Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: molim vas pomoć-gilera runner sp50 prdekana  (Posjeta: 962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ties

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
molim vas pomoć-gilera runner sp50 prdekana
« : 28 Lipanj, 2008, 20:10:02 »
evo ovako je sve pocelo:isla je slabo i busio sam diznu na njenom orig, weber carbu 12-tici.počela je lagano trokirat ali je išla bolje.

onda sam nabavio dellorto 17,5 isto carb orig, za nju ali s novijih godišta
motor sada trokira i kad ga nagneš skroz izgubi snagu(napravi buuuuuuuuuuu ako razumite),kad ga idem palit iz prve upali ali kako el. čok nevalja ugasi se i nebiga bog ponovo upalija,tek za sat vremena ce opet iz prve upalit pa opet ništa
KAD RADI NA UZBRDICI NEMA SNAGE ZA KRENUT DOK SE NE UGRIJE,A KAD SE I UGRIJE AKO DAN PUN GAS OPET SE UGUŠI I GASI-POKUŠAVAO SAM ŠTELAT KARB NA ZRAK I DIZNU BENZINE ALI UVIK ISTO
2.VELIKI PROBLEM-dok je valjala kad bi se ugrijala dimila bi nesnošljivo-užas ko parna lokomotiva,šta je najgore motor joj je generalno uređen u ovlaštenom servisu.
dajte molim vas ako je kome šta slično bilo jer ču je u more bacit.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: molim vas pomoć-gilera runner sp50 prdekana
« Odgovori #1 : 28 Lipanj, 2008, 20:27:55 »
a neisplati ti se govorit šta da radiš kad vidim da se nerazumiješ, odvezi u servis i reci im to isto što si nama reko

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: molim vas pomoć-gilera runner sp50 prdekana
« Odgovori #2 : 29 Lipanj, 2008, 10:03:15 »
Dobro ti čovek veli. Odvezi u servis i to je to.

Može biti više stvari, a s ovak malo informacijama bi mogli do sutra nagađat što mu je...
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ties

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: molim vas pomoć-gilera runner sp50 prdekana
« Odgovori #3 : 29 Lipanj, 2008, 14:51:23 »
a bar mi recite uvezi auspuha-tvornicka je,i mislin da je puna ulja(iako sam je čistija) te da joj taj talog i vuna gore kad se ugrije-e sad jer se da kako secirat i očistit te promjenit staklenu vunu u prigušivaču