Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc gilera stalker  (Posjeta: 906 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Pomoc gilera stalker
« : 19 Lipanj, 2008, 23:14:07 »
Evo ovako, nedavno su mi se poceli cut lezaji.. al danas je to pocelo bit strasno.. parkirao sam motor u garazu i sutra ga vodim kod prijatelja u garazu na rastvaljanje..  :icon_biggrin:  E sad me zanima koje lezaje da uzmem? i dali netko zna koliko kosta nova klipnjaca za gileru stalker?  :help:   :happy3:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Pomoc gilera stalker
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2008, 23:35:18 »
neisplati ti se kupovat klipnjaca jer ju je dost tesko centriat , lezaje odes u ducan i kupis stanarne ili kakve os vec ili uzmes te stare za uzorak
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: Pomoc gilera stalker
« Odgovori #2 : 19 Lipanj, 2008, 23:41:44 »
a nisam ni sam pametan sta bi napravio... dosta dugo se to meni vec cuje.. pa sam mislio promijenit klipnjacu..  ::)  a nista vidit cu kad rastavim.... ako nebude lufta ostavit cu je tako kako je... ako bude onda vjerovatno nova radilica....  :sad1:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Pomoc gilera stalker
« Odgovori #3 : 19 Lipanj, 2008, 23:49:25 »
znas kak gledas luft , kad ju primis u ruku i ides lijevo desno mora klizit i imat mali luft ,a prema gore dole nesmije imat nebi trebalo ,ali vecinom sve radilice imaju i pogledaj lezaje izmedu radilice i klipnjace imas prsten sa svake strane , zanju roknut pa ode sve ,tak je meni bilo ,mom frenud radilica ima lufta zbog lagera kad primis variomat mos 2 mm ici snjom gore dole ,ali on se i dalje vozi i cudo jos mu se nist nije deslo ,ali bude ako nebude ubrzo to rijesio
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: Pomoc gilera stalker
« Odgovori #4 : 20 Lipanj, 2008, 00:04:48 »
Ok, hvala. Sutra kad rastavim javim kakvo je stanje.  :icon_biggrin: :icon_tongue:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Pomoc gilera stalker
« Odgovori #5 : 24 Lipanj, 2008, 01:12:05 »
Ista priča s mojim frendom na stalkeru.
Imal kit i radilica imala 2 mm lufta.. Al još uvijek me dobil dok sam ja imal serijsku mašinu i ZX-a gore  :)

Lageri radilice, semeringi, igličasti ležaj, (po potrebi i karike), pregledaj dal klipnjača ima s obje strane mjesta (da ne struže po polutkama) i ne smije ić gore dolje na ležaju, nego samo lijevo desno, ak ti ima ko drebank stavi ju gore i provjeri dal je scentrirana, da se nije popigala, stavi ju u blokove, podmaži, pali i deri  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: