Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio X10  (Posjeta: 49385 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #40 : 16 Svibanj, 2013, 09:25:20 »
x10 me jako ugodno iznenadio.. vrlo agilan, odlicno ide..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #41 : 16 Svibanj, 2013, 09:50:38 »
x10 me jako ugodno iznenadio.. vrlo agilan, odlicno ide..

Pretpostavljam da govoriš o 350 motoru??
Ja sam ga vozilo i mrvicu je tromiji od Beva sa istim agregatom ali fascinira to kako se težine ne osjeti i kao što si rekao agilan je usprkos dimenzijama tj širini.Mislio sam da će se teško biti provlačiti sa njim ali se brzo navikneš na širinu i sam sebe podsjetiš da nemreš baš tamo kuda može 50 ccm.
Zaštita od vjetra fantastična. :notworthy:

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #42 : 25 Svibanj, 2013, 22:51:59 »
Nema druge nek čekat nekog polovnjaka za razumne novce jer ovo je trenutno bolesno skupo  ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #43 : 25 Svibanj, 2013, 23:43:37 »
Nema druge nek čekat nekog polovnjaka za razumne novce jer ovo je trenutno bolesno skupo  ;D

ima, ja pokusavam igrajuci loto vec neko vrijeme :zubo:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline RAY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 84
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #44 : 03 Lipanj, 2013, 19:42:20 »
X 10 je strašan skuter,osobno taj mi je dizajn ludilo i nema mu premca po meni u toj klasi  :icon_biggrin:
prije nekog vrimena iša sam na procjenu svoje gilere nexusa i tražili mi da nadoplatim još skoro 20 000 kn za X 10  :nono:
odman sam reka sve ok ali brale nedam toliko love za njega,pričekat god.dvi kad mu padne cijena i krenuti u lov na vruhunskog  :icon_biggrin:

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #45 : 12 Lipanj, 2013, 16:24:45 »
X 10 je strašan skuter,osobno taj mi je dizajn ludilo i nema mu premca po meni u toj klasi  :icon_biggrin:
prije nekog vrimena iša sam na procjenu svoje gilere nexusa i tražili mi da nadoplatim još skoro 20 000 kn za X 10  :nono:
odman sam reka sve ok ali brale nedam toliko love za njega,pričekat god.dvi kad mu padne cijena i krenuti u lov na vruhunskog  :icon_biggrin:

Piaggio X10 350 u osnovnoj verziji stoji 50.330 kuna, trebao si prihvatit ponudu jer gledajući realno ne znam koji je to debil procjenjuje nexus 250 na 30.000 kuna

Offline RAY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 84
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #46 : 12 Lipanj, 2013, 22:01:42 »
X 10 je strašan skuter,osobno taj mi je dizajn ludilo i nema mu premca po meni u toj klasi  :icon_biggrin:
prije nekog vrimena iša sam na procjenu svoje gilere nexusa i tražili mi da nadoplatim još skoro 20 000 kn za X 10  :nono:
odman sam reka sve ok ali brale nedam toliko love za njega,pričekat god.dvi kad mu padne cijena i krenuti u lov na vruhunskog  :icon_biggrin:

Piaggio X10 350 u osnovnoj verziji stoji 50.330 kuna, trebao si prihvatit ponudu jer gledajući realno ne znam koji je to debil procjenjuje nexus 250 na 30.000 kuna

X 10 je bio testni i kao polovni od salona pa prema tome on nije košta 50 000 kn,kada registriraš motor u prvoj godini izgubiš gotovo 20% vrijednosti motora pa prema tome taj motor vridi nekih 40 000 kn ako ne i manje dok je moja gilera prišla niti 10 000 km i kao SP verzija vridi više,servisiran od prvog do zadnjeg dana i sa novim gumama vridi sigurno 20 000 kn :icon_biggrin:
eto kako smo došli do cijene i nadoplate od nekih 20 000 kn,btw,triba napomenuti da je taj nexus kupljen baš kod njih  :headbang:
btw.ove gilere strašno drže cijenu i nema ga kupiti ispod 2500e jedino naravno ako nije razbijano puno prišlo itd  :hello:

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #47 : 13 Lipanj, 2013, 06:57:08 »
ako je x10 polovnjak onda cifra vec stima, ali sviđa mi se ta kuća koja ti spremna dat 20 milki za nexus, mogao bi i ja tamo kad bude vrijeme za staro za novo  8)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #48 : 13 Lipanj, 2013, 08:28:42 »
X 10 je strašan skuter,osobno taj mi je dizajn ludilo i nema mu premca po meni u toj klasi  :icon_biggrin:
prije nekog vrimena iša sam na procjenu svoje gilere nexusa i tražili mi da nadoplatim još skoro 20 000 kn za X 10  :nono:
odman sam reka sve ok ali brale nedam toliko love za njega,pričekat god.dvi kad mu padne cijena i krenuti u lov na vruhunskog  :icon_biggrin:

Piaggio X10 350 u osnovnoj verziji stoji 50.330 kuna, trebao si prihvatit ponudu jer gledajući realno ne znam koji je to debil procjenjuje nexus 250 na 30.000 kuna

