Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mrzim  (Posjeta: 206998 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1140 : 20 Veljača, 2019, 17:08:41 »
1042
Mrzim sto svako malo razmisljam o polini evolution variomatu, uljna bi se mogla zadrzat, al preko bendixa nikako prec.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Mrzim
« Odgovori #1141 : 20 Veljača, 2019, 18:39:52 »
1043. mrzim lidlove POS uređaje jer su glupi i zastarjeli i ne podrzavaju placanje mobitelom preko NFCa
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Mrzim
« Odgovori #1142 : 20 Veljača, 2019, 19:04:53 »
1044. Mrzim loše završne obrade poznatog proizvođača pa ti napravi više štete skuteru nego koristi

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1143 : 21 Veljača, 2019, 10:09:18 »
1045.
Mrzim ovakve ljude koji kad nesto kupuju, brutalno izmaltretiraju za 100kn prilikom kupnje blokade.

- objasnis da sve pase, kako se montira, spomenes detljne upute. Znaci objasnis jasno i to je vecini jasno, ali extremne drkandjija je sve vise.

I onda te pita u barem 12 navrata, a jel to sigurno pase na moj Piaggio Nrg MC3 2004 godina koji je proizveden u petom mjesecu u tocno 14:37h, jer ga je slagao Luiggi Giovanni.
Zatim pita, a jel to lako spojiti iako ja imam elektricara.
Zatim pita, a jel se dobiie kakvo uputstvo, pa pita ajde mi procitaj to sve, pa pita ajde posalji na mail mom elektricaru da on ti prvo vidi, usput pitaj jel elektricaru ozdravio pas posto je lose volje i mozda ipak nece znati spojiti crnu na crvenu zicu.
Onda pita, a cemu to sluzi.
Nakon toga pita posto je dostava, ako je kunu vise, odbit ce paket.

Zatim slijedi hidraulicni pressing od 6 milijardi tona.

Lijepo kazes da saljes samo postom jer je eto najbliza za to sve rijesiti. Ali ne, ovdje mora sve biti kontra.


Mozes li mi to odmah poslati prvim busom?? Normalno da ne mogu jer mi je pun k**ra* cekanja busa koji kasni po pola sata, a ponekad i vise. Dovoljno je da jednom cekam.

A da li mozes nositi na kiosk?

Mozes li City Exom u stecaju?

A da li mozes ikako da mi posaljes DHLom, ali da mi pise avionom?

Mozes li osobno donesti na pola puta posto sam ja iz Mokosice.

A da li mozes sacekati mog rodjaka na autocesti kod Plitvica (120km imam u iba smjera), u 3h ujutro koji se vraca zapreznim kolima iz Norveske bez mobitela.

A da li bi mogao bas onda kad ne mozes jer mi je to gust.

A da li bi mogao jedan dio dostaviti mom prijatelju u 16h, a drugi dio donesti u 17h da ne bude eto tako jednostavno.



Nakon sto smo dogovorili da cu poslati postom na adresu i da ce platiti prilikom preuzimanja robe, slijedi nova serija pitanja.

A kako da ja znam hoces li mi poslati ciglu?
A da li ja to mogu prvo otvoriti?
A da li ja to mogu isprobati prvo?

Nakon dvadeset minuta pregovora, konacno postizemo dogovor.

Odmah nakon dostavljanja podataka za slanje, slijedi automatsko generiranje poruka JAVI KAD SI POSLAO, i to stize svakih 10 sekundi.
Ovdje je hidraulicni pressing od cetiri milijarde tona iako si rekao da saljes za pola sata.

Nakon sto sam poslao i lijepo rekao da ce stici u roku od 3 radna dana, dakle najkasnije u ponejekjak ako je poslano srijedom, slijedi novi val hidro pressinga.


Posiljka je poslana s jasnom porukom da stize kroz 3 radna dana, s napomenom najkasnije do ponedjekjka.
U posti je nenormna guzva i ceka se po pola sata pogotovo otkako su uveli neke nove usluge, a cujem da ce uskoro uvesti i vruce cincanje. ..

Poslao sam poruku da je poslano i odmah saljem broj za oracenje posiljke s linkok gdje se to moze provjeriti.

Zatim slijedi novi val brutalnog izivljavanja. Prvo idu poruke tipa, Ok nadam se da ce doci brzo.
Zatim te nadju na whatsu. Viberu i salju ti jedno 10 slika tog skutera da vidis kako je to taj, usput pitaju jel bi mi mogao reci preko poruka kako da nastelam karburator i sta ti mislis o laganom sveckanju na 60kmh...

