Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pobesneli Max gy6 4T jedinac  (Posjeta: 1004 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mad_Max

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: pobesneli max
  • Moja Kaciga: LS2
Pobesneli Max gy6 4T jedinac
« : 11 Ožujak, 2013, 13:23:56 »
Trenutno nemam vremena da stavljam slike i slicno ali bice nadam se ako se resi problem komlpetan projekat masine. ;)
Ukratko, skut je Sprint Max 4t, kopija gy6 kao sto svi znaju. Kupljen sa kitom vozen dve sezone i ove zime poceli radovi.
Radice se najvise na stajlingu, sto se tice tuninga otvaran je motor unutra je kit fi47, radjeno je jos nekih stvarcica ako se napravi skut bice sve valjano predstavljeno jer treba vremena da se valjano prikaze.
Trenutno imam problema sa strujom. Da ne duzim, ne mogu da upalim skut. Juce posle nekih radova krenem da upalim, pocne da vergla i nema snage. Probam jos par puta reko mozda uhvati ako ne da prespojim akumulator ili dopunim ovaj moj. Odjednom prestane da vergla, ja pogledam i vidim da je osigurac izgoreo. Prespojim osigurac ga da vidm dal ce upaliti ali nista se ne desava. Nece ni da zavergla, nista se ne desava. Pretpostavljam da pravi negde kratak spoj pa je zato i izgoreo osigurac. E sad, da li je moguce da je kad sam prespojio osigurac taj kratak spoj napravio neku stetu na instalaciji i sta bi moglo da izazove to da sad nece da vergla. Od instalacija stavljena je samo motoforce bobina i to je to, palio je sa njom, pomerano je i paljenje takodje uspesno. Relej alansera je dobar, alanser kad se prespoji vergla kao lud. Brava je ispravna. Znaci nije bilo nikakvih zahvata na instalacijama koji bi mogli da budu direktan uzrok ovome sto se desilo. Sta da proverim, odakle da krenem? Svaka pomoc je dobro dosla. Da napomenem da se razumem solidno i u mehaniku, pogotovo u elektrotehniku, samo sto sam energeticar pa nisam strucan za elektorniku pa cu uvek traziti pomoc nekoga ko to ipak zna bolje od mene.
But it ain't about how hard ya hit...
It's about how hard you can get it and keep moving forward.
How much you can take and keep moving forward.
That's how winning is done!

Offline Mad_Max

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: pobesneli max
  • Moja Kaciga: LS2
Odg: Pobesneli Max gy6 4T jedinac
« Odgovori #1 : 11 Ožujak, 2013, 19:15:53 »
resio sam problem, HVALA SVIMA NA POMOCI
But it ain't about how hard ya hit...
It's about how hard you can get it and keep moving forward.
How much you can take and keep moving forward.
That's how winning is done!