Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot novitade  (Posjeta: 7811 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Peugeot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korkyra
  • Moj Skuter: Italiano scoot
  • Moja Kaciga: Agv VR46replica
  • MojSpuh: Original
Peugeot novitade
« : 24 Siječanj, 2013, 22:15:45 »
Evo ovdje mozemo postavljat najnovije peugeot-ove modele  :icon_thumright:


Peugeot Jet Force H2i

Rijec je o najnovijem modelu Jet Force H2i (50cm3) opremljenim s novim motorom za buduće EU propise o ispušnim plinovima za 50cm3. Radi se o mopedu s duplim ubrizgavanjem, inaće predvodnik na skuter tržištu do 50cm3 u Francuskoj, Peugeot-ova inovativnost s ekskluzivnim duplim ubrizgavanja goriva i ulja uspjela je napravit dobar uspjeh kombinirajući performanse i ekonomičnost ovog motora. Potrošnja goriva smanjena za 25% do 30% (u odnosu na verziju s rasplinjačem) Znatan uspjeh postignut je i smanjenjem onečiščenim tvarima bez degradacije performansi te bez gubitka voznih karakteristika.




Uploaded with ImageShack.us

Offline mališan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjestimično
  • Moj Skuter: Peugeot Looxor
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Peugeot novitade
« Odgovori #1 : 06 Siječanj, 2014, 23:21:12 »
ma dobre su ove inovacije, samo ako nema karburatora kako ćemo onda prčkati po diznama i štelati smjesu?! :icon_scratch:
Šala mala, da ne uznemirimo urednika :)

Inače mislim da postoji jedna granica do koje je imalo smisla razvijati tehnološke domete i ugrađivati ih u vozila, ali se onda gubi mjera a mi korisnici počinjemo robovati servisima, bez mogućnosti da sami vladamo situacijom i stanjem svojih ljubimaca.
Volim na forumu čitati i saznavati mehaničke zakonitosti koje nisam znao, a kad to primijenim pri rješavanju svog problema, osjećam vrijednost vlastitih mogućnosti, a  u ljudima koji su to objasnili na forumu, osjećam timsku podršku i sigurnost, što fakat dobar osjećaj... bolji od ekološkog zadovoljavanja svjetskih zakonodavaca.
Svaka teorija može egzistirati dok je ima tko zastupati!