Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jelly bean  (Posjeta: 15837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #40 : 20 Kolovoz, 2013, 14:30:50 »
UPDATE:

od jucer je dostupan jelly bean 4.2.2 sa HTC Sense 5 suceljem za HTC ONE X.

Zadovoljan sam nadogradnjom - kako vizualno, tako i performansama koje su sada jos bolje
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2013, 14:32:53 3alfa3 »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jelly bean
« Odgovori #41 : 20 Kolovoz, 2013, 14:48:47 »
Kak ti se ponaša baterija !?

Meni kao da još brže curi  :icon_scratch:

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #42 : 20 Kolovoz, 2013, 14:51:38 »
Dugo vec koristim mob samo kao mob, rijetko kao smarthphone pa sam naviko i do 3 dana na bateriji (uz malo forumasenja kad sam u birtijama). Al sad sam dosta prckao po mobu i cini mi se da si u pravu. Iako, najavljeno je (a i neki korisnici su posvjedocili) da baterija traje cak i dulje nego prije.


U leru definitivno ne trosi vise - od kad sam iso spavat pa do budjenja, baterija je ista, a imam uvijek wifi upaljen.

Ono kaj zdere struju je ekran. Sve ostalo je zanemarivo. Danas sam imao upaljen GPS i aplikaciju za pracenje voznje (ugasen ekran) i u sat vremena je otislo mozda 3% baterije - zanemarivo
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2013, 14:54:37 3alfa3 »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Jelly bean
« Odgovori #43 : 20 Kolovoz, 2013, 14:53:47 »
meni na s4 baterija izdrzi preko 3 dana,sinoc bilo 3 dana i 20 sati na bateriji,ali ne koristim puni kapacitet moba,tipa skrolanje ocima,vec ono malo net,porukice,pozivi i to

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #44 : 20 Kolovoz, 2013, 14:55:48 »
Ja imam nekako praksu da punim mob kad dodje do 30tak %, a punim do nekih 90tak%. Osim kad se isprazni pa ga prek noci ostavim na punjacu.
Zdravije za bateriju, a moja nije izmjenjiva pa je odprilike zivotni vijek moba kao i baterije

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jelly bean
« Odgovori #45 : 20 Kolovoz, 2013, 15:02:27 »
Meni jedan dan jedva ali uz jako puno korištenja svega i sinkronizacija itd..

Na ekran najviše ode to je istina, tako da ja jedan dan i svaku večer na punjač i do jutra, jbg..

Iako ima dana kad sam u poslu pa ne koristim intenzivno i onda do navečer bude 60%  :)

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #46 : 20 Kolovoz, 2013, 15:15:23 »
Meni jedan dan jedva ali uz jako puno korištenja svega i sinkronizacija itd..

Na ekran najviše ode to je istina, tako da ja jedan dan i svaku večer na punjač i do jutra, jbg..

Iako ima dana kad sam u poslu pa ne koristim intenzivno i onda do navečer bude 60%  :)

Tak je i meni bilo kad je bio nov i dok nisam jos imao laptop za garazu pa sam na mobu bio.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Re: Jelly bean
« Odgovori #47 : 20 Kolovoz, 2013, 15:35:55 »
Onda je htc brz, za s3 jos nema sluzbeni kao ni za moj LG.

Dok sam imal hox trebal sam ga punit svaku vecer, pa me to malo znalo nervirat, a novog sam uzel tak da baterija nije mogla biti sjebana.

Sent from my LG-E975

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #48 : 20 Kolovoz, 2013, 15:42:35 »
HTC je ovaj put bio brz (zapravo, ONE to ima vec neko vrijeme pa je samo trebalo prilagodit). A Samsung se malo ulijenio i skoncentrirao samo na S4, pa ce S3 korisnici morat pricekat.

Situacija je bila obratna kod prve inacice jelly beana a HTC ONE X

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jelly bean
« Odgovori #49 : 20 Kolovoz, 2013, 15:48:55 »
s3 i note2 ce preskočit 4.2 i dobit 4.3 koliko znam jedino s2 plus dobiva 4.2?
vec znate kako to ide sa našim operaterima :sad1:
lovac u mutnom team

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #50 : 21 Kolovoz, 2013, 14:44:55 »
Baterija se definitivno brze trosi. Napunjen navecer, nisam ga dirao do ujutro i vec je bio na 96%. Nakon 2 minute koristenja - 90%. Sad je na 70% (2 sata GPSa i 2-3 kratka poziva), a inace bi bio na 80-85, barem.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Jelly bean
« Odgovori #51 : 21 Kolovoz, 2013, 15:46:29 »
Ali interesantno je da sada od updatea, troši 200Mb manje RAMa, sto bi bilo logicno i da baterija onda traje duze.. Iako to nije tako ;D

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Re: Jelly bean
« Odgovori #52 : 21 Kolovoz, 2013, 16:00:23 »
Ali interesantno je da sada od updatea, troši 200Mb manje RAMa, sto bi bilo logicno i da baterija onda traje duze.. Iako to nije tako ;D

Da, primjetio sam i to. Prije je nakon restarta skoro 700MB bilo aktivno, a sad zna bit i ispod 500

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Jelly bean
« Odgovori #53 : 21 Kolovoz, 2013, 16:46:12 »
Uvjek nekaj zaje. a nekaj poprave...nikad ne dobiš kompletan uređaj :)
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #54 : 21 Kolovoz, 2013, 17:01:06 »
Al wifi je los vec neko vrijeme. Najbolje je radio na orig. sistemu kad sam kupio mob. Sjedim u kaficu koji ima wifi, zena na Samsungu full signal na max brzini (54mbit), a ja jedva 18mbit. Ista birtija, isti stol, ali prije godinu dana i moj mob je isto imao 54mbit

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Jelly bean
« Odgovori #55 : 21 Kolovoz, 2013, 19:29:25 »
Si probao pritisnuti desni kut ekrana, tj. malo niže..?
To im je inače tvornička greška, al kod tebe to nije od prvog dana tako da nemora biti, probaj :)

Moj je bio na reklamaciji i dobio novu antenicu za wifi i lovi super, stvarno je jak prijemnik..

Al naravno da ima razlike od moba do moba, ali nakon ovog updatea meni je wifi isti nemogu se požaliti.. :)

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #56 : 21 Kolovoz, 2013, 20:10:40 »
Znam za taj gubitak kontakta wifi antene. To kod mene nije slucaj. Radi se o softwareu (i nisam jedini). Srecom, ja ga jos i mogu koristit, al nekima ni u sobi gdje je router ne radi kako treba. Meni u sobi radi na max, al u garazi laptop na 36 mbita, a mob ako ima signala, to je onda do 5mbita, cesto i manje ili nikako. Prije je i u garazi radio na barem 24 mbit

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jelly bean
« Odgovori #57 : 21 Kolovoz, 2013, 22:19:34 »
originalni softver koji dođe sa mobom uvijek ima najmanje bugova..

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jelly bean
« Odgovori #58 : 21 Kolovoz, 2013, 22:35:48 »
originalni softver koji dođe sa mobom uvijek ima najmanje bugova..

Pa i ovo je originalni software.
Al negdje prije par updatea su se malo pogubili sa driverima za wifi, a nekima je i struja doslovno curila iako je mob bio u sleep modu

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jelly bean
« Odgovori #59 : 25 Kolovoz, 2013, 16:45:00 »
upravo stavljam 4.2.2 custom rom na gs3, do sada imao 4.1.2