Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kvaliteta Magnat zvucnika?  (Posjeta: 8213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kvaliteta Magnat zvucnika?
« Odgovori #20 : 10 Travanj, 2013, 00:10:39 »
ja idiot jucer bio u zagrebu i zaboravim kupiti, ovdje nemam gdje, a nemam vremena ni zivaca narucivati... mislim da cu ubrzo opet u zg pa cu kupiti nesto
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Kvaliteta Magnat zvucnika?
« Odgovori #21 : 14 Travanj, 2013, 01:11:34 »
mislim da bi DLS reference elipse svirale  bolje od bilo kojih 17 cm orkuglih sony, blaupunkt, magnat i slicnih zvucnika, tak da je to diskutabilno... ali posto gledas jeftinije, mozda da bacis oko, bilo je onih pioneer 20cm okruglih spikera...

ja ti imam neke magnat elipse koje su kao cetverosistemci, ali iz njih dolazi samo neki basasti zvuk, visokih nema ... bolje bude nego da nemas nista, al opet, kad cujes nesto bolje, vidis da je krs :D  ak mislis to sve spajat na radio samo, onda ti je za pocetak ok taj magnat...samo meni bi bilo zao busiti policu zbog privremenih zvucnika :/ mozda da uzmes u obzir opciju da umjesto elipsi ulozis pare u prednje sisteme + sredis vrata, podampiras i to da nebudu suplja...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kvaliteta Magnat zvucnika?
« Odgovori #22 : 14 Travanj, 2013, 11:37:40 »
ma nazad cu nabaciti pioneer 17ke (16.5) i naprijed neke 13ke i biti miran.. nije mi privremeno bas jer ce stati unutra zvucnici svakako, samo cu sub i sve ubaciti naknadno, prednji i zadnji idu sa playera, bez pojacala... nemam se u planu zezati oko dampiranja i toga... jednostavno samo mi je u cilju imati oke zvuk... ne ganjam visoke, malo dublji zvuk mi je oke, jer svakako slusam vecinom drum 'n' bass, dubstep i par vrsti housije (jackin i to)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta