Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)  (Posjeta: 18084 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6718
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #100 : 14 Srpanj, 2021, 13:06:04 »
A sigurno nije bila ni jeftina, na X-u denso svjecica kakvih oces za jeftine pare, plocice jesu ferodo al najlosiji i najjeftiniji model, ulje za kocnice si mogo u tokicu ATE kupit blize ti je nego cekat postom da dode.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #101 : 14 Srpanj, 2021, 20:55:18 »
~~~  :jerk:

« Zadnja izmjena: 31 Siječanj, 2022, 21:28:55 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #102 : 14 Srpanj, 2021, 21:01:19 »
Najjače od svega, jedno od lošijih pločica, svićica svakako nije Iridium, a bome ulje mi je upitno...  :dontknow:
:icon_scratch:

« Zadnja izmjena: 31 Siječanj, 2022, 21:28:44 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #103 : 14 Srpanj, 2021, 21:02:54 »
Opet te nagovorili da ih reklamiras  ;D Neki dan mi rece susjed da su mu za jebeni katadiopter za batinu uzeli u skuter dijelovima 70kn a cijeli kompletan štop za batinu kosta 10€ 🤣 nema sta daju jebene ponude niko ih nebi odbio 😂
vjerovatno su ga nabavili davne 2013e dok je bio skup. Najbolje da mu ga je poklonio.
« Zadnja izmjena: 31 Siječanj, 2022, 21:29:46 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #104 : 14 Srpanj, 2021, 21:07:33 »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #105 : 31 Siječanj, 2022, 21:27:47 »
Upozorenje: u ovoj temi nije objavljeno najmanje 60 dana.  :toothy3:

SR50R MFRT stagnira, cekamo Bitcoin da resetira.  :laughing7:  :glasses2:

Zato Scarabeo uziva puni tretman, Skuter Dijelovi SESVETE su ponovo spasile stvar.  :headbang:

Oduvijek kupujem kod Pleše nije me nikad zakinuo za insajder cijene.  :dontknow:



Trenutno 22.400km, zamjena ulja i filtera + filter zraka planiram na 24.000, moram dogovorit servis za ventile u proljece.
Prosla izmjena ulja na 19.000. mislim da je izmedu zamjena ulja 5000km za Scarabeo skroz ok  :binkybaby:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4104
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #106 : 01 Veljača, 2022, 02:24:43 »
Za kolko si dobio motul?  Di god sam trazio bio je dosta preko 100kn, pa sam uzeo yacco za 68 u tokicu na akciji :/

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #107 : 01 Veljača, 2022, 08:18:01 »
Yacco je car. Ulje sam uzeo isto u Pleše no jos prosle godine kada sam mjenjao ulje, kupio slucajno 2L.

100kn mislim da nema nigdje ispod. Bar ne u ovo nezgrapno vrijeme poskupljenja.

Yacco je super ulje. No Motul mi je nekako najbolji  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)
« Odgovori #108 : 19 Travanj, 2022, 20:00:06 »
Kletva scarbea se nastavlja.

Nalazi se u oglasniku i Scarabeo ljubitelji grizu polaku kako toplije vrijeme nadolazi.  :glasses9:

Nakon neuspjelog pokusaja prolsi tjedan da Scarabeo ode za pristojne novce bez skidanja gaca, odlucio sam naruciti najvecu manu skutera. U koga drugog nego u Pleše, čovjek me spasio dijelovima koje je imao odmah na lageru. Vidi se da je covjek ozbiljan u svome poslu. 15% popust koji je obecao za dobar review na FB i Google je i drzao rijec, tako da sam za pisljive novce dobio mikro prekidac i komplet set lezaja volana.

Skuter Dijelovi

Zahvaljujuci brzoj dostavi zamjena slijedi iduci tjedan, usput cu skinuti desnu prednju plastiku i dati lakirati je u boju skutera.  :icon_thumright:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34