Stigao je cetvrtak.

Stize poruka u 6 ujutrio, pa j#bote jos nista nije stiglo.

Na terapijama prezivim cetvrtak i evo petka.

E opet nista nije stiglo, to kaze prije negoli postar prodje ulicom. Zatim opet to isto kaze nakon sto postar prodje ulicom.
Lijepo objasnis kako ce doci sigurno onda u ponedjeljak i nekako si kupis mir za vikend.

Stigla subota, prosla subota i odes se napit ko stoka jer imas razlog za slavlje, dnas nije bilo hidraukicnog pressinga i smraleta. Pijes s noci na nedjekju, i u 2 ujutro stize poruka, E DANAS NISTA NIJE DOSLO.

Nedjelju se niti ne budis, ali ne zbog alkohola.

Stigao je nekako ponedjeljak. Dobijes poruku u 5 ujutro kako jos nista nije stiglo (a postar prplazi obicno oko 10h).
U 8h vec dolazi poziv, vidno revoltiran kako jos nista nije stiglo i trazi se ocitovanje i detsljno objasnjenje koji se k**ra* desava. Nekako povlacim veze i shvacam da je paket kod njegovog postara i da je u dolasku.
Minutu nakon zavrsetka razgovora opet me zove da mi kaze kako je bas sad postar dosao i jebe boga isusa krista sto je kostalo 2kn vise od dogovorenog.




Ok, konacno.


Medjutim, zove me majstor prilikom ugradnje nakon par dana, kako se nista ne desava prilikok spajanja blokade...

Shvacam da je spojio na krivu zicu koja nije na bobini, nego na semeringu zadnjeg kotaca.

Nakon par sati zove opet kako ide prebrzo za 10kmh, i dokazimo do zakljucka da nije procitao u uoutstvu da zakretsnjem potenciometr u lijevo skuter ide sporije.


Nakon svega toga, prvi kvar na skuteru kad se desi, primjerice nakon 4 mjeseca taj skuter crkne (ostao bez goriva, crkla svijecica) dobovam tuzbe i pozov na sud jer mu je el blokada sjebala skuter. Prijetnje smrcu i kako ima sve veze da ce mi napakostiti su gratis uz sve to.



I tako ti je to, sve cesce :toothy9:


Dubrovacko-Neretvanska zupanija, tu sam dozivio nakveci broj kurvinskog odbijanja paketa bez obrazlozenja.

Istra, to su takve ljudine da im slozim purejeta na daljinu kojeg nitko ziv ne moze sloziti. Znaci stavljam dijelove na svoje skutere i pokazujem ljudima napredak i situaciju, uvijek izlazim u susret.


Mogao bih sloziti kartu, a regija oko Splita je zajebana jer moras da sutis dok on objasnjava pitanje koje ti je postavio, jbg ispostivacki mentalitet. Kad se nesto slucajno desi i imas problem, nemas pravo glasa ista obrazloziti jer ti podnese automaCki obrazlizenje argunntirano od strane njegovog majstora koji obicno zakljucuje po principu RADI/NE RADI, a ne obraca paznju KAKO nesto radi i za to jednostavno ne prihvaca preduvjete i ne zeli ista poslusat upravo zbog te ispostovacine u krvi.
Tu sam dozivio i vise edukovanja glede purejeta, a pita me se zasto ne pali. Znaci extremno nesto.
Zivi primjer sa svijecicom. Pitas, kako svijecica baca iskru? Slusaj amo, gospu ti jeben, sta ti mislis da sam ja juce vidija svicicu, pa nes ti mene ucit o tome, ae. Svicica je nova i amen, nije do nje, negoli je do ove tvoje pumpe sto si je popravija, ima da dodjes po nju zape minuti.

I tako ti ja nekako dodjem do rijeci, i velim kako svijecica mora strogo bacati iskru s centralne na minus elektrodu. Ne smije ni slucsjno probijati sa strane jer nece tako raditi niti jedan agregat.
I onda kad skuzi da je probila, iako je nova i baca iskru, al nebitno je KAKO, kaze, imas sve od mene bla la la... ziv bija, aj cao.


Cesto se hvale vezama kako poznaju Nobelovce i obecavaju gratis nocenja u hotelima sa 8 zvijezdica, da ce sredit missice za jebacinu i tako to... a svaki put mu posaljem sve za dzabe i nista za sada. Al nadam se do jednom :D
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2019, 11:09:27 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Mrzim
« Odgovori #1144 : 21 Veljača, 2019, 10:52:12 »
To ti se zove krvavo stecen novac...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1145 : 21 Veljača, 2019, 12:14:12 »
Prodas glanc novi karburator koji provjereno radi (na desetke odradjenih) jos se potrudis i stavis pribliznu diznu, podesis iglu, ler vijak da bude sto blize trazenim postavkama. Karb ide na mrtvog morinija. Na kraju je epilog da lik ima smece od masine koje je izdusilo s kompresijom.

