Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))  (Posjeta: 8402 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #40 : 27 Siječanj, 2013, 21:22:36 »
Evo,cijeli film sa hrvatskim prijevodom :icon_thumright:

Pia NRG :)

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #41 : 27 Siječanj, 2013, 21:53:30 »
Oces rec da rossi tamo nebi imao sanse?

Sent from my HTC One X

Nažalost ne bi, bil je on tam i rekel je da nije to za njega i da skida kapu ljudima koji to voze i da je to posve drugra stvar...tak da nema smisla uspoređivati "klasične" trkaće sa ovim ljudima koji voze TT!

Ne razmem zake govorite da je život na kocki, ni jedan od njih koji tu trku vozi vjerojatno na to ne misli...život ti je na kocki svaki dan kad sjedneš u auto ili skuter i kreneš na cestu, o tome ne razmišljaš jel?

I da slažem se da bi prije ovaj sa TT-a imal šanse u GP-u nego obratno, jer ti koji voze TT su 10x ekstremniji od ovih iz GP-a, a da bi bil prvi u nečemu moraš biti ekstreman po nečemu! Dok se bi ovi iz GP-a ja mislim ukočili na takvoj stazi.

pa jel nije na kocki? najmanja greškica i nema te više... nekome iscuri malo ulja i nema te više... izleti mačka i nema te više... itd, itd...
a kad sjednem u auto ipak se poštuju neki propisi i sigurno gdje je ograničenje npr 60 se ne vozi 260...



to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #42 : 27 Siječanj, 2013, 23:10:11 »
puno veci rizik je voziti TT, a i puno losiji motori su u igri nego recimo u moto gp-u

ja bih ruku u vatru dao da bi Guy Martin porazio vecinu vozaca Moto GP-a da mu je samo dati par krugova da upozna stazu... i bez toga...

a to govorim jer je staza puno sira, laksi i pregledniji zavoji, nema iznenadjenja i loseg asfalta kao sto je slucaj na TT-u
ali sve je vec objasnjeno u proslim odgovorima i osobno nebih nikad vozio moto gp, najvise iz razloga sto si prevrijedan i nesmijes voziti privatno... to nikad sebi nebih dopustio
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #43 : 27 Siječanj, 2013, 23:29:59 »
puno veci rizik je voziti TT, a i puno losiji motori su u igri nego recimo u moto gp-u

ja bih ruku u vatru dao da bi Guy Martin porazio vecinu vozaca Moto GP-a da mu je samo dati par krugova da upozna stazu... i bez toga...

a to govorim jer je staza puno sira, laksi i pregledniji zavoji, nema iznenadjenja i loseg asfalta kao sto je slucaj na TT-u
ali sve je vec objasnjeno u proslim odgovorima i osobno nebih nikad vozio moto gp, najvise iz razloga sto si prevrijedan i nesmijes voziti privatno... to nikad sebi nebih dopustio

slažem se u potpunosti...
motor u moto GP-u sklapa masa ljudi i najboljih mehaničara u moto svijetu, dok ove motore slažu "normalni" ljudi sa koliko toliko ograničenim sredstvima i nikada jedan ili pet ljudi ne može biti pametno kao 50-60 ljudi...
isto tako vjerujem da bi guy martin definitivno osvojio neke bodove u gp-u.... jer uvjeti u kojima on vozi i ovi u moto gp-u si isti kao kad iz golfa sjedneš u mercedesa....
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #44 : 28 Siječanj, 2013, 01:13:05 »
ima i boljih od njega..ali srce i karakter njegov je nesto posebno...
kad razmislis, obicne diskove koriste, losiji ovjes dosta, pola stvari manje nego u moto gpu, a fenomenalno voze...
evo upravo sam pogledao po 2 ili 3 put closer to the edge film, svaki put pustim suzu na par dijelova koliko me dirne...

ima li slucajno koji noviji dokumentarac od ovoga, nisam ga nasao...

moja preporuka je da pogledate One man's dream: The Britten bike story... mene nije ostavio ravnodusnim, osobito u dijelu kad je tvornickog ducatia ismijao na stazi   :icon_thumright: :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #45 : 28 Siječanj, 2013, 01:42:03 »
Oces rec da rossi tamo nebi imao sanse?

Sent from my HTC One X

Nažalost ne bi, bil je on tam i rekel je da nije to za njega i da skida kapu ljudima koji to voze i da je to posve drugra stvar...tak da nema smisla uspoređivati "klasične" trkaće sa ovim ljudima koji voze TT!

