Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gume  (Posjeta: 968045 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gume
« Odgovori #540 : 14 Kolovoz, 2009, 12:43:36 »
kod ml-ke ti je sigurno da je cijela od istog materijala napravljena. Znači kad potrošiš ripne (nakon 5000 km  :toothy3:) guma još drži. Doduše slabije po kiši jer nema što vodu usmjeravati ali ipak...  :binkybaby:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: Gume
« Odgovori #541 : 26 Kolovoz, 2009, 14:46:15 »
moze neka preporuka za gume,za moju energiju?za kastela i trogir,eventualno za split,iako mi se tamo ne ide bas..kakve su bridgestone molas,jel vride 400 kuna(A.A.)?sta je best buy?ima li metzelera ovdi u zupaniji i kolko bi kosta?jel se moze mirit sa bridgestoneom?jer ne daje mi se 400 kuna ako ima jeftinija alternativa,a da nije sava,ili neka druga sta ide u plastiku..i ako nije puno losija..vise mi triba da dobro koci nego da ekstremno drzi cose..bitno je da sta duze ostane dobar kocni ucinak,a da nije nesto ni skupa..

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: Gume
« Odgovori #542 : 26 Kolovoz, 2009, 16:07:51 »
sat googlanja,i nemogu saznat di u dalmaciji ima kupit metzeler guma,a kamoli koliko kostaju!!bas nista..a ne ide mi se ni u karlovac po gume..jesmo poduzetni mi dalmatinci,nemos virovat.. :toothy11:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Gume
« Odgovori #543 : 26 Kolovoz, 2009, 21:01:18 »
dai odi u auto antonio i uzmi si briđston ml50 ili pireli evo21/22 ili savu mc29 a ak bas si zapeo za mecler mi7tin nazovi gumi pađen pa nek ti ih posalju hp expressom....

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: Gume
« Odgovori #544 : 27 Kolovoz, 2009, 22:27:54 »
skoro pa 2 za cjenu 1..a moram obe dvi minjat,a nisam nesto za ludat,samo mi kocenje triba,jer mi skut ide ka munja,a ulicica za izlicanje auta,-ka u prici..za 800+kn kupim cili skuter..a da znam di ih ima kupit,otisa bi lipo,i prominija..nista,morat cu nazvat pa kemijat nesto internet trgovinom ili kako vec..hvala.. :hello:

Offline DOMI ROXx

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KA
  • Moj Skuter: YAMAHA AEROX
  • Moja Kaciga: ma koji ce mi qurac
  • MojSetup: italkit alu 70
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: Gume
« Odgovori #545 : 29 Kolovoz, 2009, 14:13:45 »
po meni metzeler me-7-teen su best buy gume mala cijena obadvije cirka 420 a ja osobno sam ih isprobao i idu po zavojima ko lude drže a malo se troše mekane su i nakon dobrog đira se tope u rukama :o

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gume
« Odgovori #546 : 29 Kolovoz, 2009, 14:18:32 »
po meni metzeler me-7-teen su best buy gume mala cijena obadvije cirka 420 a ja osobno sam ih isprobao i idu po zavojima ko lude drže a malo se troše mekane su i nakon dobrog đira se tope u rukama :o

Meni je stara vraćala 600 kuna koje sam joj posudil i dobio sam 300 kuna na kamatama pa mi se isplatilo uzet Molasice :laughing9: :laughing9:


Čini mi se da će sljedeći set guma možda biti ME7TEEN, ali trenutno sam prezadovoljan Molasicama tako da ću još ipak razmislit. Guma po kiši drži možda najbolje od svih ostalih koje su u ponudi za skutere  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DOMI ROXx

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KA
  • Moj Skuter: YAMAHA AEROX
  • Moja Kaciga: ma koji ce mi qurac
  • MojSetup: italkit alu 70
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: Gume
« Odgovori #547 : 31 Kolovoz, 2009, 10:06:59 »
sa me-7-teen-kom nemožeš fulati :headbang:

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: Gume
« Odgovori #548 : 17 Rujan, 2009, 03:36:01 »
Na skutu imam gume sava MC16 i došlo je vrijeme za zamjenu, iako nisu još potrošene (u drugom forumu sam ih dosta ispljuvao, tako da neću više ništa o tome). Pošto koristim skut uglavnom da završim posao i umjereno vozim, tražio sam gume za svakodnevnu upotrebu tokom cijele godine. Nakon višednevne potrage po netu (šop strane, naši i njemački forumi), našao sam sretne dobitnice i to SCHWALBE Weatherman HS540, kao alternativa VEE RUBBER VRM351, a u igri su bile još MICHELIN Pilot City, CONTINENTAL Navigator, HEIDENAU (K58, K62 i K66), BRIDGESTONE ML50...  Za gumu Schwalbe Weat.  nisam našao NI JEDNU KRITIKU ŠTO SE PERFOMANSI I TRAJNOSTI TIČE (uglavnom na njemačkim forumima), već samo pohvale, dok se Vee Rubber kao serijske gume kotiraju jako loše. Guma VRM351 je izgleda noviji proizvod, pošto o njoj po forumima nisam našao baš ništa. Po perfomansama, sastavu gume, cijeni, profilu i kvaliteti izrade (koliko mogu vidjeti sa slike), rekao bih da se radi o vrhunskoj gumi za razliku od ranijih modela.
http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621643745680  :headbang:

www.pneu-service.ch/2008/0208/Flyer_Vee-Rubber_VRM351_CHdt.pdf  ???

Interesuje me da li netko ima lično iskustvo s ovim gumama ili ima neke podatke koji bi me mogli navesti da se predomislim. :o :o :o


rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: Gume
« Odgovori #549 : 21 Rujan, 2009, 22:23:09 »
iskustvo s molasicom je dobro..osim prvog dana,dok je bilo nekog namaza po njoj,dok ju asfalt nije ocistija..iskustvo sa auto antoniom,je bila cista klasicna prevara,ili ti ga lopovluk..usput mi je s posla,dodjem jedan dan detaljno se raspitam,i saznam da ce me guma kostat nesto sitno ispod 400 kuna..pitam jel u to uracunata i montaza,i momak mi kaze da je..tamo sam minja gume i na autu,i bile su mi besplatno montirane..ali triba cekat uru i po da dodjem na red!!odem i dodjem sutra..recem tamo ljudima da cu uzet tu molasicu i odem na kasu da platim..dam coviku novcanicu od 500 kuna,on meni kusur..oko 40tak kuna..naplatija i montazu..bilo je tamo par ljudi prid kojima se nisam tija svadjat,platija sam i otisa..posaljem u upravu autoantonia  mail s opisanom situacijom,i pitam jel to politika kuce,ili to djelatnici u fusu zaradjuju..po odgovorima sam zakljucija da je politika kuce..kako jeftino prostituiranje imena svoje firme i kako jeftina kocka sa zastupnistvom proizvoda good year grupe..tu su skoro sve gume koje se prodaju,a imaju neko ime..tako ljudi pripazite,di minjate gume,jer mozda vam ni u ovlastenog distributera guma ne bude jeftinija..ili bar,mozda vas ne zajebu kad znate kako to rade..

Offline goga100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DUBROVNIK
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: 200ccm
Odg: Gume
« Odgovori #550 : 22 Listopad, 2009, 19:55:29 »
trebam mijenja zadnju gumu, koju da uzmem molas ml 50 ili sava mc 29  i kolike su cijene

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Gume
« Odgovori #551 : 22 Listopad, 2009, 20:42:55 »
trebam mijenja zadnju gumu, koju da uzmem molas ml 50 ili sava mc 29  i kolike su cijene
ml50,ali najbolje uzet bt30...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gume
« Odgovori #552 : 22 Listopad, 2009, 20:52:50 »
e ak oce neko kupit Šimko gume(Yokohama) za skut nek mi se javi na pm..sve dimenzije..to frend nabavlja..neke trkace japanske..150kn komad..

Offline speedfight 2

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • Moja Kaciga: Takachi TK-110 (zeleno-crvena)
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Laser x pro chrom
Odg: Gume
« Odgovori #553 : 01 Studeni, 2009, 01:00:53 »
pozz evo zanima me dali mi netko moze preporuciti gume koje za uzmem za sf2 tj koje su gume dobro drze na cesti i koliko je cijena otprilike po komadu???hvala
Speedfight in memory,Aprilia SR in garage...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gume
« Odgovori #554 : 01 Studeni, 2009, 01:10:15 »
1. Metzeler ME 7 TEEN cca 250kn kom
2. Bridgestone  Battlax BT 30 cca 350kn kom,
bolje prve jer druge ne opravdavaju toliko višu cijenu

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Gume
« Odgovori #555 : 01 Studeni, 2009, 01:15:11 »
Moja preporuka:
Bridgeston BATTLAX BT30
Bridgeston MOLAS ML50
Cijene variraju od 350-450 kn kako kod kojeg gumiservisa

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Gume
« Odgovori #556 : 01 Studeni, 2009, 01:33:15 »
Metzeler ME 7 TEEN

neces se pokajati... :drunken_smilie:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Gume
« Odgovori #557 : 01 Studeni, 2009, 02:03:19 »
prvo napisi za sta ti trebaju gume...tj kakva je tvoja voznja i onda ce ti netko bolje reci sta da uzmes...glupo je da sada uzmes npr battlaxicu,a ne vozis "agresivno",i bzvz ces bacit 100 i nesto eura za gume koje neces iskoristit kako one zahtjevaju...da sam na tvom mjestu uzeo bi bridgestone hoop...ja sam imao na spu i guma jebeno drzi i nije jako skupa...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Gume
« Odgovori #558 : 01 Studeni, 2009, 03:26:48 »
ja sam puno guma isprobao. . .

uzmi se metzeler me7 teen

ja sam sa SF lezao s njim do zemlje na SF,drze se boli glava,a tu ti veliku ulogu igra i iskustvo,jer mi je znala i proklizat u takvim uvjetima voznje... :frajer:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Gume
« Odgovori #559 : 01 Studeni, 2009, 04:31:04 »
koi ste vi rejseri  :o