Zauzvrat dobijes tocno 21 telefonski poziv s glupim i nepotrebnim pitsnjima, i onda na kraju kaze radio je super kratko vrijeme nakon dosta teskog paljenja i odjednom vise nece upalit i samo moci svijecicu. Veli da je mehanicar, i kaze: ja sam mislio da se karburator samo stavi i vozi.


Sve ih je vise i sve su cesci, brutalno su nezahvalni (das mu nove dijelove na probu jer te moli dio po dio posto nabada sam doma, a djubretar nece potrosit par sto kuna na sigurnu dijagbostiku, i onda samo nestane s tim dijelovima koje si posudio). E pa j#bo vama isus bog majku u picku jer je stecaj na pomolu od takvih buzdovana. :headbang:

« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2019, 12:16:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1146 : 21 Veljača, 2019, 14:28:52 »
Samo da izdvojim jos jednog frisko pecenog isusa.

7 poziva drkarenja. Inzistira na osobnom nalasku.

1. Poziv cisti onako informativno uz 3829 otvorenih tabova na internetu, cak je uspio stupiti u kontakt s covjekom iz kineskog sela Vangcemijutau, ali kinesce ga odmah skuzilo i poslalo u tri picke materine na kineskom, a bogami i na nasem.

2. Poziv, priznaje da sam ostavio najboljo dojam i informira se ponovno, trazi da mu se sve ponovni izrecitira u detalje, veli da se mora konzultirst s majstorom

3. Poziv, veli da ce majstor to znati napraviti. Predlaze genijalnu ideju da mu dodjem u Zabok sve napravit.

4. Razmislja na telefon kad da dodje i veli za vikend

5. Razmislja na telefon i pita da danas dodje u 21h, pase mu i kasno navecer.

E tu ga vec skidam s kurca jer vidim da ovo ide u nedogled.

6. Veli da ce doci odmah

7. Trazi gps podatke, a nemre me naci bog dragi jer se fakat ne poklapaju. Sve su adrese iste i navigacija uvijek sjebe. Jedan mi je lik vec jebao mater jer mu je google doveo par ljudi na adresu, veze s vezom nema, ali algoritam ima fetis da nikada ne pogodi pravu adresu.



Dalje vec znam kako ide;

Poziv 8
U blizini sam

Poziv 9
Malo je guzva pa cu kasniti

Poziv 10
Tu ne postoji ono si rekao

Poziv 11
Izgubio sam se

Poziv 12
Pronadjite me, upomoc.




Edit, prestao sam se javljati na pozive jer nije humano, presli smo na SMS konverzaciju. Upitao me je za adresu, lijepo sam napisao jednu pa cu doc osobno, medjutim slijedi zestoka jebacina i izdrkavanje na nacin kakav znaji samo Smraletine!






SMS ostao tempiran.

Poziv 8 je zvucao ovako:
Ulazim u Zagreb, kod Antunovica.

Poziv 9
Dosao sam tu negdje, ali lijevo je jedno naselje, desno je drugo (ima gps adresu koja je priblizna, a on zove prije destinacije)

Poziv 10
Stigao je


Odlucio sam snimiti ovog SMRALETA, znaci rekao sam mu jedno petnaest puta da trrba spojiti na crvenu zicu od bobine....

Poslusajmo kako je usvojeno gradivo nakon sto sam rekao da SVE bas sve pise u uputsvu kojeg ignorira...


« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2019, 15:51:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Mrzim
« Odgovori #1147 : 21 Veljača, 2019, 15:57:44 »
Hahahahha, jel se sjecas kad sam ja dolazio do tebe, jos sam imao Golfaru 7 sa original navigacijom.
Jos ti meni kazes, nemoj navigaciju gledat izgubit ces se hahah.
Ja reko ajd stari ne brini, nije ovo bilo kakva navigacija.
Normalno da sam se izgubio i normalno da je cijeli Kozari Bronx izasao van jer sam debelo odlutao al sam dosao na adresu koju si rekao hahahhaha.
Puko sam ko kokica i sav lud sam te zvao, reko daj mi reci di si ti tocno j****ti navigaciju isusovu hahahah.
Otisao sam 10 ulica dalje logicno!
Javi ti fino googlu da ces im zvat 555333 i sve njih pod mac, dosta je bilo tih goveđih isprdaka, nek naprave navigaciju da ti se fino dode na adresu!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1148 : 21 Veljača, 2019, 20:51:03 »
Ma ti si jos bio kratak. Danas svi sve znaju, i onda te drkare u svakoj mogucoj bransi na najjace, izjebu te svojim pretpostavkama i glupim pitanjima.

