Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125  (Posjeta: 72398 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #100 : 28 Studeni, 2008, 12:18:34 »
ma nisam se nabio nego proklizavanje mislim duga prica drugi su mi podmetnuli da  padnem igrali su se sa prednjom gumom i meni pocne volan da seta i ja da nebi polupao motor skroz povucem ga na sebe da prokliza i jbg bar su samo plastike otisle popravice se sta da se radi samo su skupe nove olastike kao pola motra malte ne za obicne plastike.
scooter boss

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #101 : 28 Studeni, 2008, 14:34:37 »
jako lijep motoric jedino sto mi je na njemu smijesno su prednje vilice i trokuti i hebli.Ja bi to skinuo dolje i stavio kompletan prednji kraj upsidedown od cagive mito evolution sa diskom 320 i cetveroklipnim zlatnim brembom.Onda bi yzf-r 125 bio prejeben.  :icon_thumright:

potpis, ali opet ne bi bio bolji od rs-a  :toothy9:

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #102 : 28 Studeni, 2008, 14:43:45 »
bravo za sve vas ali nema veze ja znam sta radim i kako i nemam sta da dokazujem ovde na forumu u ostalom ako bude ko od vas dolazio u srbiju na tuning styling sajmove videcete moje motore kada ih zavrsim sve projekte pocev od skutera pa do yzfa poz za sve vas.i moram da dodam da turbo funkcionise i tek kako na jedno cilindricnom motoru mozda ti liku neznas da pritisak moze da se podesava koliko da  puni turbo

to je najvaznije, dok god znas sta radis bit ce ok  :icon_thumright:

znam ja da se pritisak moze podesavati, ali je stvar u tome da trebaš imati dovoljan pritisak da bi uopce imao sto podesiti. posto je to jdnocililindrican motor ispuh ti je svaki 4 takt i javljaju se velike promjene u pritisku, tj. trebao bi imati malu turbinu , ciji bi rotor imao malu inerciju da dobis kakav takav konstantan tlak na izlazu. razmisli malo i o ubrizgavanju i to bi ti moglo stvarat probleme...

p.s. ne kazem ja da je nemoguce, naprotiv ako znas sta zelis i sta radis sve je moguce. ali treba pazit kod takvih stvari jer to ponese, ulozis puno para i truda, a rezultat nije uvijek kakav ocekujes da ce bit.


Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #103 : 28 Studeni, 2008, 17:39:40 »
naravno ali se nemoze znati dok se neproba nesto, ja sam pravio gresaka i gresaka dok sam tunirao skuter dok nisam naucio ali drugacije nemoze, isto kada bi na nekom motoru sa karburatorom stavio kn i sada nemozes znati od jednom koja dizna mu treba koliko veca od prilike se zna ali treba probati i naci pravu
scooter boss

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #104 : 28 Studeni, 2008, 23:18:38 »
Nisam neki znalac bas o motorima al znam ovo 125 2t vs 125 4t ???? 4t nema sta tu radit , o dugotrajnosti nepircamo, nego o perf i ostalim faktorima ako zelimo malo ''zescu'' voznju ( kolko moze bit zestoka s 125ccm  ??? ??? ) tolko o mene.......... kao sto rekoh nisam neki znalac hahahahhahahaha
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #105 : 08 Srpanj, 2009, 01:22:04 »
Turbo nemoze ici na 125 ccm. Ne izbacuje dovoljno ispusnih plinova da bi pokretali turbinu... to bi trebo biti neki mini-turbo da uspije pokretat, a i da ga uspijes pokrenut ne bi dobio nikakve vece snage! Tako da je najbolje stavit malossi kit od 180 ccm, mako sredit ovijes i kocnice, neki spuh i gotova prica..  :laughing7:

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #106 : 08 Srpanj, 2009, 16:46:07 »
ako si za kraće vožnje i divljanje uzmi rs-a
ako si za duže vožnje i uživanje u vožnji uzmi r125

rs uzmi ako imaš novaca za gorivo i održavanje(karike svakih 8-9tkm, ulje svakih 1000km,potrošnja 8-9 litara na 100 km)
ako hoćeš samo pali i vozi i toči jednom mjesečno onda r125

