Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox vs NRG power vs SR r  (Posjeta: 20413 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #80 : 05 Srpanj, 2008, 21:18:55 »
sta ce sad jos 10x netko napisati da nije slovenac vec makedonac?

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #81 : 05 Srpanj, 2008, 21:26:47 »
sta ce sad jos 10x netko napisati da nije slovenac vec makedonac?



Evo ja ću,nije slovenac već makedonac :laughing3:

On topic:Prelijep skut,al doslovno "žudi" za nekim jačim tuningom :headbang:

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #82 : 06 Srpanj, 2008, 02:44:33 »
ova srka mi je preljepa,nebi diro nis kaj se tice vanskog izgleda,motor je erotican  :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #83 : 06 Srpanj, 2008, 18:14:37 »
i da uzmes nrga, runnera, sr ili derbi

opet ces imati piaggio

ma sr-ka rullz

jos ako ima kod nas kao sto ima ovaj slovenac



nema mu ljepseg  :icon_thumright:

Nije slovenac, vec MAKEDONAC, moj friend!

ja bi sad macolu i laganini  :rofll:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #84 : 06 Srpanj, 2008, 21:56:32 »
Evo ja sad imam roxa skoro mjesec dana... Al bi radije da sam uzeo NRG-a... Jer je Rox jebeno mali, retrovizori su k****, a bez njih nemogu (sad ču uzet neke druge), ručka gasa nije nekako dobra... Imao sam prije nrg-a i bio mi je puno bolji... da sad uzimam definitivno bi uezo NRG jer je majka među skuterima!

Offline b.o.z.o.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: kupujem duše...
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #85 : 07 Srpanj, 2008, 11:58:08 »
nrg...piagiova je mashina tu a i preljep mi je skuter ...
...kupujem ljudske duše...

Offline ToNy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • __ VXR __
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: K n i n
  • Moj Skuter: VXR uskoro
  • MojSpuh: deak
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #86 : 07 Srpanj, 2008, 13:20:38 »
Nrg novi je prelijep ... Da ima od 125/200 kao runner, to bi bio opasan stroje hehe  :icon_thumright:
Na drguo mijesto bi stavio SR ...
Rox mi je uvijek isti , dobar skuter i sve , ali mislim da je vrijeme da se pozabave malo sa dizajnom,od kako je izasao na trziste pa sve do danas isti ... :sad3:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #87 : 07 Srpanj, 2008, 13:26:24 »
trebali bi malo liniju osvjeziti na roxu

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #88 : 08 Srpanj, 2008, 00:56:12 »
Da ne otvaram novu temu pisat cu ovdje...

Ja takoder kupujem sad skuter i osim ova 3 u izboru su mi jos i runner te Derbi GP1.

Vjerojatno bi uzimao na kredit pa se bojim da ce cijena od 20000+kn bit mozda previse za skuter od 50ccm ili je isplativo?
Ili da kupim rabljenog? Ima na auti.hr runner "special series" (po cemu je uopce on special?) za 14500kn 2007.god.

Takoder me zanima jeli onaj Derbi GP1 racing koji navodno ima 8.5KS puno bolji od ostatka s obzirom da ima skoro duplo vise konja?

Inace ovo ce mi bit prvi motor...
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2008, 01:03:07 Antares »

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #89 : 08 Srpanj, 2008, 01:12:25 »
Citat:
Ima na auti.hr runner "special series" (po cemu je uopce on special?)
isti vrag kao i "normalan" samo druge naljepnice...to se ne isplati uzimat jer je cijena veća sam zbog naljepnica...

Citat:
Takoder me zanima jeli onaj Derbi GP1 racing koji navodno ima 8.5KS puno bolji od ostatka s obzirom da ima skoro duplo vise konja?
ak već oćeš derbi-a, uzmi open verziju :icon_thumright:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #90 : 08 Srpanj, 2008, 01:19:19 »
da ocu nesto onda nebi bilo problema no stvarno mi se svidaju svi ovi navedeni pa mi se tesko odlucit... runner me nekako najvise privlaci, ali je i najskuplji

zaboravio sam pitat ima li neke pretjerane razlike u zvuku ovih skutera ili su svi jednako tihi/glasni?

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #91 : 08 Srpanj, 2008, 01:22:26 »
da ocu nesto onda nebi bilo problema no stvarno mi se svidaju svi ovi navedeni pa mi se tesko odlucit... runner me nekako najvise privlaci, ali je i najskuplji

zaboravio sam pitat ima li neke pretjerane razlike u zvuku ovih skutera ili su svi jednako tihi/glasni?
serijski su svi jednako glasni...možda ima neke male razlike, al je to praktički neprimjetno...
a čuj ak imaš novaca uzmi si onog koji ti se najviše sviđa....između runnera vs sr vs nrg nemožeš fulat....rox je skut u svojoj klasi...a derbi racing je skoro u onoj trojci al ima određene mane i prednosti pa ga ja osobno nemogu tamo strpat...

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #92 : 08 Srpanj, 2008, 01:27:38 »
kazes da je rox u svojoj klasi, dali to znaci da je bolji od one trojce ili?

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #93 : 08 Srpanj, 2008, 01:31:26 »
aerox ti je najmanji od svih njih i to je više za ljude koji se najčešće voze sami :happy3:

derbi ne bi ni gledao jer mi nije nešto kao ni nrg :happy3:

ili sr ili runner :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #94 : 08 Srpanj, 2008, 01:41:20 »
aerox ti je najmanji od svih njih i to je više za ljude koji se najčešće voze sami :happy3:

derbi ne bi ni gledao jer mi nije nešto kao ni nrg :happy3:

ili sr ili runner :happy3:
pričekaj do sutra ujutro pa će ti doć andy, _aerox_, slow i ta ekipa pa će ti nahvalit aeroxa ko božanstvo ::) :laughing9:
btw. osobno roxa nebi uzeo jer često vozim nekog sa sobom...nrg mi nije lijep...derbi RACING je u govnima....dakle ja da uzimam neš novo uzimao bi sr ili runner ili derbi OPEN :icon_thumright:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #95 : 08 Srpanj, 2008, 02:02:22 »
ma aerox mi se bas ne svida koliko i ostatak al mi je u ovoj grupi zbog cijene...

aprilia mi se najvise svida, ali samo ona crno siva kombinacija boja... neznam jel toga opce ima u kojem ducanu

vidim da ti imas apriliu.. kako si zadovoljan? jesi vozio koji od ovih drugih motora pa da usporedis?

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #96 : 08 Srpanj, 2008, 02:05:49 »
ma aerox mi se bas ne svida koliko i ostatak al mi je u ovoj grupi zbog cijene...

aprilia mi se najvise svida, ali samo ona crno siva kombinacija boja... neznam jel toga opce ima u kojem ducanu
to ti je 2007 model boja...vjerovatno imaju i 2008 neku koja je vjerovatno jako slična toj....
sa sr-kom nećeš fulat...barem ja nisam...a ti kak oćeš...inače pazi si na visinu ak si 190+ cm onda sr nikako nije za tebe....

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #97 : 10 Srpanj, 2008, 11:37:38 »
Odluka je pala na runnera i to prvenstveno zato sto sam probao sjesti na sva 3 skutera (NRG, SR50, runner).

NRG mi je premali, a i volan mi je full preblizu pa su mi ruke skoro pod 90°. Kod aprilie su mi ruke ispruzenije, ali mi je volan dosta nisko i cijeli skuter mi je mali...
Runner mi je taman.

Inace visok sam oko 185

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Aerox vs NRG power vs SR r
« Odgovori #98 : 10 Srpanj, 2008, 15:05:26 »
Kad sam kupovao skuter, mogao sam birati izmedju novog nrg-a starog 6 mjeseci i aeroxa starog 2 godine. Uzeo sam aeroxa.

i pametno si napravio!!! :icon_thumright:

Ono sto je najvaznije da mi j.... lezi skuter, udobniji je, upravljiviji i zadnje sto je presudilo po meni je bio ljepsi. Moram priznati da sam na veliko prerastao taj skuter i razmisljao sam preci na nesto drugo ali toga jos nema. Jedino me zanima ova nova sr-ka i morati cu to isprobati na nekoliko dana pa cemo vidjeti...  Jos nikada nisam dosao u kriticnu situaciju sa tim skuterom jer kada vozim jednostavno se stopim sa njim...
nemoj se previše naginjat na novoj sr-ci sa serijskim gumama...ipak je to sava mc 16  :laughing1:


ovisi kakva je cesta i vremenski uvijeti,al mozes se naginjat isto ka i sa svima drugima sa savom

ps. mislin da sr ima najneudobniji sic(od nrg i runnera novih),al opet je udobniji nego na staroj srki,glupo je sta moras otvarat onu plastiku ispod volana za ulit ulje al ja sa punin rezervarom ulja predjen priko 1000 km,a i sr ima ja mislin manje mista pod sicon nego nrg....dobro drzi cestu,ubrzanje ti je isto ka i na ostalim pijađima(proba je dino sa foruma sa mojin standardnim auspuhom vozit i isa mu je bolje nego s njegovim  :icon_scratch: ) bia san sa njim i na duzim putovanjima(cc 75 km zd-šibenik bez stajanja) ugl uzea ti nrg ili sr neces falit jedino mi smetaju oni zmigavci kod nrg-a i to sta nema rukohvat za suvozaca...i sr mi je nekako lipsi od nrg-a....
...........1...........8...........7...........