Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HITNOOO !! POmoc mail mi blokiran  (Posjeta: 1788 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
HITNOOO !! POmoc mail mi blokiran
« : 11 Prosinac, 2012, 22:17:32 »
Uglavnom moj hotmail racun je iznenada blokiram , kad se idem prijavit dobijem sljedecu poruku

" It looks like someone else might be using your account

To help you—and only you—get back into ****.*******@hotmail.com, we need to verify that it's yours. "

i sad imam mogucnost da mi posalju novu sifru na pomocni mail koji sam stavio al problem je sto sam ja svoj hotmail profil pravio prije mnogo mnogo godina i taj "pomocni" mail koi sam naveo vise ne postoji  :sad1:

I sad imam opciju broj dva da ispunim neki formular koji mi daju pa ce mi kao otkljucat racun, unutra su pitanja tipa kome sam zadnjem posla mail tko meni,koi sam naslov stavio, datum rodenja,ime prezime sigurnosno pitanje itd i ponovo problem jer taj mail sam pravio prije 100 godina i neznam uopce sta sam stavio za podatkke jer me to tad nije previse ni brigalo

Ako je iko imao slican prolem il zna nekoka da je molim da me kotatira jer ovaj mail koristim svakodnevno , preko njega sam registriran na facebook,youtube,ebay,paypal,njuskalo,15-ak foruma i mnoge druge stvari,

POMOZITE ako ko znaaa kako da odblokiram ovo hiitno mi je neke vazne poruke sam dobio na mail a nemogu odgovorit

i mozda dal tko zna neku adresu ili nesto gdje mogu kontaktirat njihovu centralu da mi pomognu jer ovo je stvarnoo od ogromnoe vaznosti. Svaka pomoc dobrodosla

POMOCCCCC !!

 :help: :help: :help:

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1157
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: HITNOOO !! POmoc mail mi blokiran
« Odgovori #1 : 11 Prosinac, 2012, 23:25:59 »
ako pomocni mail vise ne postoji,,trebala bi biti mogucnost da navedes drugi neki svoj
i kod mene je bila takva stvar,,isto blokirali jer misle da neko drugi koristi(a svakodnevno na njemu)
ali nemogu sa sigurnosti reci da je bilo isto kao kod tebe jer je od tog mojeg proslo vec neko vrijeme a tko ce to upamtit
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: HITNOOO !! POmoc mail mi blokiran
« Odgovori #2 : 11 Prosinac, 2012, 23:42:42 »
ako pomocni mail vise ne postoji,,trebala bi biti mogucnost da navedes drugi neki svoj
i kod mene je bila takva stvar,,isto blokirali jer misle da neko drugi koristi(a svakodnevno na njemu)
ali nemogu sa sigurnosti reci da je bilo isto kao kod tebe jer je od tog mojeg proslo vec neko vrijeme a tko ce to upamtit
jesi uspio vratit mail

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1157
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: HITNOOO !! POmoc mail mi blokiran
« Odgovori #3 : 11 Prosinac, 2012, 23:54:25 »
da da ,,, pa nebih pisao post ondah pa da te zafrkem jos, to mi nikako nije u namjeri
ali navodim opet da mi NE povjerujes skroz
jedno u sto sam siguran da mi je isto pisalo kao blokiran jer misle da se neko drugi sluzio s tim email
isto da, ja od svog pomocnog email sam zaboravio lozinku(nije ugasen nit obrisan) i opet sam kroz njihova upustva uspio da mi tu neku sifre posalju na drugi mail
*Fuckas krizu kad imas zizu