Ne razmem zake govorite da je život na kocki, ni jedan od njih koji tu trku vozi vjerojatno na to ne misli...život ti je na kocki svaki dan kad sjedneš u auto ili skuter i kreneš na cestu, o tome ne razmišljaš jel?

I da slažem se da bi prije ovaj sa TT-a imal šanse u GP-u nego obratno, jer ti koji voze TT su 10x ekstremniji od ovih iz GP-a, a da bi bil prvi u nečemu moraš biti ekstreman po nečemu! Dok se bi ovi iz GP-a ja mislim ukočili na takvoj stazi.

pa jel nije na kocki? najmanja greškica i nema te više... nekome iscuri malo ulja i nema te više... izleti mačka i nema te više... itd, itd...
a kad sjednem u auto ipak se poštuju neki propisi i sigurno gdje je ograničenje npr 60 se ne vozi 260...

Pa ja kažem da je na kocki ali da oni ne razmišljaju o tome na taj nači zato i voze, da razmišljaju ne bi vozili..nisi me shvatil iz prve.

A ograničenja na cesti nisu zato jer se ne može vozit brže, nego jer se ne smije zbog drugih okolnosti...zato oni voze 260 kroz naselje, jer uvjeti nisu isti kao i kad važe ograničenja za 60  :icon_thumright: Ajde završil sam prvi stupanj prometa pa znam nekaj o tome :icon_tongue: Ali naravno da je ta dionica ceste posebno pregledavana prije utrke i posebno se održava...nije to baš cesta ko svaka druga.

Velim ta utrka nije radi novca, tu ak netko vozi vozi jer hoće biti 1. i nema kalkuliranja, imaš svoje vrijeme i pokaži kaj najboje znaš. Pogledajte puno clipova o tome kaj vozači vele kak im je kad voze trku...pa bute malo skužili kaj je njima u glavi...neki to ne cijene i veli da su budale dok ja im skidam kapu do poda!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #46 : 28 Siječanj, 2013, 01:54:31 »
jesi pogledao film?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #47 : 28 Siječanj, 2013, 02:03:26 »
jesi pogledao film?
Mene pitaš?

Jesam, ak mene pitaš.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #48 : 28 Siječanj, 2013, 02:14:59 »
da tebe pitao, cudno mi sto si pisao pa te zato priupitao jesi pogledao...
jesi vidio u filmu pokraj jezera kad je Guy govorio o riziku, o razmisljanjima i svemu..
rekao je da se ne zeli vezati jer mu je vecina bliskih poginula na TTu i da ne zeli imati zenu i djecu trenutno jer na taj nacin sigurno nebi vozio radi svega...
ne razmisljas ni ti recimo kad sjednes na motor da mozes poginuti svake sekunde kroz samu voznju, ali sigurno ti proleti kroz glavu kao i meni i sigurno velikoj vecini..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #49 : 28 Siječanj, 2013, 02:47:16 »
da tebe pitao, cudno mi sto si pisao pa te zato priupitao jesi pogledao...
jesi vidio u filmu pokraj jezera kad je Guy govorio o riziku, o razmisljanjima i svemu..
rekao je da se ne zeli vezati jer mu je vecina bliskih poginula na TTu i da ne zeli imati zenu i djecu trenutno jer na taj nacin sigurno nebi vozio radi svega...
ne razmisljas ni ti recimo kad sjednes na motor da mozes poginuti svake sekunde kroz samu voznju, ali sigurno ti proleti kroz glavu kao i meni i sigurno velikoj vecini..

Da razmišljam postal bi paranoičan...sjedam na motor i u auto i vozim...znam da možeš poginut ali dok se to dogodi nem razmišljal o tome, kad se bu to dogodilo onda si bum razmislil, tj imal bum vremena za to :icon_thumright: Evo ujutro moram u Zg autom a sad u zadnji mah još učim i tipkuljim po forumu umjesto da spim...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline mali_becar

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 209
  • Spol: Muški
  • I.P. Racing Team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrsine
  • Moj Skuter: becar zaplijenia
  • MojSpuh: u dude
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #50 : 28 Siječanj, 2013, 04:02:43 »
strasnooo
Sex, Drugs and Rock N Roll never goes out of Stile

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #51 : 28 Siječanj, 2013, 16:30:55 »
TT i MotoGP totalno drukcije stvari...Sve ovo sto je naveo drnda..Sire,sigurnije,staza je prava sto znaci da ima dosta izletnih zona.Motor je pripremljen mnogo bolje nego u TT-u itd...

