Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio X9 200ccm  (Posjeta: 14039 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Piaggio X9 200ccm
« : 10 Studeni, 2012, 16:45:19 »
imam par pitanja za vas maxiskuterase o x9
kakva mu je masina? (nemojte mi sad pisat neke djelove pm jer nisam mehanicar i o tome se razumin ka i sto se mi muski razumimo u zenski mozak)
kakvo je ubrzanje/krajnja (dosad san vozia samo ovu 50-icu tako da mislim da ce bit napretka nekog)
potrosnja, udobnost, kocnice, struganje kolinom asfalt, udobnost za suvozacicu?
sto treba gledat kod kupnje polovnog.

i koliko mu sporcki variomat i mozda auspuh pomognu potrosnju i ubrzanje
...........1...........8...........7...........

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #1 : 10 Studeni, 2012, 16:52:55 »
ovisno koi model gledaš,tj mašinu..200 250 ili 250 i.e.
znam iz prve ruke da je x9 sa 200 mašinom optimalan kaj se tiče potrošnje i performansi (250 je još optimalniji :)),skuter je rađen za dulje rute tak da je udobnost i ciklistika na prvom mjestu..suvozač je u još udobnijem položaju,kofer mu služi ko naslon tak da je osjećaj ko da sjedi u fotelji,a slično je i suvozaču..
potrošnja 200cc je 4 4,5l sa suvozačem ide sigurno 120 po satu.
sporcki auspuh mu nebude dal performanse i to se neisplati kupovat al variomat je već druga stvar,pogotovo ako se skuter vozi sa suvozačem..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #2 : 10 Studeni, 2012, 17:35:51 »
a ovo je bar kako pise u oglasu 2003. godiste i 28000 km , nije velika lova u pitanju tako da bi to uzea, samo sto na ovome na slikama nevidin kofer, al vjerovatno bi to uzea kad bi skupia neku lovu i one bocne isto. al ako to i uzmem na prvom mistu bi mi bila vozacka, a to neznam dal da iden polagat sa 23 ipo pa onaj ispit par dana prije rodendana ili da pricekan cetvrti misec i toplije dane da pocnem uopce i polagat.
...........1...........8...........7...........

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #3 : 10 Studeni, 2012, 17:46:48 »
bolje pričekaj proljeće za polaganje,sad je već zahladilo pa pitanje kolko ti se bude odužila vožnja i kolko buš mogel sati odvozit do proljeća..
jel to onda 180 ili 200cc?
nije to neka kilometraža,samo servis napravi bilo bi dobro sad već poštelat ventile,oni se štelaju na 24tkm.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline karabaja89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #4 : 10 Studeni, 2012, 18:25:42 »
Pozdrav, ja imam X9 200 Evolution vec godinu dana i prezadovoljan sam skuterom. Moj ima kufer tako da suvozaci uzivaju u voznji, potrosnja je 4,5  a kad ga gazim popenje se i na 5,5 l. Na mom je sve original, od variomata do remena i max brzina sta sam s njim postiga je 130 km/h. Skuter je udoban i odlican za vozit, na kocnice nemam primjedbi.. Ako ga mozes za sitne novce dobit nemoj se mislit..

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #5 : 10 Studeni, 2012, 19:11:16 »
to je ovaj http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x9-200-cm3-oglas-6142722
zva san ga maloprije i nudin mu moju srku (koju ovaj servis di san je kupia cjeni na preko 8000 kn) al ovaj nece ni da cuje, jos sam mu uz to bia voljan dati 1000 kn i on ne zeli  :icon_scratch:
pokusa sam mu objasnit da moja aprilija ima isti motor ka i gillera al on nece, kaze moze zamjena samo za gilleru i nrg (50 ccm)
jebiga neman love trenutno inace bi ga uzea  :'( :'(
...........1...........8...........7...........

Offline karabaja89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #6 : 10 Studeni, 2012, 19:22:35 »
Sto ljudi, sto ćudi.. Ova x9 izgleda uredna, ali meni je isto lipsi evolution :).. prodaj svoj skuter i prati  po njuskalu, izletit ce nesto povoljno..

Offline ZADRO

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: x9-180 amalfi
  • Moja Kaciga: nije moja....
  • MojSpuh: s desne strane...
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #7 : 11 Svibanj, 2013, 10:04:44 »
Pozdrav, ja imam X9 200 Evolution vec godinu dana i prezadovoljan sam skuterom. Moj ima kufer tako da suvozaci uzivaju u voznji, potrosnja je 4,5  a kad ga gazim popenje se i na 5,5 l. Na mom je sve original, od variomata do remena i max brzina sta sam s njim postiga je 130 km/h. Skuter je udoban i odlican za vozit, na kocnice nemam primjedbi.. Ako ga mozes za sitne novce dobit nemoj se mislit..
potpisujem...ja sam vlasnik x9 180 i prezadovoljan sam skuterom,od potrosnje do udobnosti...na pocetku nisam bas bia ocaran s njim ali vec nakon par đireva sam skuzia koliko je dobar.moj je takoder cili standard i max. brzina mu je bila upisana na satu 122km.jedino sto sa dvoje(+žena) :icon_biggrin:nije bas zivahan na gasu...eto toliko od mene nadam se da sam ti pomoga u odabiru.

Offline splicoaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio x9 Evolution
Odg: Piaggio X9 200ccm
« Odgovori #8 : 16 Studeni, 2013, 10:36:19 »
Izvrstan skuter nekvari se udoban brzina isto odlicna neces se zajebat.