Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bendix wx125 4T  (Posjeta: 1553 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alvarez125

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Wx125ccm
Bendix wx125 4T
« : 05 Siječanj, 2013, 15:01:07 »
Pozdrav.

Imam gileru runner wx125 4T 2007 godište, te sam s vremenom uradio odnosno stavio Big Bore 210, yoshimura auspuh i još hrpa malossi dijelova, no s vremenom mi je bendix otišao, izmanuo se. Hitno mi je potreban, dolazim iz BiH, a u nas "seljaci" ne znaju ni šta je to. Molim vas pomozite mi gdje mogu nabaviti može i polovan ali da je u dobro stanju. Hvala

https://www.youtube.com/watch?v=Z9FDj5ampjU, ovako zvuči :)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Bendix wx125 4T
« Odgovori #1 : 05 Siječanj, 2013, 15:05:31 »
Prvo se treba znat koji se skuter vozi,zato vjerojatno "seljaci"nemogu ni nać bendiks za WX.
Inače može se nabaviti u svakom piaggio dućanu,te na raznim oglasnicima,te u podforumu prodaja dijelova na našem forumu.
 :hello:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Alvarez125

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Wx125ccm
Odg: Bendix wx125 4T
« Odgovori #2 : 05 Siječanj, 2013, 15:15:31 »
Prvo se treba znat koji se skuter vozi,zato vjerojatno "seljaci"nemogu ni nać bendiks za WX.
Inače može se nabaviti u svakom piaggio dućanu,te na raznim oglasnicima,te u podforumu prodaja dijelova na našem forumu.
 :hello:

Druže vjerovatno ne znaš kakvo je stanje u BiH par portala što ima vezano za motocikl, a vjeruj od ljetos tražim su uglavnom neaktivni, postave oglas i čekaš, čekaš i nikad ne doćekaš odgovor. Do sad sam zvao barem 25 ljudi ali imaju od 2T a nije isto ko kog 4T, teško je to u Bosni pronaći, a što se tiče Piaggio dućana i nema ih, u nas se motori prodaju po trgovačkim centrima :P