Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Noiste li rukavice?  (Posjeta: 8465 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Noiste li rukavice?
« Odgovori #40 : 22 Travanj, 2013, 23:46:16 »
da prije 2 i pol tjedna kada sam pao,nisam imao rukavice,jaknu sa protektorima i kacigu ne znam kako bi danas izgledao,a pogtovo ne mogu zamisliti da sam bio u kratkoj majici i hlačama...pokidao sam ligamente gležnja "samo" i jos sam uvijek zagipsan i bit cu jos skoro 2 tjedna i onda me čeka fizikalna terapija...da sam imao čizme ni to se ne bi dogodilo,ali zbog toga ne zalim,jer vozim skuter,i niti imam čizme,niti sam ih ikada nosio niti bi ih ponovno nosio osim da vozim utrke,jebiga događa se i ne mozemo uvijek sve zastiti ali zato mozemo vecinu...oprema mi je cijela izgrebana,i iako sam nosio jaknu svejedno sam se pošteno natukao bez posljedica a sada zamisliti bez nje i ostale opreme,jao jao...

eto od kad god vozim skutere uvijek imam full opremu i sada mi se to isplatilo,naravno po vručim ljetnim danima ni ja nekada nisam jaknu nosio jer jednostavno je bilo prevruće,ali na temp. do 25 kožnu jaknu sa stitnicima uvijek nosim...ali rukavice i kaciga su uvijek na meni bez obzira na temp.

2 točka su vrag,zato pamet u glavu