrusak. Batine su krive za smrt i ovo je jos jedan zlocin pod zastavom iskomplexiranih batinasa is policijskih redova. :-(
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #10 : 03 Svibanj, 2013, 02:34:05 »
Kad od udaraca bude podljeva oni se razgradjuju i odlaze po kapilarama prwma zilama i dalje... ako ih ima.puno mogu napravit ugrusak. Batine su krive za smrt i ovo je jos jedan zlocin pod zastavom iskomplexiranih batinasa is policijskih redova. :-(
Zavisi koliko brzo odu,ako kasno odu tu nastaje problem,no nije to ni bitno.. sumnjam da bi tek tako dobio ugrusak,pa nema 120godina

Offline runer 180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #12 : 03 Svibanj, 2013, 23:24:35 »
zalosno...
jedno mi nije jasno... ocigledno je da pravna nasa drzava nece nista poduzeti... sigurno ima i vise od njih dvojce koji su proivljavali torturu od strane dva-tri idiota u uniformama....
pa mamu im j.... ak ih ne bi docekal ispred kuce i napravil im sve to i jos gore...
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #13 : 04 Svibanj, 2013, 01:03:24 »
 ma napravia bi in k**ra*, ka i 99 posto nas sta je bilo maltretirano od policije, fizicki, mentalno i na druge nacine.. jebena policijska drzava.. pogledaj samo ko je ministar unutarnjih poslova, bit ce ti sve jasno, jedino masa je sposobna nesto ucinit, a neki dan na stadionu je bar 7-8 iljada ljudi vikalo protiv policije sta mi je dovoljno da znan da su svi vidili da je tu nesto trulo.

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #14 : 04 Svibanj, 2013, 11:41:10 »
ma napravia bi in k**ra*, ka i 99 posto nas sta je bilo maltretirano od policije, fizicki, mentalno i na druge nacine.. jebena policijska drzava.. pogledaj samo ko je ministar unutarnjih poslova, bit ce ti sve jasno, jedino masa je sposobna nesto ucinit, a neki dan na stadionu je bar 7-8 iljada ljudi vikalo protiv policije sta mi je dovoljno da znan da su svi vidili da je tu nesto trulo.

ja sam nedavno bio fizicki maltretiran pa sam poduzeo odredjene mjere i umjesala se unutarnja i bit ce svasta  :icon_biggrin:
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #15 : 04 Svibanj, 2013, 12:11:15 »
strasno... mi smo uvijek bili takav narod da smo prihvacali sve sta nam kazu i daju..
npr. kad su u grčkoj prosle godine digli cjenu benzina,raja je masovno izasla na ulice sa bakljama i molotovljevim koktelima i gle cuda... cjena je opet pala na normalu
da mi nismo takve picke kakve jesmo kao narod,nebi se to desavalo

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #16 : 04 Svibanj, 2013, 15:21:46 »
vidis onaj prozor iza, e lupi me i obojica idemo kroz njega.  i to je bilo to, nisu oni ludji od nas :)
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #17 : 04 Svibanj, 2013, 15:36:05 »
ma napravia bi in k**ra*, ka i 99 posto nas sta je bilo maltretirano od policije, fizicki, mentalno i na druge nacine.. jebena policijska drzava.. pogledaj samo ko je ministar unutarnjih poslova, bit ce ti sve jasno, jedino masa je sposobna nesto ucinit, a neki dan na stadionu je bar 7-8 iljada ljudi vikalo protiv policije sta mi je dovoljno da znan da su svi vidili da je tu nesto trulo.

ja sam nedavno bio fizicki maltretiran pa sam poduzeo odredjene mjere i umjesala se unutarnja i bit ce svasta  :icon_biggrin:



sve in se gace tresu, sad ce cila postaja dobit otkaz jer si prijavia unutarnjoj :icon_biggrin:

zadnji derbi na maksimiru su bez povoda uletili medu nas i poceli mlatit sve odreda, medu svima ubrajan i dite od 10godina, i curu od cca 20ak sta su joj izbili rebra, isprid mene pandur sugavi, majku mu jeben jadnu i bijednu, vice na momka koji tu stoji "sta gledas pi*ka ti materina" i zamavne pendrekon na njega.. koja unutarnja? koje istrage? jeste vi normalni? u zelini nas je slomilo, tukli su sve sta in je doslo pod ruku, posli konobarici govorili da ocisti pod od krvi, a kamermanima zabranili snimat, covika s astmon zatvorili u maricu i pustili suzavac unutra, znas ko je odgovara za to??? niko. to nisu ljudi, to su jebene bijesne zivotinje bez grama mozga, jer da imaju ista u glavi ne bi radili to sta rade. mene je zatvorilo, uzeli mi mobitel, i nisu mi dali pravo poziva, tako da niko od mojih pojma nije ima di san, a kad san forsira poziv, reka mi ke da ga ne zasluzujem?! i sta ja tu mogu ucinit? dobit zivcani slom i slomit mu vrat i unistit sebi zivot.. ne isplati se..

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #18 : 04 Svibanj, 2013, 15:47:53 »
ma napravia bi in k**ra*, ka i 99 posto nas sta je bilo maltretirano od policije, fizicki, mentalno i na druge nacine.. jebena policijska drzava.. pogledaj samo ko je ministar unutarnjih poslova, bit ce ti sve jasno, jedino masa je sposobna nesto ucinit, a neki dan na stadionu je bar 7-8 iljada ljudi vikalo protiv policije sta mi je dovoljno da znan da su svi vidili da je tu nesto trulo.

ja sam nedavno bio fizicki maltretiran pa sam poduzeo odredjene mjere i umjesala se unutarnja i bit ce svasta  :icon_biggrin:



sve in se gace tresu, sad ce cila postaja dobit otkaz jer si prijavia unutarnjoj :icon_biggrin:

zadnji derbi na maksimiru su bez povoda uletili medu nas i poceli mlatit sve odreda, medu svima ubrajan i dite od 10godina, i curu od cca 20ak sta su joj izbili rebra, isprid mene pandur sugavi, majku mu jeben jadnu i bijednu, vice na momka koji tu stoji "sta gledas pi*ka ti materina" i zamavne pendrekon na njega.. koja unutarnja? koje istrage? jeste vi normalni? u zelini nas je slomilo, tukli su sve sta in je doslo pod ruku, posli konobarici govorili da ocisti pod od krvi, a kamermanima zabranili snimat, covika s astmon zatvorili u maricu i pustili suzavac unutra, znas ko je odgovara za to??? niko. to nisu ljudi, to su jebene bijesne zivotinje bez grama mozga, jer da imaju ista u glavi ne bi radili to sta rade. mene je zatvorilo, uzeli mi mobitel, i nisu mi dali pravo poziva, tako da niko od mojih pojma nije ima di san, a kad san forsira poziv, reka mi ke da ga ne zasluzujem?! i sta ja tu mogu ucinit? dobit zivcani slom i slomit mu vrat i unistit sebi zivot.. ne isplati se..

nece cijela postaja ali taj koji je prekoracio ovlasti bit ce sankcioniran pa sto mislis da su oni bogovi kojima nitko nista ne moze?

i ne govorimo o isto "vrsti" policajca, ovi o kojima ti pricas imaju pravo mlatit, ali mlatit one koji su to i zasluzili a to sto oni mlate sve odreda to su sebi uzeli za pravo i nije istina da im nitko nista ne moze, sve ce to doc na naplatu jednog dana
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Drotovi :/
« Odgovori #19 : 04 Svibanj, 2013, 16:21:42 »
ako nista, slazen se s tebon da ce in sve doc na naplatu jedan dan