Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: >>>MaTrIx<<<  (Posjeta: 46370 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #40 : 15 Lipanj, 2008, 17:30:10 »
šta je ovo sad...obrtaljke se dijele džabe na ovim europskim kinezima, a ja na apriliji nisam vidio ni O od obrtaljke, a skut duplo skupji....pas mater..... :sad1:  :toothy11:

Offline vlatko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Skopje
  • Moj Skuter: SYM Jet SportX
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #41 : 15 Lipanj, 2008, 17:36:37 »
šta je ovo sad...obrtaljke se dijele džabe na ovim europskim kinezima, a ja na apriliji nisam vidio ni O od obrtaljke, a skut duplo skupji....pas mater..... :sad1:  :toothy11:
Pa nije duplo skuplji...moj je 1700 eur. a tvoj 2500-razlika 800 eura.

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #42 : 15 Lipanj, 2008, 17:42:29 »
šta je ovo sad...obrtaljke se dijele džabe na ovim europskim kinezima, a ja na apriliji nisam vidio ni O od obrtaljke, a skut duplo skupji....pas mater..... :sad1:  :toothy11:

Od nekog ko je dovoljno upucen pa kupuje kvalitetno se ocekuje da skut moze postelat na uho.  :toothy12:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #43 : 15 Lipanj, 2008, 18:17:12 »
kewey nema sat koji pokazuje 3 znamenskaste brojeve eto nek te neko šljepa  :laughing6: da se uvjeriš al nije kewey kriv tak je u svih nijedan skuter nije predviđen za brzinu veću od 45 iako po meni do 90
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #44 : 15 Lipanj, 2008, 20:35:45 »
šta je ovo sad...obrtaljke se dijele džabe na ovim europskim kinezima, a ja na apriliji nisam vidio ni O od obrtaljke, a skut duplo skupji....pas mater..... :sad1:  :toothy11:

Od nekog ko je dovoljno upucen pa kupuje kvalitetno se ocekuje da skut moze postelat na uho.  :toothy12:

hehehe ;)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #45 : 15 Lipanj, 2008, 20:38:18 »
Kod mene pise 80 pa se ne zalim. :dontknow:



dokaz da matrix nije namjenjen brzinama većim od 100kmh...brzinomjer je 2-znamenkasti... ;D
mozemo se kladiti da ima 3 znamenkasti brzinomjer ,samo se ta jedinica ne vidi na sliki,100% ima troznamenkasti brzinomjer, to ima zbog brina vecih od 100 km/h--- :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Mislim da nikad neces vidjeti 3. znamenku :icon_thumright:

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #46 : 15 Lipanj, 2008, 23:22:08 »
super, napokon netko sa tim digitalnim urama na matrixu!
reci mi kako si zadovoljan sa tim satom!
kako se sat ponaša kad kiša pada, magli li?

sto se tice magljenja nema problema, sat je stvarno ok, da je puno informacija, imas i trip, mozes prebacit na milje i tak, ali u biti meni se sam izgled sata ne svida, i ako bi malo sredivao skut sigurno bi mijenjao to plavo osvijetljenje (ako nije veliki problem) ne zato sto se lose vidi nego zato sto mi se ne svidja boja 

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #47 : 15 Lipanj, 2008, 23:26:48 »
dokaz da matrix nije namjenjen brzinama većim od 100kmh...brzinomjer je 2-znamenkasti... ;D

pa hebemu sta je onda ovo



al dvije glave sigurno ne mjeri  :toothy3:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #48 : 15 Lipanj, 2008, 23:36:59 »
dokaz da matrix nije namjenjen brzinama većim od 100kmh...brzinomjer je 2-znamenkasti... ;D

pa hebemu sta je onda ovo



al dvije glave sigurno ne mjeri  :toothy3:
evo dokaza da ima tri znamenke...heh

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #49 : 15 Lipanj, 2008, 23:43:01 »
koliko znam taj sat mjeri do 160, jer taj isti je na matrixu 125!
i ako ljevo od jedinice pogledate vidjet ćete da nema mjesta za nulu a i sat je kao što sam već rekao predviđen samo do 160 tako da je treća nula nepotrebna!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #50 : 28 Lipanj, 2008, 00:56:40 »
evo jedna slika neonki,danas sam ih stavil jer mi bilo dosadno i stajale su doma ve skoro 2 mjeseca,sad je samo jedna a imam dvije pa ak ova krepa imam drugu,super svijetli i jako,evo slike:




« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2008, 01:19:30 rakitje00 »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #51 : 28 Lipanj, 2008, 01:25:15 »
jos kad sad dodu djelovi sa scooter attacka preko haca,nabacim onda slike,ovo necete vjerovat:::::slazem neonku i kad sve slozim i da se idem vozit izvadim kacigu i nekaj zabrijem i ostane mi kljuc u sicu.LOOOOOOL.i kaj cu sad a bil kod frenda,reko idem pjesice doma po kljuc kad ih imam 5,a ovaj gurnul plasticnu vezicu nutra i nemre iscupat,kad ju je iscupal komad ostal nutra,i nemrem sad kljuc stavit nutra i doma ga odguram i probavam nekaj i nis,raskopo malo oko brave ono i uspel otkljucat sic ali opet nejde kljuc u bravu tak da moram sutra pol desnog kraja raskopat da probam to slozit.....pozzzzzz.....

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #52 : 28 Lipanj, 2008, 09:42:58 »
to je neonka za komp?to bu ti puknulo ak neki kamencic doleti...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #53 : 28 Lipanj, 2008, 10:29:38 »
ma neće puknut, bar nije meni, vozio cjelu prošlu sezonu a isto stajala kao i kod matrixa. Al največa fora kad se voziš i oko tebe krug plavi, čudan osječaj  :happy8:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #54 : 28 Lipanj, 2008, 12:58:24 »
nece puknut,frend ima istu takvu na xt-u iznad kotaca i nikad nis...

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #55 : 28 Lipanj, 2008, 13:01:51 »
Baš je fora neonka :headbang:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #56 : 28 Lipanj, 2008, 13:23:08 »
evo sad sam zavrsil onoevo sad sam zavrsil ono oko brave kaj je frend ugural vezicu,moral raskopat cijeli desni kraj,evo par slika: oko brave kaj je frend ugural vezicu,moral raskopat cijeli desni kraj,evo par slika:
http://dc60.2shared.com/download/3511042/45735ef4/DSC01982.JPG?tsid=20080628-072040-


e sad kad sam moral vadit spojler videl sam na kaj se sarafe njegovi sarafi,i sad kak on stoji vodoravno mislim odrezat i zavarit ih pod kutem da spojler ide u spicu,evo slike:
seriski:

evo kak bi ja:
http://www.2shared.com/file/3511178/8f498e1e/DSC01983.html

i jel zna ko jel to CDI:


sorry kaj su neke od imageshacka a jedne od 2shared,nije mi stel sve u imageshacku ,neznam zakaj...pozzz...
« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2008, 13:53:14 rakitje00 »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #57 : 29 Lipanj, 2008, 10:36:46 »
jel zna ko ,jel na zadnjoj slici ---CDI---

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #58 : 29 Lipanj, 2008, 11:29:49 »
jel zna ko ,jel na zadnjoj slici ---CDI---


Jel ti imas na skuteru alarm i daljinsko paljenje?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: >>>MaTrIx<<<
« Odgovori #59 : 29 Lipanj, 2008, 11:30:26 »
Je.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"