Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: velika pomoć za gileru 50  (Posjeta: 1140 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filip-gilera

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
velika pomoć za gileru 50
« : 09 Lipanj, 2008, 18:58:34 »
treba mi pomoc imam gileru runner 50 kada ga upalim u jutro ili kada je hladan ja mu dam gasa a on nece jedno vrijeme da krene onako trokira onda držim malo gas pa se lagano pocme kretat nakon nekoliko minuta ide normalno i još nešto kada usporim prije neke uzbrdice ili krenem na uzbrdici on nece krenut ili lagano krece ali koda ga guši kada uzbrdica lagano prestaje on počme ubrzavati.hvala.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #1 : 09 Lipanj, 2008, 19:23:33 »
treba mi pomoc imam gileru runner 50 kada ga upalim u jutro ili kada je hladan ja mu dam gasa a on nece jedno vrijeme da krene onako trokira onda držim malo gas pa se lagano pocme kretat nakon nekoliko minuta ide normalno i još nešto kada usporim prije neke uzbrdice ili krenem na uzbrdici on nece krenut ili lagano krece ali koda ga guši kada uzbrdica lagano prestaje on počme ubrzavati.hvala.

1.simptom svakog 2T motora,nemas brige za to,vjerojatno ti i dimi bijeli dim
2. jel skut nov ili ima pozamasnu kilometrazu,po ovom preslabi federi kvacila

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #2 : 09 Lipanj, 2008, 20:17:50 »
nemoj odmah, cim upalis da kreces, ostavi ga par min da se zagreje
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline lucky_boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 SP
  • MojSetup: Trophy u planu...
  • MojSpuh: Leovince TT
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #3 : 09 Lipanj, 2008, 23:08:35 »
Ovisi kakvo je stanje skutera...pod tim mislim naravno km, god...mozda jesu ti federi, a mozda je kao sto je meni bilo da nisu stavili diznu vecu kad su skidali blokadu, pa kad sam stavio, onda je "poletio"...napisi podatke o skutu..
...::Bog ?e uvijek svakom dati, samo treba vjerovati::...

Offline filip-gilera

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #4 : 10 Lipanj, 2008, 09:18:40 »
moj skut je 2004 godiše 10000 kilometara blokade su mu skinute a složio bi se sa vama jako mi dimi bijeli dim u jutro dok se ne zagrije a kažem nemora biti u jutro bilo koje doba samo da malo duže stoji i onda kad ga zapalim nece da ide.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #5 : 10 Lipanj, 2008, 14:56:26 »
moj skut je 2004 godiše 10000 kilometara blokade su mu skinute a složio bi se sa vama jako mi dimi bijeli dim u jutro dok se ne zagrije a kažem nemora biti u jutro bilo koje doba samo da malo duže stoji i onda kad ga zapalim nece da ide.
to ti je normalno,a i bilo bi dobro da promijenis karike,nije obaveznoa li bi bilo ok

Offline filip-gilera

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #6 : 10 Lipanj, 2008, 17:10:52 »

to ti je normalno,a i bilo bi dobro da promijenis karike,nije obaveznoa li bi bilo ok
[/quote]  kako može biti normalno on nece da ide kad ga zapalim i nece da krene na uzbrdici to ja mislim da nije normalno.

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: velika pomoć za gileru 50
« Odgovori #7 : 13 Lipanj, 2008, 19:07:59 »
Moj je znao po zimi kad je bilo hladno, prvo ga upalim sve super sve 5.. dam gasa i lagano krenem i lagano idem (još pod čokom)..pa onda znam cak dati pun gas i sve više manje normalno radi i  onda prvo raskrižje pa pustim gasa.. pa ga opet dodam i onako ko da se zaštopa i jednostavno crkne. I neeeemreš da ga upališ da se je**š pored njega. Nede na anlaser, nede na kurblu.. totalan krepanac... Onda pa sam izvadil van svečicu malo ju počistil i vidi čuda motor upali.. i do sljedečeg zavoja.. i onda opet ista stvar. kurblam kurblam a motor ne mrda.
Onda čekam 15 min i motor upali od prve. I lagano ako dajem gasa onda jedva jedvice dobiva okretaje i krene. I dok se zagrije nakon dok več kasnim 15 min na nastavu onda radi normalno.

Ufff koja sranja sam imal sa svojim mlinčekom. Sad je sve okej nakon kompletnog mjenjanja mašine (koje nisam btw zbog toga radil). A još neznam pravi razlog za tu preboljelu bolest.