Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha TZR 50  (Posjeta: 15483 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Groš

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sv.Ivan Zeli
  • Moj Skuter: RS 125,Trigger 50
  • Moja Kaciga: held
  • MojSetup: Serijala otvorena 22 kw
  • MojSpuh: serijala otvorena
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #20 : 15 Prosinac, 2012, 15:03:40 »
love stunt je imao od ktma auspuh gore koji nije imao veze s minerali am6 i due plus..normalno da je trošo još s tim lošim spuhom..taj motor je zacviko brzo kod drugog vlasnika...jer sam ja tog malagutia šao gledat,,,zato nije čudo što je trošio 9 litara..hh..
A aprlia mx je išla 95 uz jebeno ubrzanje. za 50ccm..zbilja je amlo trošila 3 l max..imala je 12 mm frgu. Zavoje je gazalila ko od šale mogo si s njom proč zavoj skoro na koljenu. Udobnaa..kočnice savršenstvo. A 125 ide 140-145 uz ubrzanja bolja od rs-a 125.. potrošnja ak je motor u dobro mstanju 5-7 litara..
Pjeskarenje blokova,spuhova,rami,felgi itd...

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #21 : 15 Prosinac, 2012, 15:11:47 »
pa da, poznato je da motori koji opasno brzo idu trose ko tomos automatic  :laughing7:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #22 : 15 Prosinac, 2012, 16:26:11 »
love stunt je imao od ktma auspuh gore koji nije imao veze s minerali am6 i due plus..normalno da je trošo još s tim lošim spuhom..taj motor je zacviko brzo kod drugog vlasnika...jer sam ja tog malagutia šao gledat,,,zato nije čudo što je trošio 9 litara..hh..
A aprlia mx je išla 95 uz jebeno ubrzanje. za 50ccm..zbilja je amlo trošila 3 l max..imala je 12 mm frgu. Zavoje je gazalila ko od šale mogo si s njom proč zavoj skoro na koljenu. Udobnaa..kočnice savršenstvo. A 125 ide 140-145 uz ubrzanja bolja od rs-a 125.. potrošnja ak je motor u dobro mstanju 5-7 litara..
haha ko ti je to rekao.. lagao ti je..
gore je samo prigusivac od ktma.. spuh je mhr replica, kod njega je imo karb 24 i iso je cist oke motor..btw taj balavac koji ga prodaje je svasta napisao na oglas, svijecica nov mi ju mijenjali pred 3 godine haha disc od kawe z1000 a disc kod njega u garazi tak da dalje necu..
vozio sam mx 125 isto njegov i iso je vrlo dobro dok je bio kod njega..

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #23 : 15 Prosinac, 2012, 18:25:10 »
Ja sam imao malagutija rst 50 na brzine sad ne znam koja je točno mašina al pretpostavljam da je minarelli i nije trošila više od 3,5l, a išla je po satu 120km/h sad realne neznam koliko je bilo.
hhhhhhhh

Offline krle525

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha tzr 50
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #24 : 05 Kolovoz, 2016, 00:38:24 »
Zdravo,nov sam na forumu,ali sad to nije bitno,dakle,imam yamahu tzr 50 i tokom vozne sam poceo gubti obrtaje kada sam hteo ubaciti u 6. brzinu,kada sam smanjio u 5. obrtaji su nastavili padati i tako u svakoj brzini dok nisam izbacio iz brzine.Kada sam stao hteo sam ugasiti motor,iskljucio kontakt ali on je nastavio raditi,onda sam ga jedvav ugasio tasterom koji zaustavlja struju (cini mi se da struju gasi)svejedno ugasio sam i na zadnjem zubcaniku sam imao neku travu koju nemam pojma gde sam pokupio,pokusavao sam i pokusavao da upalim na gurku ali nije hteo,a kada sam skinuo svecku,video sam da je u potpunosti izgoreo deo koji baca struju,zamenio sam svecku i opet pokusao paliti i kada upali jedva prima gas, i nesto mi zvecka a zatim se ugasi,pa bih ja zamolio ako neko ima vremena i ako ga ne mrzi da cita,da mi objasni ako zna sta da radim jer mi se to nikada nije desilo.UNAPRED HVALA! :)

Offline montis

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Aprilia sr50minerali
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #25 : 05 Kolovoz, 2016, 08:24:49 »
Ako je otišla svijećica onda ti je najvjerojatnije nastradao i klip skini glavu cilindra i pogledaj

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
Odg: Yamaha TZR 50
« Odgovori #26 : 12 Kolovoz, 2016, 01:20:09 »
Isti takav simptom je imal i prijatelj na tzru ispalo da je ležaj zapinjal i pocela se radilica vrtjeti u dosjedu ležaja i nakon 3t km pukla radilica jer ju je zacvikani lezaj pojel. Koliko ima motor km?