Kao sto kaze mhr-team da motore u TT-u slaze 5-6 ljudi...To ima i na filmu,jedan mehanicar/tuner je masu motora slozio upravo poznatim vozacima kao sto su Guy Martin i jos neki vozaci...Cak je slagao i za sidecar masinu.Uglavnom,covjek kaze da svaki vozac kojemu je masinu slagao on,da je bio na vrhu ili blizu...

-Drnda :)

Malo kratko traje ovaj film,ali ja volim gledat' ove dokumentarce o TT-u,a opcenito i motorima i autima... (gledao sam i Britten bike story,i taj se motor utrkivao i na TT-u ako se ne varam...Ugl. ni ja nisam ostao ravnodusan kad sam vidio koliko ljudi je pomagalo Johnu Brittenu pri građenju svoga sna... I stvarno razultati su se isplatili :) )



Pia NRG :)

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #52 : 28 Siječanj, 2013, 16:45:48 »
Imam dojam da u ovoj temi vecina misli kako su vozaci moto gp-a amateri koji jedva znaju krug odvozit dok su ovi sa tt genijalci.
Da se razmijemo - radi se o 2 razlicita sporta koji imaju zajednicko samo vozilo na 2 kotaca, al rec da bi vozaci sa tta na stazi bili bolji od vozaca gp-a je neozbiljno.

vozaci tta imaju par kg teza jaja od vozaca gpa, al to ne znaci da su bolji na stazi. A kako bi i mogli bit kad ne ulazu u to 100% svog vremena i milijone tudjih novaca.

Ko sto rekoh, kruske i jabuke.

Druga stvar sto je ljepse gledat tt od gpa. To nam je blize jer smo i sami na cesti, a jako malo nas na stazi.
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2013, 16:48:18 3alfa3 »

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #53 : 28 Siječanj, 2013, 16:58:25 »
Moto Gp vozaci su po meni vrhunski. I njih volim gledati zato sto mi je Rossi najdrazi vozac inace.Mada js mislim da bi par vozaca iz GP-a mogli biti dobri i u TT-u,ali sigurno ne kao i ovi vrhunski vozaci iz TT-a... Ali kao sto alfa kaze,jabuke i kruske :)
Pia NRG :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #54 : 28 Siječanj, 2013, 17:22:59 »
neznam jesi skuzio, ali dosta vozaca TTa isprobava motore na stazama, tako da im staza nije stran pojam... to je isto kao kad netko kaze da je recimo ken block BOG, u wrc-u je dno dna jer pojma nema u usporedbi sa ostatkom, a ako pratis, vidjeti ces da svaki relly vozac zna driftati odlicno....
tako da isto to smatram odnos moto gpa i TT-a

sponzori i reklamiranja cine cuda (apple na primjer)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #55 : 28 Siječanj, 2013, 18:42:44 »
neznam jesi skuzio, ali dosta vozaca TTa isprobava motore na stazama, tako da im staza nije stran pojam... to je isto kao kad netko kaze da je recimo ken block BOG, u wrc-u je dno dna jer pojma nema u usporedbi sa ostatkom, a ako pratis, vidjeti ces da svaki relly vozac zna driftati odlicno....
tako da isto to smatram odnos moto gpa i TT-a

sponzori i reklamiranja cine cuda (apple na primjer)

ma ken block je po meni showinista... ne kažem da ne zna voziti, ali te scene se snimaju tko zna koliko puta i onda kad sve uspije smontira se u video i onda mi ostanemo ono WOOOOW...
po mojem mišljenju, što lošiji uvjeti to bolji vozači i sportaši općenito..
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #56 : 28 Siječanj, 2013, 18:52:07 »
da , i ja sam istog misljenja...

alfa, naravno da ne mislim da moto gp vozaci ne znaju voziti.. samo sam izrazio svoje misljenje da bi ovi sto voze po ttu svi jako visoke pozicije ostvarili na moto gpu.. jbg nemaju love ili nisu rodjeni pod sretnom zvijezdom...

pogledaj onaj film o Brittenu, rekli bi ducati je najjaci u svijetu i nijedna ga tvrtka nemoze lako stici.. na kraju ispadne da covjek bez ikakvih posebnih alata ili znanja, bez aerodinamickog tunela i svega, napravi motor koji posrami sve konkurente
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: TT Isle of Man-60 km ludosti,uzbuđenja i rizika :))
« Odgovori #57 : 28 Siječanj, 2013, 19:23:56 »
Primjetio sam da John McGuinness isprobava svoju Hondu na stazi...I Guy Martin isto na nekoj stazi isprobava motore... Mislim i ja da bi bili ipak dobri u GP-u,ali isto tako bi i par njih iz MotoGP-a bili dobri na TT-u...

Inace,koji su vam favoriti za 2013.? ;D
Pia NRG :)