Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: podesavalje uljne pumpe??  (Posjeta: 1317 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: podesavalje uljne pumpe??
« Odgovori #20 : 29 Siječanj, 2013, 22:17:40 »
nemoj uzimat taj actevo,tog smeća mi je iscurilo više od pola litre kroz uljnu pumpu,nikad više  :angry7:,samo scoot sport 2t,ili pošto imaš zračno hlađenje ja bi ti preporučil husqvarna xp,po meni najbolje ulje za zračno hlađene motore,inače razvijano za motorke i flakserice pod visokim opterećenjem,doma ga za sve 2t strojčeke koristim i odlično je (made in sweden)...ni stihl nije loš,al motorke znaju cvikat od tog po mojim saznanjima,ovisi di se proizvodi  :sad1:
Slazem se za scoot sport 2... tocim ga i nikad nikakvih problema..

za stihl se nebi slozia, ja osobno nisan nikad ima probla sa njim, a i nisan cua da je iko ima, na svakakve setupe se koristia.. daleko najbolje mineralno ulje
ne velim ja da je loše stihl ulje,samo je možda je slaba mješavina bila složena ili je bil neki drugi tehnički problem motorke,al je cvikala s tim uljem... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2013, 22:25:28 zrakoplovac »
:skuter:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: podesavalje uljne pumpe??
« Odgovori #21 : 29 Siječanj, 2013, 22:23:33 »
nemoj uzimat taj actevo,tog smeća mi je iscurilo više od pola litre kroz uljnu pumpu,nikad više  :angry7:,samo scoot sport 2t,ili pošto imaš zračno hlađenje ja bi ti preporučil husqvarna xp,po meni najbolje ulje za zračno hlađene motore,inače razvijano za motorke i flakserice pod visokim opterećenjem,doma ga za sve 2t strojčeke koristim i odlično je (made in sweden)...ni stihl nije loš,al motorke znaju cvikat od tog po mojim saznanjima,ovisi di se proizvodi  :sad1:
Slazem se za scoot sport 2... tocim ga i nikad nikakvih problema..

za stihl se nebi slozia, ja osobno nisan nikad ima probla sa njim, a i nisan cua da je iko ima, na svakakve setupe se koristia.. daleko najbolje mineralno ulje
ne velim ja da je loše stihl ulje,samo je možda je slaba mješavina bila složena ili je bil neki drugi tehnički problem motorke,al je cvikala...
:icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: podesavalje uljne pumpe??
« Odgovori #22 : 30 Siječanj, 2013, 17:14:12 »
ipak sam se odlicio na ovaj castrol actevo x-tra scooter 2T ono je polusinteticko e sad da li to moze u skuter serijalu vazdusno hladjenje??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: podesavalje uljne pumpe??
« Odgovori #23 : 30 Siječanj, 2013, 17:46:13 »
može..