Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171951 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crnoproro?anstvo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bicikl, a odnedavno i TGB R50X Jetfighter
Odg: R50X
« Odgovori #380 : 23 Travanj, 2009, 20:33:01 »
E Giz za koju si ti mašinu uzimao Polini sekundar?
Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning! - to što sam naveo i dajte nemojte trošiti ozbiljnim ?lanovima foruma vrijeme s glupim pitanjima na koja su ve? dani odgovori, imate search pa potražite!! - toliko od mene

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #381 : 23 Travanj, 2009, 20:54:07 »
Neznam, pitaj Slowridera. Preko njega je naručen sekundar. Mislim da je za Suzuki Katanu.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #382 : 23 Travanj, 2009, 21:17:13 »
Ako me sjecanje dobro sluzi kad sam gledao sekundar
na SA je isti broj artikla i za R50X i za Italjet Formula 50 AC kojeg je Giz vec naveo da od njega odgovaraju dijelovi na R50X !!!

A kad sam vidio Suzuki skut. vjerujes da mi je bilo cisto zao ali i krivo sto nisam njega uzeo za 2000 Kn vise !!!
meni je taj skut prelijep ali i agresivan do jaja !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #383 : 23 Travanj, 2009, 22:55:35 »
E Giz za koju si ti mašinu uzimao Polini sekundar?

http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=3532&cPath=4_18_195_1873&PHPSESSID=e0de14ab443846bed28120e91dc7652a

trenutno ih nema na lageru jer ekipa masovno narucuje sekundare zbog ovog topica  :toothy12:

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #384 : 24 Travanj, 2009, 21:08:42 »
Slow - posto si ti ocito jedan od iskusnih koji radi sa vise razl. modela pretpostavljam da bi trebao znati odgovor na ovo pitanje !!!

TGB Akros - jel odgovaraju djelovi s njega na R50X !!!
Maloprije sam nasao jednog rashodovanog koji je razbio blok - cilindar,poklopac vario.(definitivno isti kao na na r50x) ,blok (vizualno) , usis(samo sto je na desnoj strani),karb i sve ostalo su isti !

kolika je sansa da odgovara reduktor sa Akrosa na R50X ???

Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #385 : 24 Travanj, 2009, 23:28:05 »
TGB Akros - jel odgovaraju djelovi s njega na R50X !!!

Nikad nisam imao iskustva sa Akrosom.

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Odg: R50X
« Odgovori #386 : 01 Svibanj, 2009, 17:02:55 »
Pa ima uticaja garant,ako si primetio po hladnijem vremenu [ispod 15-ak stepeni]AC masine bolje rade bar za 15-20%.... ;D

Evo ti primera :icon_biggrin: :toothy12:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=17241.msg277252#msg277252


ne znan kako,al meni se čini da mi skuter puno bolje ide kad je toplo vrime,baš ga ledeno vrime ubija.... :toothy9:
FOLK 'N' ROLL

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #387 : 14 Svibanj, 2009, 19:09:07 »
Odoh šerafit kit. Wish Me luck. :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: R50X
« Odgovori #388 : 14 Svibanj, 2009, 22:17:30 »
Odoh šerafit kit. Wish Me luck. :D
Jedina komponenta koja je falila-aj sa srecom :icon_biggrin:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #389 : 14 Svibanj, 2009, 23:43:26 »
Zahvalom Domagoja iz AutoBila sam ipak nešto i napravio. Skinuo staru termo grupu koja me malo više šokirala.
Naime, našao sam ris debljine 2mm i jedno 1mm dubok. Daklem, ili je nešto uletilo unutra pa ga je klip ulovio ili se komadić metala sa cilindra pregrijao... Pogledao sam radilicu no na njoj nema nikakvih točkica od eventualnog ulijetanja a blok je prazan. Ris je došao taman da takne uljnu kariku no kompresionu nije dirnuo tako da to nisam niti primjetio u vožnji.

Posložio sam kompletnu termo grupu lijepo polako i pedantno, novi je igličasti, pazio na zegere, nauljio sve i tak. Upalio ga nisam jer nemam auspuha i nisam prijenos posložio. To ču ujutro pa snimim prvo paljenje.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: R50X
« Odgovori #390 : 15 Svibanj, 2009, 00:21:09 »
super stari, bas bi te volio sresti na semaforu, ti sa svojim koritom a ja sa svojim i bebebee hehe :icon_thumright:

aj sretno sutra i laganini u pocetku, nek se zagrije bez davanje gasa puno... :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #391 : 15 Svibanj, 2009, 00:24:32 »
Bit če prilike ako kavu popijemo uz to. :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: R50X
« Odgovori #392 : 15 Svibanj, 2009, 00:28:27 »
naravno, samo da ja na svom koritu ugradim jos jean kiler sa vantilatorom jer se pregrijava kod vece temperature i kad je guzva u gradu i onda same gasss i moremo na kafu :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #393 : 15 Svibanj, 2009, 00:31:03 »
Ti si u podsusedu doma? Doletim ja do tebe... Ionak tud prođem barem 2x dnevno. lol
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: R50X
« Odgovori #394 : 15 Svibanj, 2009, 00:53:51 »
da ja sam tvoj sused nu, he he...more dog cemo se :icon_thumright:

area je rsakopana jer cekam spuh, prerada cilindra, kiler itd...ima se posla a jos moram delati vrag ga stvoril :toothy12:poozz

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #395 : 15 Svibanj, 2009, 13:50:38 »
Evo slikica o čemu sam pričao. Jasno se vide risevi sa nasuprotnih strana i točka gdje se taj komad zavario za cilindar.

Što se tiče klipa, karika i ostaloga... To je sve u super stanju.









I video odmah nakon što sam ga upalio. Samo prvo paljenje je bilo bolje nego što mi inače pali scoot. :D :D
Do sad ga jednom zagrijao. Upravo se hladi pa ču ponoviti postupak do naveče još barem 2 puta. Natrpao sam uberteške rolice i idem se lagano naveče vozikati. Sutra preštelam smjesu i prijenos pa gassssss... :D

Uploadam video. Bacim link čim bude gotovo.

« Zadnja izmjena: 15 Svibanj, 2009, 14:03:58 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #396 : 15 Svibanj, 2009, 16:35:39 »
Ne trebaju ti preteske rolice, ipak bi trebao malo razvrtiti kit na kratko tokom voznje.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #397 : 15 Svibanj, 2009, 16:43:31 »
Ma mogu ga razvrtiti... Samo neču forsirati prvih 50km. Poslije če mu biti druga priča. :D

Prešao 80ak km.. Preštelao scoot i vozim se napokon kak spada. Ide super, vuče od dole ko mutav, nema sweet spot več je moment i snaga raspodjeljena jako dobro ali imam problem.
Sad sam napokon siguran da ovaj stock CDI neče preko 9500rpma. Probao nakratko nizbrijeg, probao na nogarama i nema boga da pusti preko 9500 okretaja.

Sljedeči upgrade: CDI! :D
« Zadnja izmjena: 15 Svibanj, 2009, 21:39:38 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: R50X
« Odgovori #398 : 16 Svibanj, 2009, 00:06:05 »
e si se danas vozio po samoborskoj, prema saloniima suzukija, nissana i subarua?? radim u bircu tam kod stihl duckasa pam te vidio :icon_thumright:

zx gore, jel??

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #399 : 16 Svibanj, 2009, 00:36:09 »
super, odlično..samo lagano...biće vremena za gasiranje posle razrade... vuče odozdola taj zx nema zahebancije... :)

MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd