Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vožnja u skupini / pravila i običaji  (Posjeta: 18135 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Vožnja u skupini / pravila i običaji
« : 22 Studeni, 2006, 14:46:56 »
Poznavanje pravila i običaja pri vožnji u skupini bitno pridonosi sigurnosti u takvim prilikama.
Toplo preporučam izvrstan članak o tome koji se nalazi na siteu naših prijatelja iz kluba PREDATORI iz Splita

http://www.smk-predatori.com/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=36
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #1 : 23 Studeni, 2006, 15:14:49 »
Ja sam ga još davno čitao ali sam ga opet jer je članak zakon. Navali narode !!!
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #2 : 25 Studeni, 2006, 13:52:23 »
Odličan članak ali za sve ovo ooisano mora bit najmanje tridesetak motorista ali sve u svemu triba znat
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #3 : 25 Studeni, 2006, 17:58:37 »
Ne treba... moze biti skupina od recimo 5 motorista samo sto najvjerojatnije nema rangova... cisto da se zna kako se ponasati na cesti ako se vozi u skupini pa makar to bilo ti i neki tvoj frend.
Who's looking for punishment ??

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #4 : 25 Studeni, 2006, 23:36:25 »
netreba prijatelju netreba prije neki dan smo išli na osnivanje MK Galebova pa da vidiš kako četri motora piče po pravilima...naj ljepše je bilo vidit kad nas je jedan punto zeza vozija je da ga jedan od nas nije moga preteć tada smo nas dvoje ga pretekli lagano ga usporili da ga ovaj bez problema pređe i onda ponovo skupina cik cak i prosjek oko 80-90 km/h rjetko se tko usudija nas preteć :dontknow:

koliko je bitno da prvi drži ritam toliko je važno da zadnji (s jačim motorom ) čuva slabijeg u sredini i on je uvjek bliži sredini, a ostali se ravnaju po njemu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #5 : 26 Studeni, 2006, 00:37:58 »
allloooo corky... lipo te ovdi trefit!
nadam se da vas Predatore ne smeta sto sam nase clanove uputio na link vaseg izvrsnog clanka!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #6 : 02 Prosinac, 2006, 01:18:48 »
starino moja to treba biti čast  :icon_thumright: svakako sam zadnje vrijeme manje po forumu jer iskorištavamo svaki lipi dan vozajući se :toothy9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #7 : 03 Prosinac, 2006, 05:18:25 »
blago Tebi... ovdje je zadnjih dana poprilično zahladilo i nije vise neki gust... uzivaj kad mozes!  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Vožnja u skupini / pravila i običaji
« Odgovori #8 : 22 Listopad, 2009, 21:50:11 »
bogme ja jos idem na scotu 12 km u skolu danas pala kisa ne znam moram nekak ali nema veze cjeli dan sam sretan  malo se smrznem ali jak o  malo i to je ono nos zato jer po malo vizir otvaram pa hladno ali znam da nije vezano uz temu ali da se i ja negdje pohvalim hehe a prosle sam god iso i po snjegu .   :notworthy: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 31 Svibanj, 2010, 00:53:30 Zeljac »