Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)  (Posjeta: 69780 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« : 28 Studeni, 2012, 16:18:31 »
Krenuo sam na polaganje pa dajem odgovor na jedno pitanje.   :icon_thumright:

Čisto informativno pošto ovakvu temu nisam mogao naći, pa ni odgovor na pitanje: dali moram platiti punu cijenu u medicini rada(450kn) i gubit vrijeme na pregled prije odlaska u autoškolu ako imam jednu od kategorija već ploženu?  ???

U autoškoli kada sam pitao i po internetu dok sam čitao to bi bilo vrlo vjerojatno zato što je prošlo više od 15 mjeseci(kod mene je prošlo 2 godine)
Ali zapravo dosta je da otvorite svoju vozačku dozvolu i pročitate do kada vam vrijedi.
Meni vrijedi do 2015 godine, tako da niti sam išao na očni itd. niti sam platio 450kn već 130kn.
Dok je ponovni pregled i za B kategoriju i za A1 ostavljen za 2015.

Eto molim vas nema potrebe išta više komentirat i filozofirat u ovoj temi.

 Samo sam htio obavijestiti ljude koji ne znaju, a žele znat.  :icon_thumright:  :hello:
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2014, 23:10:06 Biker(ss) »
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #1 : 28 Studeni, 2012, 16:23:44 »
Ok,a kome si ti pokazal vozačku?
I kak misliš da si pregled ostavil za 2015- tu,pa nemora se na pregled dok istekne vozačka?
I za kaj si plaćal onda i 130 kn uopće?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #2 : 28 Studeni, 2012, 16:37:40 »
Ok,a kome si ti pokazal vozačku?
I kak misliš da si pregled ostavil za 2015- tu,pa nemora se na pregled dok istekne vozačka?
I za kaj si plaćal onda i 130 kn uopće?

Zaboravio sam reći da možete samo s osobnom doći u medicinu rada.

1.Zašto bi ja ikome pokazivao vozačku? Dođeš fino s osobnom, vide tvoj karton i sve da si sposoban i da ti još sve važi.

2. Ako piše u vozačkoj da ti vrijedi do 2015 onda 2015 moraš opet na pregled. Nema tu možeš, al ne moraš. Vozačka tada ističe.
    Ponovnog pregleda mora biti kod svakog vozača, jer ti vid s godinama nije isti. Vrijeme ide, stari se...

   Inaće za B kategoriju trebala mi je staviti tek za 2022(da vrijedi 10 godina) ali pravilo je ako bilo koja druga kategorija ističe ranije da  onda pregled za sve kategorije moraš riješiti kad i tu, na taj isti dan.

3. Moraš. Da bi išao na vozački prvo moraš imat lječničku potvrdu da si sposoban. Da bi dobio potvrdu to trebaš platiti(450kn) i otići na očno, psiho test i da vide dali si daltonist.
ALI ako imaš bilo koju kategoriju ranije položenu uz onaj uvjet ranije oko datuma onda ne gubiš ni sekunde vremena. Odmah ti se piše da si sposoban i nije 450 već 130kn

probao sam što detaljnije objasniti, nadam se da se razumije
 
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2012, 16:40:00 Biker(ss) »
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #3 : 28 Studeni, 2012, 16:40:16 »
Zahvaljujem na informacijama :icon_thumright:
Što se mene tiče,tema može sticky,samo uredi naslov,da se zna da se radi o pregledu
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #4 : 28 Studeni, 2012, 21:29:26 »
ti sad plaćaš punu cijenu b kategorije ako imaš a1 ili? nešto mi instruktor govori da se plaća puna cijena,mrak mi je pao na oči  :angry7:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #5 : 28 Studeni, 2012, 21:48:42 »
Naravno da plačas punu cijenu,osim prve pomoći
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #6 : 28 Studeni, 2012, 21:58:57 »
koji idiotizam...

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #7 : 28 Studeni, 2012, 22:09:36 »
hmmm, čudno mi je ovo, inaće kad dodes na liječnićki moraš reć za koju kategoriju ideš i ako ti napiše samo B nemožeš upisat A (i obrnuto) ....a o C da ni ne pričamo za nju je pregled nešto stroži


Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #8 : 28 Studeni, 2012, 22:17:06 »
hmmm, čudno mi je ovo, inaće kad dodes na liječnićki moraš reć za koju kategoriju ideš i ako ti napiše samo B nemožeš upisat A (i obrnuto) ....a o C da ni ne pričamo za nju je pregled nešto stroži

Lijecnicki za a i b su isti osim sto za a imas i test ravnoteze i koordinacije tako da bi sa lijecnickim za a morao moci polagat za b, ali obratno ne

Offline silvio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: sporcke kuglice
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #9 : 28 Studeni, 2012, 22:24:43 »
znaci ako sam dobro shvatio ako polozim za 125ccm poslje mi je za auto opet puna cijena?  :hmh:
Moj Rox ;)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,80658.0.html

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #10 : 28 Studeni, 2012, 23:18:10 »
znaci ako sam dobro shvatio ako polozim za 125ccm poslje mi je za auto opet puna cijena?  :hmh:
Puna cijena! Ali opet jeftinije i brže!

4 sata predavanja + 35 vožnje ako sve prođeš otprve

Jeftinije ti je jer si prvu pomoć odradio i ne plačaš niti gubiš vrijeme za to. Recimo kod mene je bio slučaj da je taman ta žena koja je ispitivala prvu pomoć otišla na godišnji pa sam mjesec dana duže čekao taj ispit. Ovdje nema tih briga.

I jeftinije ti je za taj ljecnicki pregled nije 450 već 130... tako da ima tu uštede bar nekakve.

Još bih dao savjet SVIMA koji misle polagati. Idite po svim autoškolama gledajte cijene.
Ja sam mislio polagati u Sisku u HAK-u gdje je cijena 5910kn(skoro 6tkn) ali kada sam otišao u "Klindić" tamo je cijena gotovo za gotovo 1000kn jeftinije(5030kn) ... a gdje je jos ljecnicki(130), test(150kn), ispit vožnje(450kn), biljege(40kn), slike(25kn) i vozačka(70kn)


———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #11 : 28 Studeni, 2012, 23:21:29 »
ČISTA GLUPOST !  :angry9:
a1 kategorija (bar je mene tako dopalo) - učiš sve za b kategoriju sa ostalima,par dana prije ispita dobiješ neke dodatke za a1 i to je to,po kojoj logici bi ja onda triba ponovo plaćat punu cijenu za b???!!???!!!

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #12 : 28 Studeni, 2012, 23:26:45 »
ČISTA GLUPOST !  :angry9:
a1 kategorija (bar je mene tako dopalo) - učiš sve za b kategoriju sa ostalima,par dana prije ispita dobiješ neke dodatke za a1 i to je to,po kojoj logici bi ja onda triba ponovo plaćat punu cijenu za b???!!???!!!
Prijatelju slažem se s tobom u potpunosti. Zna se cija je to logika, gdje treba otici i koga treba sve kamenovati. No dobro šta je tu je sada i to se mora tako za sada. Iskreno se nadam da se to bude promjenilo na stare cijene i uvjete.
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #13 : 28 Studeni, 2012, 23:30:06 »
toplo se nadan,jer bi moga ostat na 125-ici dozivotno,iz protesta !  :laughing7:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Re: Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #14 : 28 Studeni, 2012, 23:38:57 »
hmmm, čudno mi je ovo, inaće kad dodes na liječnićki moraš reć za koju kategoriju ideš i ako ti napiše samo B nemožeš upisat A (i obrnuto) ....a o C da ni ne pričamo za nju je pregled nešto stroži

Lijecnicki za a i b su isti osim sto za a imas i test ravnoteze i koordinacije tako da bi sa lijecnickim za a morao moci polagat za b, ali obratno ne

Nisu isti, možda kaj se samog pregleda kod određenih doktora tiče jesu, ali po pravilu nisu isti, i pregled za A kat. je detaljniji(trebao bi biti po pravilU), i mora se posebno navesti za koju ti kat. treba.

I ne znam od kud va te cijene, kad sam sad išel na liječnički za A kat., ova kaj imam za B jednostavno nije dobra, i moral sam ići na skroz i potpuni liječnički za A kat.(450kn)

Kad sam položil za B, po novom sam dobil 10godina pa kontrola, jedino kaj je dobro kaj su mi sa ovim liječničkim to pomaknuli na 10 godina od ovog liječničkog.

Pital sam u ZG u dobu Željezničara i doktorica rekla da nema Boga da platim ispod 450 za A kat, reko al bio sam kod vas prije par god za B, rekla nema ti to veze.