ja da sad uzimam uzeo bi r125 bez razmišljanja jer sam malo vidio kak je to uživat u vožnji a ne samo jurcat, a da bi volio imat rs-a bi, onak malo za divljanje
ali ja sam gladan putovanja i da sad imam r125 otišo bi u Hercegovinu kod tekte,i kod rodbine u Sloveniju i tako malo obišo Hr i okolicu,mislim otišo bi ja i na zipu ali nedaju mi starci
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #107 : 08 Srpanj, 2009, 23:17:20 »
može se i s rs-om na duže vožnje, a 8-9 litara troši ako se gazi stalno, normalne vožnje troši 5,5-6 litara
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #108 : 10 Srpanj, 2009, 00:43:48 »
može se i s rs-om na duže vožnje, a 8-9 litara troši ako se gazi stalno, normalne vožnje troši 5,5-6 litara
A i to je ok.. Ali kad znas da yamaha trosi između 2-3 litre, nemamo sta pricat.. vozis se besplatno i nema nikakvih ulaganja..
S punim rezervarom r 125 mozes proc 500 km dok s rs-om 200-250 maximalno 300 ako se vozis ko bakica..

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #109 : 10 Srpanj, 2009, 16:03:25 »
r125 i kad stišćeš do jaja može prijeći 300km
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #110 : 10 Srpanj, 2009, 16:06:32 »
2-3 litre r125??? teško baš....

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #111 : 10 Srpanj, 2009, 16:12:46 »
ima kolega pa ga budem priupito
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #112 : 10 Srpanj, 2009, 22:45:42 »
Po meni r 125 je lipši ali rs 125 je brži i bolji možeš guštat sa njin r 125 je prespor za rs-a koji je isto prelip motor po meni cijelokupno najbolja 125 ica i izgled i brzina.Ako misliš uzet r 125 rađe uzmi skuter malo če sporije ič al nečeš se zajebavat sa šaltanjem i sidit češ normalno

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #113 : 10 Srpanj, 2009, 23:10:51 »
nekim ljudima nije u cilju cijeli zivot na skuteru provest nego ima je skuter jednostavno neki pocetak a kasnije prelaze na Rove...

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #114 : 10 Srpanj, 2009, 23:12:41 »
Evo ti test r125 i rs 125 i bicikle s mašinon cbr 125


Sređeni rs 125


Vidi derbi gpr 125 4t ako ti se sviđa


Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #115 : 11 Srpanj, 2009, 13:04:56 »
jednom mora prijeći na brzine i na pravi motor tako da...
samo ti uzmi ono što ti se najviše sviđa i kolko ti financije dopuštaju
i da zaboravio sam na derbija, novi je ali to je provjereni piaggio agregat jako pouzdan pa ako ti se sviđa provjeri cijenu, ako je tu negdje sa r125 ja bi radije uzeo derbija
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline Hostage

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • << NRG in my memories :) >>
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac
  • Moj Skuter: Yamaha r-125
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #116 : 16 Srpanj, 2009, 10:05:13 »
r125 normalne voznje trosi malo manje od 3 l, malo zesce voznje 3,5...kolko se to moze nazvat zesca voznja  :icon_biggrin: :icon_biggrin: ... ja sa svojim predjem s jednim rezervoarom malo vise od 450 km...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #117 : 18 Srpanj, 2009, 12:59:56 »
oba motora su lijepa, ja mislim da je bolji izbor uzeti jacega, i s jacim se mozes lagano voziti i gustati, a kad zatreba snage, ima je dovoljno.. a ako mislis godinu dana voziti pa uzet jace, onda ti je svejedno..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #118 : 19 Srpanj, 2009, 01:14:23 »
Koje vi usporedbe uopče radite  :toothy12:  :toothy12: . Svako ima svoj + i - !!
oba motora su lijepa, ja mislim da je bolji izbor uzeti jacega, i s jacim se mozes lagano voziti i gustati, a kad zatreba snage, ima je dovoljno.. a ako mislis godinu dana voziti pa uzet jace, onda ti je svejedno..

Potpis!!

 
nekim ljudima nije u cilju cijeli zivot na skuteru provest nego ima je skuter jednostavno neki pocetak a kasnije prelaze na Rove...
x2 !
Ja sam se baš iznenadio kad sam vidio da puno ljudi na ovom forumu zapravo brije samo isključivo na skutere...
Potpis

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia RS 125 ili Yamaha YZF-R 125
« Odgovori #119 : 19 Srpanj, 2009, 03:01:53 »
Koje vi usporedbe uopče radite  :toothy12:  :toothy12: . Svako ima svoj + i - !!
Potpis!!

 x2 !
Ja sam se baš iznenadio kad sam vidio da puno ljudi na ovom forumu zapravo brije samo isključivo na skutere...


mislim ok je voziti skuter, ja prvi volim skutere i uvijek cu imat skuter..ali to naravno ne znaci da nisam i dan ecu volit, vozit, imat neke druge motore... :dontknow: