Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stunt srbija i bih  (Posjeta: 5203 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwche

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: imam_ga
Stunt srbija i bih
« : 15 Lipanj, 2008, 13:10:01 »
IMAM JEDNO VAZNO PITANJE... DA LI SE ODRZAVAJU NEKA  STUN TAKMICENJA U srbiji bih i sl?

ako ima dajte podatke neke?


jos koje se naj cesce izvode trikovi. ..
MOTO: da dozivim da neprezivim. . .

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #1 : 15 Lipanj, 2008, 13:39:25 »
koliko ja znam ne...u sloveniji su natjecanja...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #2 : 15 Lipanj, 2008, 14:32:46 »
U Srbiji nemas nikakvih takmicenja!! Jedino kad se odrzi moto skup, tu su par likova koji stuntaju, ali to je nista, zadnji prednji i to je to
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline xXSTUNTERXx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • stunterska pila je u garaži ?eka da spali gumu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar....
  • Moj Skuter: Gilera Runner 125cc,boatian,yamaha slider
  • MojSetup: Turbo kit
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #3 : 02 Svibanj, 2009, 12:26:58 »
nemati stunt natjecanja u srb. i bih. jedino u sloveniji :nono:
MOTO CLUB VUKOVAR

Offline stuntjunkie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd-Surcin
  • Moj Skuter: Rambla 125, sr50, yz 250f
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #4 : 02 Svibanj, 2009, 15:00:15 »

Offline Shomi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 2009
  • MojSpuh: Euro 3 - Fabricki
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #5 : 10 Lipanj, 2009, 14:37:03 »
Ja sam iz Srbije tacnije Beograd i idem na moto skupove i tamo dodje oko 100 stuntera na skuterima...Inace sto se tice stunta mi se sami organizujemo kraj protiv kraja...Ja sam iz Beograda tacnije Karaburma to je moj kraj ima i drugi kraj to je Bezanija i tamo isto ima stuntera i tako se skupi nas 30-tak i svako izvodi sta zna...Evo i klipa http://www.youtube.com/v/oq01W9iLq-0&hl=en&fs=1&
« Zadnja izmjena: 10 Lipanj, 2009, 17:11:54 Area51 »

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #6 : 10 Lipanj, 2009, 18:24:35 »
No comment, drugi neka kazu sta hoce.

Offline stuntjunkie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd-Surcin
  • Moj Skuter: Rambla 125, sr50, yz 250f
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #7 : 10 Lipanj, 2009, 19:22:36 »
Ajde sta lupas....100 stuntera,hahahahahah.....ima 2,3 prava
nije stunter da znas da ga dignes na zadnji i na prednji,a sa karaburme nezna niko da vozi!!
Ja sam onaj iz bataje sa narandzastim ktmom....ja msm da si parkirao pored mene!
PozZ

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #8 : 10 Lipanj, 2009, 21:42:40 »
Ja sam iz Srbije tacnije Beograd i idem na moto skupove i tamo dodje oko 100 stuntera na skuterima...Inace sto se tice stunta mi se sami organizujemo kraj protiv kraja...Ja sam iz Beograda tacnije Karaburma to je moj kraj ima i drugi kraj to je Bezanija i tamo isto ima stuntera i tako se skupi nas 30-tak i svako izvodi sta zna...Evo i klipa http://www.youtube.com/v/oq01W9iLq-0&hl=en&fs=1&
ako ovo nazivas sa clipa stunterima...onda moj grad Tuzla,koji je 10 puta manji od Beograda,onda mi imamo oko 500 stuntera .....stvarno smijesno....ovo kod nas zna svako ..dignut ma zadnji par metara prec dignut na prednji i prec pola metra ,metar...stat na sjediste pa dignut i vozit par metara ...ozbiljno mogu ih nac najmanje 500 koji znaju iz grada i okolo grada ....a pravi stunera kod mene u tz ...hm sa skuterima 2..i ima ih mozda jedno 5 sa motorima..ono daznaju 5-10 trikova na njemu....stvarno smijesno i zalosno sta ljudi nazivaju stuntom i stunterima...ali ipak lijepo okupljanje nema sta...svaka cast...samo tako nastavite mozda neko i postane stunter jednog dana...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Shomi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 2009
  • MojSpuh: Euro 3 - Fabricki
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #9 : 11 Lipanj, 2009, 00:25:02 »
Mozda sam se i ja malo zeznuo oko tog naziva "stunteri" ali na ovom klipu od njih 30-tak ima 5 njih koji bas znaju...ovaj ako vidis sto vozi beli runner 180 ima 12 godina i najbolji je u voznji na zadnjem kotacu on je jedan od najboljih vozaca u Srbiji na zadnjem...Decko prebaci obe noge preko volana i vozi ga tako(to treba umeti)...A ovaj sto vozi ludixa on stane na semafor i pored njega policija i on u inat ga dige na zadnji i u mestu u krug ga vozi(i to treba umeti,nemoze to lako se izvesti)...Ima njih dosta koji bas znaju...Ne kazem ja da smo sad mi iz Srbije bolji nego vi iz Hrvatske ili tako nesto kod vas ima veci broj ljudi koji voze skutere i naravno da ima vise stuntera nego kod nas...

Offline stuntjunkie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd-Surcin
  • Moj Skuter: Rambla 125, sr50, yz 250f
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #10 : 11 Lipanj, 2009, 21:33:22 »
lako je tom sa runnerom....brate 180 2t,skoro nemora ni da ga cimne da se digne
ala ti lupas...auuuuu!
Otkud znas ti tog sa ludixom!?

Offline RideRR4EveRR

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #11 : 12 Lipanj, 2009, 00:30:04 »
Ovaj na kog misliš sa ludixom je vjerojatno stuntjunkie  ;D . A šta se tiče stuntera istina kod vas ima dosta zainteresiranih baš sam to gledo... Jako puno ih diže na zadnji. Nešto malo ih je da baš znaju stuntat. Tipa uki , on je heeeeebeno uspio i stalno je u americi , snima sa najjačim stunterima.... Al recimo kolko sam skužio kod vas je jako jako jako lako uspjet u stuntu. Moj imenjak i prezimenjak  :toothy12: vozio aeroxa do prije mjesec dana kolko sam vidio je znao stoječki na zadnji i tako neke sitnice... Sad vidim tu neke slike sa natjecanja , pehari , sponzori tipa ipone i to... Eh da je tako kod nas...
Potpis

Offline Shomi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 2009
  • MojSpuh: Euro 3 - Fabricki
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #12 : 12 Lipanj, 2009, 03:14:07 »
lako je tom sa runnerom....brate 180 2t,skoro nemora ni da ga cimne da se digne
ala ti lupas...auuuuu!
Otkud znas ti tog sa ludixom!?
Mozda ti jesi iz BG-a i imas Ludix-a ali nemislim na tebe ovaj lik sa Novog Beograda 92' god mare...Lik se na semaforu vrti u krug!

Offline Shomi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 2009
  • MojSpuh: Euro 3 - Fabricki
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #13 : 12 Lipanj, 2009, 03:18:59 »
A i nemoramo se svadjati ali ako si bio u bataji valjda si video dosta likova sa skuterima sta rade...Ja iskreno neznam nista od trikova sem da pustim volan i da se dignem nesto malo na zadnji nekih 3 metara i to je to...I nemoras se odma svadjati samo ispravi moj komentar ili sta vec :)

Offline stuntjunkie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd-Surcin
  • Moj Skuter: Rambla 125, sr50, yz 250f
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #14 : 12 Lipanj, 2009, 14:48:59 »
A i nemoramo se svadjati ali ako si bio u bataji valjda si video dosta likova sa skuterima sta rade...Ja iskreno neznam nista od trikova sem da pustim volan i da se dignem nesto malo na zadnji nekih 3 metara i to je to...I nemoras se odma svadjati samo ispravi moj komentar ili sta vec :)

ma sta u bataji je samo onaj torma solidno vozio...
nznm koji ti je taj sa ludixom!?objasni koji....ja nznm da ima neki
jel ovaj??

