Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izrada alu podnica  (Posjeta: 13572 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Izrada alu podnica
« : 21 Studeni, 2006, 23:31:37 »
Podnice:

1. skinete one gumene sa skuta i pofurate sa sobom u bauhaus da vidite koliko vam treba
2. uzmete marker i prislonite gumenu podnicu na metalnu i na metalnoj ocrtate rub
3. uzmete fleksericu i izrezete u grubo, pa finije, pa onda sa turpijom da bude pic pic
4. na izrezanoj ploci izbusite rupa kolko mislite da je potrebno da se podnica dobro drzi
5. formirate podnicu da lijepo sjeda na plastiku
6.uzmete samonarezne sarafe sa tuljastom glavom i zasarafite sa njima podnicu za pod skutera

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Izrada alu podnica
« Odgovori #1 : 01 Listopad, 2007, 14:42:20 »
Danas sam imao malo slobodnog vremena i isao sam izraditi Al podnice za trkaca...

Prvo sam otisao u Bauhaus i kupio 2 ploce rebrastog aluminija (51,00kn svaka), zatim sam uzeo reznu plocu za aluminij i brusnu plocu te sam kupio nove zastitne naocale.



Zatim se uzme gumena podnica i sa flomasterom se povuce crta uz rub gumene podnice na aluminij...




Onda pazljivo izrezemo po crti novu podnicu, ispod aluminija stavimo nesto mekano da se ne zgrebe aluminij...



Zatim sa brusnom plocom obradimo rubove nase nove podnice.




Dobili smo nasu podnicu, izmjerimo provrte na plastici i izbusimo ih na aluminijskoj podnici i onda ju montiramo...


Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!