Za A kat se mora na liječnički i nema druge, cijena je 450kn, barem je bila prije mjesec dana, a pital sam u par ustanova jer se u svakoj mora doći u određeni dan, a meni je pasalo samo u utorak. Jer ostale dane sam na faksu ujutro, a doktoreki naravno stranke primaju samo do 10-11.

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Re: Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #15 : 29 Studeni, 2012, 00:35:41 »
Ja znam kako stoji sa A kategorija na B... a sa B na A pojma nemam. Trebalo bi važiti ali očito ne važi zbog tog što bi ljecnicki za A kategorije trebao biti detaljniji. Jedino mi to izgleda kao logički odgovor
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline SrkiB94

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • Kina sine Kina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: AGV K3 Donkey
  • MojSetup: bit će aBd
  • MojSpuh: Giannelli Freeway
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #16 : 29 Studeni, 2012, 11:25:58 »
ma najbolje polozis za B kategoriju i ides turpijat 50-ku. Nema druge sa ovim nasim zakonima
ma samo gass
:peugeot: :aprilia:
iznad svega čast

Offline Nikola46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: LS2
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #17 : 29 Studeni, 2012, 11:58:15 »
Posto radim u autoskoli pokusta cu vam razjasnit.

Prilikom upisa u školu kandidat mora imat lijecnicko uvjerenje. Za autoskolu nema rok vazenja, samo je bitno da na lijecnickom pise da je osoba sposobna za vozaca odredene kategorije. Ako ste sa 18 izvadili lijecnicki za B kat., nakon par godina s istim papirom odete u medicinu rada i oni vam mogu dopisat jos neku kategoriju odnosno produzit vazenje samog lijecnickog.

Drugo broj sati,
od proslog tjedna je na snazi novi pravilnik o autoskolama u kojem je propisan i minimalan broj sati za odredenu kategoriju.

Glavan promjena je to da ako imate polozenu bilo koju kategoriju i idete na B sad morate odslusat 4 sata predavanja, polozit propise i odvozit 30 sati voznje(prije je bilo 35).

Za A kategorije je takoder smanjen broj sati. Ako imate A1 ili AM i idete na A2 po novom vozite samo 10 sati, ili ako imate AM, A1 ili A2 a idete na A opet imate 10 sati(prije je bilo 15).

Ako imate B kat, a polazete neku od A kategorija tada morate odvest min 15 sati voznje.

Ako nekog jos nesto zanima neka slobodno pita

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #18 : 29 Studeni, 2012, 13:07:20 »
znači iden 4 sata teorije a plaćan ki da iden punu satnicu? naajs  :frajer:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Polaganje B (imaš A1, A2, A...)
« Odgovori #19 : 29 Studeni, 2012, 14:31:36 »
Posto radim u autoskoli pokusta cu vam razjasnit.

Prilikom upisa u školu kandidat mora imat lijecnicko uvjerenje. Za autoskolu nema rok vazenja, samo je bitno da na lijecnickom pise da je osoba sposobna za vozaca odredene kategorije. Ako ste sa 18 izvadili lijecnicki za B kat., nakon par godina s istim papirom odete u medicinu rada i oni vam mogu dopisat jos neku kategoriju odnosno produzit vazenje samog lijecnickog.

Drugo broj sati,
od proslog tjedna je na snazi novi pravilnik o autoskolama u kojem je propisan i minimalan broj sati za odredenu kategoriju.

Glavan promjena je to da ako imate polozenu bilo koju kategoriju i idete na B sad morate odslusat 4 sata predavanja, polozit propise i odvozit 30 sati voznje(prije je bilo 35).

Za A kategorije je takoder smanjen broj sati. Ako imate A1 ili AM i idete na A2 po novom vozite samo 10 sati, ili ako imate AM, A1 ili A2 a idete na A opet imate 10 sati(prije je bilo 15).

Ako imate B kat, a polazete neku od A kategorija tada morate odvest min 15 sati voznje.

Ako nekog jos nesto zanima neka slobodno pita

Samo da se ubacim. Ovo što sam podebljao pročitao sam negdje da za autoskolu nema rok vazenja ljecnickog uvjerenja, ali je u policiji navodno 15 mjeseci. Sad dali je to istiniti, nešto posebne važnosti to ne znam  :dontknow:


znači iden 4 sata teorije a plaćan ki da iden punu satnicu? naajs  :frajer:

da...  :angry9: :angry9:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D