Evo primjerice na forumu, nekrsteni tipovi, sve ih je vise, primarno im je iscrpiti energiju.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mrzim
« Odgovori #1149 : 22 Veljača, 2019, 17:20:47 »
Ma sve je puno debila i debilne djece koju ti debili odgoje. Danas niko više nezna ni žarulju promjenit a nwdaj bože gumu na autu.
Sestra mi predaje, nesmiješ više djeci ništa reći da se ne uvrijede i povrijede, odma starci dolaze u školu. j****ti kad sam ja išo u školu, prvo sam fasovo u školi kad sam sranje napravio a onda sam još dobio isplatu od staraca kod kuće.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1150 : 12 Ožujak, 2019, 12:36:23 »
Vrlo exteman i zestok nivo teske namjerne retardacije.

Zove prethodno spomenuti lik nakon 10-ak dana, pomalo zbunjen i iznevjeren. Veli, sve radi super, ali ja sam mislio da kad iskljicim blokadu kako ce skuter ici JOS BRZE nego sto je isao, a kad ukljicim onda 45kmh :headbang:

Otkako je interneta i smartphonea na svakom cosku, sve su cesci i zesci ovakvi slucajevi.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Mrzim
« Odgovori #1151 : 12 Ožujak, 2019, 13:20:17 »
Hahahah da ici ce  150, pali se turbina i pogon na pomocna dva kotaca koji izadu iz prekidaca blokade kad ju iskljucis
Ni je ti la ko!!
« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2019, 13:29:14 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline shogun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 585
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: runner 50 sp
  • Moja Kaciga: Shark Sqwal
  • MojSetup: 70cc jeftini
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Mrzim
« Odgovori #1152 : 12 Ožujak, 2019, 21:52:31 »
Mrzim sto mi se zacvikao skuter, vec sam se vidio kako pred srednjom skolom vrbujem maloljetnice sa cackalicom u ustima, i kako me
Zicaju da ih provozam a ja namjerno kocim naglo da mi se sisama naslanjaju na ledja. I u zanosu adrenalina od voznje na talijanu mi ostavljaju snapchat user
Pljuc

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Mrzim
« Odgovori #1153 : 13 Ožujak, 2019, 05:19:24 »
Mrale , mozes bit sretan da si se rijesio tog kineskog zla, moglo ti se ovo lepljenje desit u situaciji kad ti bas ne treba i napravit jos vece probleme.
Ovako 100 eura za drevana nije uopce puno kad pogledas koliko je jak i koliko moze trajat :)
:yamaha:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mrzim
« Odgovori #1154 : 17 Ožujak, 2019, 19:28:40 »
1046  Mrzim kad ove ribe koje nose tajice zavezu jaknu il vestu oko struka. Koji k nosis tajice ak ti bed da ti neko dupe vidi...

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1155 : 19 Ožujak, 2019, 10:56:37 »
1047.
Znaci nuklearna reakcija kad sam s jebenim autom i onda ga sutnem u djubre pa odem radje pjeske. Ovo radim vec cetvrti put ove godine.

« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2019, 11:01:17 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mrzim
« Odgovori #1156 : 19 Ožujak, 2019, 11:05:20 »
Ja otkad imam radno vrijeme ko i sav ostali normalan narod, idem tramvajem na posao. Autom mi je baš tlaka, em guzva i spor sam em nemam gdje parkat kad dodjem do firme.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Mrzim
« Odgovori #1157 : 19 Ožujak, 2019, 18:26:41 »
Kakav auto , ja sam sretan kaj idem uvijek kontra pa nema guzve  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mrzim
« Odgovori #1158 : 19 Ožujak, 2019, 18:46:22 »
Je je, uvijek kontra :laughing6: Mondo je bio isto kontra :laughing7:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Mrzim
« Odgovori #1159 : 19 Ožujak, 2019, 20:27:15 »
Mondo je bio kaos. Pa do monda mi je trebalo kao i sada do joba... Razlike su minimalne a kilometraza 5x veca.

ali fakat sada svi idu u centar ja idem van centra ujutro , poslijepodne svi van centra ja u centar  :happy6:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: