Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125  (Posjeta: 72394 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #80 : 27 Studeni, 2008, 20:39:39 »
ja neznam ili ste vi neozbiljni ili se ne razumete u motore yzf ima pritisak u cilindru 11,2:1 rs neznam sada napamet koliko ima ali ima manje ja nekazem orginalan yzf protiv rs otvorene verzije pobedu odnosi rs a to sta ja imam u mom yzfu neka ostane tajna o torbu kom pricam je turbo kao i svaki drugi ako znate kako turbo funkcionise ja nebi da se svadjam ovde na forumu samo pricam realno plus yzf ima direktno ubrizgavanje, 4ventila i to sve moze da se obradjuje jaci federi na ventile da se stave dobice se na obrtajima i tako... razmislite pre nego sto napisete nesto a sto se snimka tice bice snimaka za sledecu sezonu.
scooter boss

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #81 : 27 Studeni, 2008, 20:50:12 »
ja neznam ili ste vi neozbiljni ili se ne razumete u motore yzf ima pritisak u cilindru 11,2:1 rs neznam sada napamet koliko ima ali ima manje ja nekazem orginalan yzf protiv rs otvorene verzije pobedu odnosi rs a to sta ja imam u mom yzfu neka ostane tajna o torbu kom pricam je turbo kao i svaki drugi ako znate kako turbo funkcionise ja nebi da se svadjam ovde na forumu samo pricam realno plus yzf ima direktno ubrizgavanje, 4ventila i to sve moze da se obradjuje jaci federi na ventile da se stave dobice se na obrtajima i tako... razmislite pre nego sto napisete nesto a sto se snimka tice bice snimaka za sledecu sezonu.
bilo bi extra kad bi napravili vtec u yzf hah
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #82 : 27 Studeni, 2008, 20:56:56 »
ovaj snimak ce vam reci sve

scooter boss

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #83 : 27 Studeni, 2008, 21:14:34 »
i sta si s tom snimkom dokazao? da mu je sup auspuh?

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #84 : 27 Studeni, 2008, 22:30:30 »
ja neznam ili ste vi neozbiljni ili se ne razumete u motore yzf ima pritisak u cilindru 11,2:1 rs neznam sada napamet koliko ima ali ima manje ja nekazem orginalan yzf protiv rs otvorene verzije pobedu odnosi rs a to sta ja imam u mom yzfu neka ostane tajna o torbu kom pricam je turbo kao i svaki drugi ako znate kako turbo funkcionise ja nebi da se svadjam ovde na forumu samo pricam realno plus yzf ima direktno ubrizgavanje, 4ventila i to sve moze da se obradjuje jaci federi na ventile da se stave dobice se na obrtajima  i tako... razmislite pre nego sto napisete nesto a sto se snimka tice bice snimaka za sledecu sezonu.

ma kaj ti je tu su svi ozbiljni  :blob10: :cugaa: :party046: :dancee: vjeruj mi, a kaj se tice ostalog:

11.2:1 nije pritisak u cilindru nego je kompresioni omjer. vjerojatno u katalogu ne pise sta je to ali proguglaj malo
naslo bi se onih koji znaju kako turbo funkcionise, a ako ti znas onda ti je valjda jasno da bi na monocilindricnom motoru i to jos 125ccm funkcioniralo kako spada - ne.
yzf ima 4 ventila, rs je 2t motor - oni ti nemaju ventile ko 4t.
bilo bi super kad bi ovo s oprugama i okretajima funkcioniralo samo tako ali nista od toga. mali ispolirat kanale, prosirit ventile, mozda neka bregasta...ima stvari. naravno treba uzet u obzir da bi s tim porastom okretaja porasle i inercijalne sile, pa bi opet tu nesto trebalo mijenjat...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #85 : 27 Studeni, 2008, 22:33:10 »
ma tu treba ulozit para i para da bi to islo kao RS...

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #86 : 27 Studeni, 2008, 22:47:58 »
bravo za sve vas ali nema veze ja znam sta radim i kako i nemam sta da dokazujem ovde na forumu u ostalom ako bude ko od vas dolazio u srbiju na tuning styling sajmove videcete moje motore kada ih zavrsim sve projekte pocev od skutera pa do yzfa poz za sve vas.i moram da dodam da turbo funkcionise i tek kako na jedno cilindricnom motoru mozda ti liku neznas da pritisak moze da se podesava koliko da  puni turbo
« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2008, 22:49:43 SCOOTER BOSS »
scooter boss

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #87 : 27 Studeni, 2008, 22:49:38 »
pa daj stavi neku sliku, ili video od svog motora... a ovaj motor na videu se samo dere bzvz a neide nista...

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #88 : 27 Studeni, 2008, 22:54:43 »
taj motor ima cilindar od 170cc malossi i nedere se dzabe sacu vam ubaciti neke slike a snimaka nemam, ali ce ih biti letos sam pao sa njim zbog budale ali sada se menjaju plastike, i masina se jos doradjuje sada gledam i ja da nabavim malossi cilindar videcete kada bude skroz gotov sa airbrushom i sve, lazer auspuh, nos, kn filter, powercommander videcete. a sada ko se koliko razume u motore videcemo na kraju
scooter boss

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #89 : 27 Studeni, 2008, 22:56:46 »
ajde da vidimo slike...
nabavit ces lazera a u avataru ti pise da imas lazera i stage 6...

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #90 : 27 Studeni, 2008, 22:58:02 »
aman ljudi to je za skuter pa nemam ja samo yzfa
scooter boss

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #91 : 27 Studeni, 2008, 23:02:45 »
ajde nabaci slike da vidimo...

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #92 : 27 Studeni, 2008, 23:04:23 »





« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2008, 23:19:35 SCOOTER BOSS »
scooter boss

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #93 : 27 Studeni, 2008, 23:10:02 »
jako lijep motoric jedino sto mi je na njemu smijesno su prednje vilice i trokuti i hebli.Ja bi to skinuo dolje i stavio kompletan prednji kraj upsidedown od cagive mito evolution sa diskom 320 i cetveroklipnim zlatnim brembom.Onda bi yzf-r 125 bio prejeben.  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #94 : 27 Studeni, 2008, 23:12:17 »
ja bi onda usput i masinu promijenio...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #95 : 27 Studeni, 2008, 23:12:55 »
ja bi onda usput i masinu promijenio...

e sad bas ne valja pretjerivat.  :toothy9: Ma motoric je ok samo mu ovjesi i kocnice nevaljaju.To treba zamijenit i to je sve.  :icon_thumright:

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #96 : 27 Studeni, 2008, 23:21:25 »
eto kako se zavrsilo sa njim ali su samo plastike otisle a makina radi i dalje tako da posle pada sam vozio stunt malo se zezao i trenirao sada ide kompletno popravljanje u tuniranje
scooter boss

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #97 : 27 Studeni, 2008, 23:36:32 »
eto kako se zavrsilo sa njim ali su samo plastike otisle a makina radi i dalje tako da posle pada sam vozio stunt malo se zezao i trenirao sada ide kompletno popravljanje u tuniranje

lijepo si ju uneredio.Svaka cast.  :icon_thumright:

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #98 : 28 Studeni, 2008, 00:16:01 »
he he jbg desava se meni vazno da je radio do kraja sezone haha mozda ce ovo nekome smesno da zvuci ali posle provedene noci u bolnici i usivanja sutra dan su doterali motor i ja nisam mogao da hodam nekako uz kucu ja se odvucem da vidim motor i toliko me  zabolelo da sam zaplakao mislim toliko o tome koliko volim motore dzaba sto su me tesili da cu dobiti novi i jaci sta god hocu ali nije to to mislim da ce me razumeti onaj ko je ima slicne situacije, ali samo dalje mora da se gleda sada je kompletna prerada ;) i jos vise tuniranja
scooter boss

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #99 : 28 Studeni, 2008, 10:09:56 »
gadno je dobio ovaj yzf u što si se zabio?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije