Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Nexus 300  (Posjeta: 76020 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Harichello

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
  • MojSpuh: EURO 3 :)
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2008, 13:49:59 »
...    ma svak ko sjedne na motor je ludjak....
Nexus 300 je fin motor, lijep i sexy... prava shminka.
Malo je i tezak (200kg s punim spremnikom), tezak za upravljanje na nizim brzinama (po gradu), malo slabije koci (mozda zato sto je nov), kaciga jedva da stane pod sjediste, visok polozaj sjedenja (jedva dodirnem cestu) itd...
super je!  :toothy3:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #21 : 25 Kolovoz, 2008, 09:16:44 »
Ako je Nexus 250 odličan skuter, onda je Nexus 300 samo bolji  :icon_thumright:

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #22 : 25 Kolovoz, 2008, 14:27:04 »
ja bi rađe uzeo 250 neg 300...
ovaj više košta u svim pogledima...a performanse neprimjetne....

Offline ZOX147

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, Yamaha T-MAX, Alfa Romeo 147
  • MojSpuh: LeoVince SBK na Nexusu
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #23 : 25 Kolovoz, 2008, 15:20:22 »
Ja zadnjih mjesec dana imam Nexusa 300 i oduševljen sam i performansama!! Motor super vuče od samog starta, pa do međuubrzanja!!

Prijatelj mi ima Nexusa 250 i vjerujte da je velika razlika u elastičnosti motora! U startu ga pustim 15-20 metara u prvih par sekundi!!

A još veća je razlika prilikom starta na uzbrdici!

Iskreno ga svakom preporučujem!

Dvoumio sam se dal da kupim polovnu 250-cu, ali mi je sada drago da nisam!!

Moram probat, ali mislim da sami start ima čak kao Nexus 500!

Drugi frend mi vozi Spidermaxa 500 koji ima isti motor kao Nexus 500 i imamo isti start, jedino šta je taj njegov skuter turbo maxi velik :)!

Vjerujte Nexus 300 je best buy!!
PRODAJEM GILERU NEXUS 300ie 2008
28800 KN
Malossi + LeoVince SBK
U savršenom stanju!!!

Offline Harichello

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
  • MojSpuh: EURO 3 :)
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #24 : 27 Kolovoz, 2008, 06:44:31 »
Meni se mnogo svidjela Aprilija Atlantic 250.... To mi je bilo onak - taman - mojim prohtjevima.
Problem je u tome sto u Bosni nema mocnih zastupnika/prodavaca, tak da je MOTO-NAUTICA u mom gradu (pretpostavljam) izgubila ili odustala od zastupnistva i ne nude Aprilije u svom programu. Sad imaju samo neke kawasakije, yamahine skutere itd... Ipak kad kupujem skuter, zelim mocnog trgovca koji ce pruziti dobru uslugu ako se pojavi problem. Zbog velike ljubavi prema italijanskim proizvodjacima (auto-moto) odabrao sam sljedeci u nizu a to je bila Gilera...
Moram priznati da nikad nisam vozio Nexusa i da nisam ni sjeo na njega prije nego sto sam ga kupio.
Vec nekoliko godina zivim i radim u Dubaiju i prije nego sam krenuo kuci na godisnji, zamolio sam starog da polozi novac i kad dodjem 20og jula da me ceka crvena 300tka...
Tako je i bilo...
Najveci problem i umalo razlog nervnog sloma je bilo ruzno vrijeme (8 dana kise)... tak da sam gledau u registracijsku tablicu na stolu i citao knjigu (user guide), kako bih naucio malo vise o motoru... Vani krupne kapi ljetne kise lupaju o prozore a mene kao da svaka kap u srce pogadja... Strasno je to bilo!!! Patnja!!!
Uglavnom, prva voznja je bila stvarno smjesna... Mislio sam da idem stravicno brzo (a furao sam cijelih 50km/h) he he he
Motor je imao citavih 10km predjenih pa vjerujem da se ni kocnice nisu razradile jer me njegova masa i sporo zaustavljanje poprilicno uplasilo...
Uglavnom, konacan sud je veoma pozitivan.
Sve vezano za odabir motocikla je stvar ukusa. Ja ne zelim kupiti nikakav retro skuter - jer mi nije po ukusu. Svidio mi se onaj piagio X8, zbog onog gepeka (ili ti prtljaznika)... ali mi se nije svidjeli instrumenti... fuj ... kao fico... (opet to je moj ukus)
Tek kasnije sam vidio onaj xevo i super izgleda. Cak isto kosta kao i nexus300... ali nema veze..
Nexus je super motor i svidja mi se sto ga farbaju u Ferrari crvenu  :glasses9:
he he he he
Moja najbolja drugarica kad je vidjela motor, odmah je rekla: "Znala sam da ces izabrati Alfu medju motorima"  :headbang:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #25 : 27 Kolovoz, 2008, 08:47:44 »
Ja zadnjih mjesec dana imam Nexusa 300 i oduševljen sam i performansama!! Motor super vuče od samog starta, pa do međuubrzanja!!

Prijatelj mi ima Nexusa 250 i vjerujte da je velika razlika u elastičnosti motora! U startu ga pustim 15-20 metara u prvih par sekundi!!

A još veća je razlika prilikom starta na uzbrdici!

Iskreno ga svakom preporučujem!

Dvoumio sam se dal da kupim polovnu 250-cu, ali mi je sada drago da nisam!!

Moram probat, ali mislim da sami start ima čak kao Nexus 500!

Drugi frend mi vozi Spidermaxa 500 koji ima isti motor kao Nexus 500 i imamo isti start, jedino šta je taj njegov skuter turbo maxi velik :)!

Vjerujte Nexus 300 je best buy!!

svi koji kenjaju protiv nexusa, ljubomorni su.
300-ka je ono sto je falilo 250-ki da bude najbolji skuter. ono sto mislim da su jedino trebali staviti, a to je dva diska naprijed. :headbang:
same gasssss :frajer:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #26 : 27 Kolovoz, 2008, 10:35:08 »
Imam Nexusa 250 - odličan skuter,...tako da mi se nameće samo jedan zaključak - Nexus 300 može biti samo još bolji... :icon_thumright:

Offline ZOX147

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, Yamaha T-MAX, Alfa Romeo 147
  • MojSpuh: LeoVince SBK na Nexusu
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #27 : 27 Kolovoz, 2008, 10:35:19 »
Istina je da su mogli stavit još jedan disk sprijeda, ali sad nakon 1500 km kočni ce čisto solidno obavljaju posao!

Zanima me samo dali netko zna gdje se mogu kupit neki ukrasni dijelovi za Nexusa?? Npr. ja bi stavio napred ljepši disk, možda druge retrovizore... i sl.
PRODAJEM GILERU NEXUS 300ie 2008
28800 KN
Malossi + LeoVince SBK
U savršenom stanju!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #28 : 27 Kolovoz, 2008, 12:25:20 »
ne diraj tvorničku postavu. promjena diska ne će ti donijeti boljitak, a mogla bi dovesti do pogoršanja kočenja...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Harichello

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
  • MojSpuh: EURO 3 :)
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #29 : 27 Kolovoz, 2008, 13:40:13 »
Eh da, slazem se za ta 2 diska... To mi je prvo palo na pamet kad sam se uplasio prvih nekoliko kilometara:
Pa reko i oni talijani shupkinosi, mogli su staviti 2 diska i Brembo kocnice pa da se previse ne uzbudjujem...
Nakon prvih 20Km, sve je leglo na svoje mjesto... koci bolje a vjerujem da ce jos bolje.
Jedva cekam da se vratim kuci i da bacim koji djir. Nadam se da nece biti kishe a za hladnocu se ne brinem. Kupio sam novu kacigu, jaknu, rukavice a za grijanje nogu se brine Gilera  :icon_thumright:

Offline Harichello

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
  • MojSpuh: EURO 3 :)
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #30 : 27 Kolovoz, 2008, 13:51:44 »
ja bi rađe uzeo 250 neg 300...
ovaj više košta u svim pogledima...a performanse neprimjetne....

... ne bih se bas slozio. Mozda manje kosta kad je u pitanju registracija... Ali 300tka je ipak bolje. Osim svih razlika koje bih mogao nabrojati i koje svi znamo - poznato je takodje da su to prednosti. Dovoljno je samo sto su stavili onaj 1" veci tocak i vjetrobran. Cijena 300tke je bila za 50Eur skuplja kad sam ja kupovao svoj i onako kao laik narucim 300tku, j***sh 50Eur... Pa cerada (prekrivac) je kostao 125BAM (odnosno 65EUR)....
Takodje vise volim crne detalje sa strane, nego one srebrene na 250tki... i tak to....
Mada kad sam prvi puta ugledao 500tku crnu - rasturio sam se od emocija... a 250tka crvena me totalno izludila...
Tak kad sam konacno odlucio da uzimam Gileru a ne Apriliju ili Piaggio i da ce to da bude Nexus, prijatno me iznenadila novost da na cjenovniku stoji Nexus 300ei ali tada nije bilo galerije (fotografija).... pa sam skoro "na coravo" kupio motor. Tek onak po tehnickom opisu...
Dakle.... Razlika / kolika je po tehnickim karakteristikama, nije uopste novcano izrazajna.
Mozda ce nekad kasnije cijena 250tki da padne ali koliko vidim, jos uvijek se dobro drzi.

Eh da, jedan kolega je upitao za neke ukrasne dijelove. I ja bih volio nabaciti neke bolje retrovizore. Oni na 500tki su mnogo ljepsi pa se nadam da ima nekih slican fazon za 300tku/250tku... malo karbona recimo  :toothy3:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #31 : 27 Kolovoz, 2008, 14:01:59 »
250 i 500 imaju iste retrovizore, jedino ako ne mislis na staru 500-tku
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #32 : 27 Kolovoz, 2008, 14:04:46 »
Za nexusa nema baš previše styling djelova, gotovo ih nemaš
500tka ima iste retrovizore ko i 250/300tka jedino ona starija verzija nexusa 500 ima retrovizore na prednjoj maski
evo ti nekaj kaj sve možeš promijeniti na nexusu
http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=120&Famiglia=0&Modello=MO/GINE250&LastCod=undefined&LastMod=undefined
http://www.sitogroup.com/servlet/page?_pageid=114&_dad=sitop30&_schema=SITOP30&voce_menu_sx=76&voce_menu_dx=119759&voce_menu_sx=76&voce_menu_dx=89&codprd=10699&prgtmp=&sessione=
puno sretnih kilometara sa nexiem

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #33 : 27 Kolovoz, 2008, 14:13:34 »
pa dobro green, di si ti? nemrem ti ja sam braniti skut :toothy10:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #34 : 27 Kolovoz, 2008, 14:22:47 »
Ma j*** se meni kaj drugim u temama seru po nexusima...danas se okrenulo 18000 hiljada. Ja se sam u svojoj fotelji smijem dok čitam kaj se piše o njima. Baš mi je želja provozati 300tku. Kaj dojdeš na zagorje tour kaj probam novog lea :skuter: :laughing7:

Harichello kakav je taj novi sic na nexusu jel udoban?

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #35 : 27 Kolovoz, 2008, 14:35:27 »
Ma j*** se meni kaj drugim u temama seru po nexusima...danas se okrenulo 18000 hiljada. Ja se sam u svojoj fotelji smijem dok čitam kaj se piše o njima. Baš mi je želja provozati 300tku. Kaj dojdeš na zagorje tour kaj probam novog lea :skuter: :laughing7:

Harichello kakav je taj novi sic na nexusu jel udoban?
ak mi se ne poklopi sa grobnikom onda dolazim (grobnik je 10.10. - 12.10.)
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #36 : 27 Kolovoz, 2008, 14:40:42 »
a ovo je 05.10 ;D A ako bude bilo problema se prilagodi datum toura..  :hello:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #37 : 27 Kolovoz, 2008, 14:45:04 »
super, a vidim da je i cakovec tu pa se vidimo i prije, ako dodes
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #38 : 27 Kolovoz, 2008, 22:34:22 »
a koliko trosi taj nexus 300 ??

to mi je jedini maxi skuter koji mi se sviđa uz naravno gp800  :toothy12:

Offline ZOX147

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, Yamaha T-MAX, Alfa Romeo 147
  • MojSpuh: LeoVince SBK na Nexusu
Odg: Gilera Nexus 300
« Odgovori #39 : 27 Kolovoz, 2008, 23:15:29 »
a koliko trosi taj nexus 300 ??

to mi je jedini maxi skuter koji mi se sviđa uz naravno gp800  :toothy12:


Pa meni je potrošnja oko 3.3 - 3.5 litara!

Koliko ga gazio neide preko!

Na kompjuteru mi stalno kaže da troši 1 lit. na 36 km!

Ma motor je zakon!!
PRODAJEM GILERU NEXUS 300ie 2008
28800 KN
Malossi + LeoVince SBK
U savršenom stanju!!!