Općenito > Trgovine

LAZER-vertigo(eladio)

(1/3) > >>

rodryguez:
alo....evo javljam se sa utiscima nakon 3 dana vozikanja...........kaciga je ok.......mislim barem je 10 puta bolja od one moje stare ali.....par primjedbi koje sam skuzio naknadno.....!!!kaciga mi ne stane ispod sica...nemos vjerovat da je prevelika,uzasno mi stisce usi.....a to bas i nebi trebalo...inace bi trebale usi biti koliko toliko slobodne...ali mi zato obraze ne stisce nikako...tj.malo....jer je spuzva pre mekana........i vizir ubiti nema pripremu za dupli vizir....nego mi se cini da je to sta je na viziru priprema...za trake! :dontknow:
pohvale za vizir koji se uopce ne magli,mrtvi kut stvarno puno bolje vidim nego sa starom kacigom...i kad se vozim sa dignitim vizirom......uopce mi vjetar ne nosi glavu.......jer sa proslom kacigom sam morao vozit skroz sa bradom uz vrat kad bi digo vizir ;D!!
ne sekiraj se nije da nisam zadovoljan,dapac........kaciga je mrak.......i svakom bi je preporucio...naravno kome ne smetaju ovih par primjedbi
i jos nesto.........nema tko mi nije rakao da je kaciga predobra....sta se tice vanjskog izgleda!!!!!!!!! :icon_thumright:


http://www.lazerhelmets.com/site/motorcycling/fullface_product2006.asp?cid=134&cat=2&item=1

Lovre:

--- Citat: rodryguez - 14 Lipanj, 2006, 11:58:29 ---alo....evo javljam se sa utiscima nakon 3 dana vozikanja...........kaciga je ok.......mislim barem je 10 puta bolja od one moje stare ali.....par primjedbi koje sam skuzio naknadno.....!!!kaciga mi ne stane ispod sica...nemos vjerovat da je prevelika,uzasno mi stisce usi.....a to bas i nebi trebalo...inace bi trebale usi biti koliko toliko slobodne...ali mi zato obraze ne stisce nikako...tj.malo....jer je spuzva pre mekana........i vizir ubiti nema pripremu za dupli vizir....nego mi se cini da je to sta je na viziru priprema...za trake! :dontknow:
pohvale za vizir koji se uopce ne magli,mrtvi kut stvarno puno bolje vidim nego sa starom kacigom...i kad se vozim sa dignitim vizirom......uopce mi vjetar ne nosi glavu.......jer sa proslom kacigom sam morao vozit skroz sa bradom uz vrat kad bi digo vizir ;D!!
ne sekiraj se nije da nisam zadovoljan,dapac........kaciga je mrak.......i svakom bi je preporucio...naravno kome ne smetaju ovih par primjedbi
i jos nesto.........nema tko mi nije rakao da je kaciga predobra....sta se tice vanjskog izgleda!!!!!!!!! :icon_thumright:

--- Kraj citata ---

bolje da te na početku malo stišće,jer će se s vremenom malo raširit :icon_thumright:

rodryguez:
to stoji ali.......me na obrazima stisce ful slabo........jer je pre mekana spuzva....ipak bi volio da me amlo jace stisce...ali nema veze...nis strasno!!


eladio:


..kazes ekipa kaze da izgleda mrak.. znao sam ;)

..malo kad se naviknes, jer uvjek treba malo vremena privikavanju, bit ce bolje ..  :icon_thumright:

rodryguez:
...me kazu da je mrak......ali me boli briga......za to!!!
meni je lijepa a to sta drugi kazu....ne patim za tim bas nesto!!!
kako to da ipak nema propremu za dupli vizir....uopce ne kuzim.........a rekli smo da ima.....uopce nema....one izbocine za ga utaknut unutra ???

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju