Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Borba protiv hrđanja  (Posjeta: 4241 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #20 : 23 Srpanj, 2008, 17:52:21 »
Renco je bas dobar sprej. Meni je boja izdrzala od sijecnja do svibnja voznju sa skuterom i mnogo drugih stvari sa njim rjesavam. Nemozes rec da nevalja ako neznas rukovati sa time.

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #21 : 23 Srpanj, 2008, 18:08:48 »
kad je meni prijatelj kupovao TT-a pitao je covjeka da mu da nesto protiv hrde,covjek mu je dao neku gambelu u kojoj je vuna neka,i reko je da cim se malo pocne hrda hvatat da time premaze.e sad ja neznam kako se ta vuna zove ali pitat cu prijatelja cim prije...

Offline Kiki Lead

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Honda lead 100
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #22 : 23 Srpanj, 2008, 19:37:37 »
Renco je bas dobar sprej. Meni je boja izdrzala od sijecnja do svibnja voznju sa skuterom i mnogo drugih stvari sa njim rjesavam. Nemozes rec da nevalja ako neznas rukovati sa time.
J****o je dobar za felge  i stvari koje nisu plastika,na plastiku kad ga pospricas uopce se ne primii i slabo se boja susi al glavno da na njemu pise brzosusni...Neznam rukovat s njim,kaj nebih znao,tolko sam stvari polakiro sa sprejom  da bi se zacudio... ::)

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #23 : 23 Srpanj, 2008, 22:47:50 »
Renco je bas dobar sprej. Meni je boja izdrzala od sijecnja do svibnja voznju sa skuterom i mnogo drugih stvari sa njim rjesavam. Nemozes rec da nevalja ako neznas rukovati sa time.
J****o je dobar za felge  i stvari koje nisu plastika,na plastiku kad ga pospricas uopce se ne primii i slabo se boja susi al glavno da na njemu pise brzosusni...Neznam rukovat s njim,kaj nebih znao,tolko sam stvari polakiro sa sprejom  da bi se zacudio... ::)


prije neg se lakira plastika treba ic primer... nam jer sam farabao plastike na tomosu. i boja se strugala noktom.. a kad sam stavio primer drzi hebeno
🙈

Offline Kiki Lead

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Honda lead 100
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #24 : 24 Srpanj, 2008, 12:30:15 »
Znam,treba bit rencov primer,al kad bi dao izmjesat pravi auto lak netreba nikakv primer ni nista,pa nije ona crna hrapava plastika pa da treba primer pa filer pa tek onda farbat. :toothy12:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Borba protiv hrđanja
« Odgovori #25 : 24 Srpanj, 2008, 12:57:21 »
TH Performance

098/355-655
Tomislav Čurković

Drže dečki azbestne trake za trkače aute... Jer iste takve i slažu.
50€ ti je paket s kojim barem 5 takvih grana omotaš..
Ja planiram sad za svoj auto uzeti jer mi treba...
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"