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #15 : 12 Lipanj, 2009, 16:08:29 »
Ovaj na kog misliš sa ludixom je vjerojatno stuntjunkie  ;D . A šta se tiče stuntera istina kod vas ima dosta zainteresiranih baš sam to gledo... Jako puno ih diže na zadnji. Nešto malo ih je da baš znaju stuntat. Tipa uki , on je heeeeebeno uspio i stalno je u americi , snima sa najjačim stunterima.... Al recimo kolko sam skužio kod vas je jako jako jako lako uspjet u stuntu. Moj imenjak i prezimenjak  :toothy12: vozio aeroxa do prije mjesec dana kolko sam vidio je znao stoječki na zadnji i tako neke sitnice... Sad vidim tu neke slike sa natjecanja , pehari , sponzori tipa ipone i to... Eh da je tako kod nas...
Heh, gde si to video? Nema ih mnogo! Bar ne u javnosti! Jedino na tom takmicenju drag race je bilo i takmicenje u stuntu, vise kategorija. Nisu to nikakvi sponzori, to su nagrade. Pa normalno da ces dobit pehar ako pobedis :) Zainteresovanost je mala, verujem da ce sad krajem juna-lipnja biti veca, bice ih vise. A na dragu su bili ugl gostujuci takmicari, nasih malo, tako da mos i ti da dodjes da stuntujes :D
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Shomi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 2009
  • MojSpuh: Euro 3 - Fabricki
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #16 : 12 Lipanj, 2009, 20:36:19 »
Neznam ja licno tog sa ludixom ortak mi je pricao sa Novog Beograda...Da li si to ti ili...neko drugi uglavnom kaze da stoji na semaforu i vrti se u krug...Nebi me taj ortak lagao...

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #17 : 12 Lipanj, 2009, 20:54:47 »
Ja sam iz Srbije tacnije Beograd i idem na moto skupove i tamo dodje oko 100 stuntera na skuterima...Inace sto se tice stunta mi se sami organizujemo kraj protiv kraja...Ja sam iz Beograda tacnije Karaburma to je moj kraj

 :boxing: :violent1: :visi: :zmaj: :odj: :fy: :sign113: :cigle: :sut_u_jaja: :bootyshake:

Offline stuntjunkie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd-Surcin
  • Moj Skuter: Rambla 125, sr50, yz 250f
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #18 : 12 Lipanj, 2009, 21:52:44 »
Neznam ja licno tog sa ludixom ortak mi je pricao sa Novog Beograda...Da li si to ti ili...neko drugi uglavnom kaze da stoji na semaforu i vrti se u krug...Nebi me taj ortak lagao...

eto vidis...ti pricas a nisi ni video ni cuo,ja sam 93god
ali uglavnom ipone brkicu je bio sponzor,dogovorio se sa njima da mu daju gume,ulja i maziva itd za nekog cbra sto je uzeo
verujem da je kod vas tesko uspeti u stuntu,ali se kod vas barem razvio....a kod nas ko digne na zadnji je stunter,ali bukvalno.......ja nesmartam tako
Pozdrav!
e da RideRR4EveRR vidi sa waynderom pa dodjite sa 27. u batajnicu na takmicenje....ja sam mu kasnije jevio za proslo

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Stunt srbija i bih
« Odgovori #19 : 13 Lipanj, 2009, 01:17:49 »
Brkic je kod nas najbolji ja mislim! Bar sto se tice stunta sa skutom! Skoro je poceo i sa CBR da stuntuje, kolko sam video u Batajnici, ne zna jos!
Ako dodjete pokupicete sve nagrade :)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·