X 10 je bio testni i kao polovni od salona pa prema tome on nije košta 50 000 kn,kada registriraš motor u prvoj godini izgubiš gotovo 20% vrijednosti motora pa prema tome taj motor vridi nekih 40 000 kn ako ne i manje dok je moja gilera prišla niti 10 000 km i kao SP verzija vridi više,servisiran od prvog do zadnjeg dana i sa novim gumama vridi sigurno 20 000 kn :icon_biggrin:
eto kako smo došli do cijene i nadoplate od nekih 20 000 kn,btw,triba napomenuti da je taj nexus kupljen baš kod njih  :headbang:
btw.ove gilere strašno drže cijenu i nema ga kupiti ispod 2500e jedino naravno ako nije razbijano puno prišlo itd  :hello:

tebi možda vridi 20 hiljada tvoj nexus,a da si ga dal baš njima na procjenu videl bi kolko bi ti ponudili..
uzeli smo mi pod račun jednog nexusa 300 starog godinu dana sa 2700 km,cijena pod kojom je uzet bila je 23000,skuter kupljen kod nas i servisiran.išel je također pod račun za x10 350.
al se radilo o x10 sa ful opremom koi košta 60+ tkn i još je naknadno uzet kofer za 500+ eura..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline veruda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: fly 125 ie 3v
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #49 : 13 Lipanj, 2013, 16:49:08 »
rajcate me sa tim x10 pa mi pade na pamet grebati frenda da mi ga posudi da se dokotrljam na happenning ???
nisam to htio reći nego ovo, gledam njuškalo i sve košta u nebo, frend prošle godine tražio runnera 125 i nije ga našao u ovo vrijeme nego je na kraju dao hrpu para za ušminkanu 50-ku, koja je na kraju ispala zakucana
nisam više pametan šta je realno. i ovo što steef kaže je istinito i nepošteno, kupio sam 10-ak novih skutera i uvijek ti pričaju bajke, a kada ti dosadi za godinu dana onda ne vrijedi ništa... nisam pametan  :angry7:
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2013, 17:14:08 veruda »
Pula Über Alles

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #50 : 13 Lipanj, 2013, 17:01:34 »
svaki salon bilo auto ili moto bude ti ponudil manju cijenu nego kaj se kreće po oglasima iz više razloga..jedan je taj kaj trebaju zaradit nešt a drugi kaj oni uzmu tebi skuter i ti se nemoraš patit s prodavanjem,ciganjenjima,da ti klinci dolaze se nateravat i isprobavat skuter pa ni ne kupe na kraju..
taj skuter i kuća treba prodat,more to bit za par dana a more bit i za par mjeseci..
a ljudi kaj prodaju po oglasima i kolko lažu i uvaljuju smeća,e to je tek žalosno.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #51 : 13 Lipanj, 2013, 20:32:04 »
a ljudi kaj prodaju po oglasima i kolko lažu i uvaljuju smeća,e to je tek žalosno.
A bome ni auto/moto saloni nisu majka tereza kaj se toga tiče :icon_biggrin:

Naravno, čast izuzecima :P
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #52 : 13 Lipanj, 2013, 20:37:14 »
a ljudi kaj prodaju po oglasima i kolko lažu i uvaljuju smeća,e to je tek žalosno.
A bome ni auto/moto saloni nisu majka tereza kaj se toga tiče :icon_biggrin:

Naravno, čast izuzecima :P

svaka auto kuća ima oglas na njuškalu tak da i oni spadaju u tu kategoriju ;)
ko i ti sa svojim falš kineskima vagama  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #53 : 13 Lipanj, 2013, 20:39:14 »
Da, al ja falš stavljam na njuškalo, a tu samo dobre prodajem  :confused5:
Dost off-topica, još malo pa bum ja založil didreka pod račun za neki x10 :laughing7:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline RAY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 84
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #54 : 13 Lipanj, 2013, 22:17:28 »
ako je x10 polovnjak onda cifra vec stima, ali sviđa mi se ta kuća koja ti spremna dat 20 milki za nexus, mogao bi i ja tamo kad bude vrijeme za staro za novo  8)

opet moram napomeniti da je taj isti nexus kupljen kod njih i servisiran kod njih i ama baš nikad padano pa tako niti sa nogare jelte i ti tipovi to znaju,uostalom zar je neka strašna cijena 2600e za nexus 08 god.koji nema niti 10 000 km  ???
pa takvi se na njuškalu kreću do 3000e a novi u salonu je ravnih 42 000 kn pričam o SP verziji  :headbang:
šta bi triba nadoplati zaa X 10 40 000 da bi bilo realno !?  :nono:
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2013, 22:19:05 RAY »

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #55 : 13 Lipanj, 2013, 22:54:44 »
Da je barem malo jeftiniji  :'( jer za više od 4000€ se bira motor po želji (ne skuter),ali mislim da ni jedan nemre bit tolko ekonomičan ako 250ie i sad taj novi 350 to su upaljači. Al jbg motor je motor sad sve ovisi o afinitetima.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #56 : 13 Lipanj, 2013, 23:18:34 »
ako je x10 polovnjak onda cifra vec stima, ali sviđa mi se ta kuća koja ti spremna dat 20 milki za nexus, mogao bi i ja tamo kad bude vrijeme za staro za novo  8)

opet moram napomeniti da je taj isti nexus kupljen kod njih i servisiran kod njih i ama baš nikad padano pa tako niti sa nogare jelte i ti tipovi to znaju,uostalom zar je neka strašna cijena 2600e za nexus 08 god.koji nema niti 10 000 km  ???
pa takvi se na njuškalu kreću do 3000e a novi u salonu je ravnih 42 000 kn pričam o SP verziji  :headbang:
šta bi triba nadoplati zaa X 10 40 000 da bi bilo realno !?  :nono:

kak sam vec napisal,nebitno je isto ko i kolko se krecu na njuskalu jer nebudu nikad ponudili takvu paru i toe to,tak stvar funkcionira al nebitno.

Da je barem malo jeftiniji  :'( jer za više od 4000€ se bira motor po želji (ne skuter),ali mislim da ni jedan nemre bit tolko ekonomičan ako 250ie i sad taj novi 350 to su upaljači. Al jbg motor je motor sad sve ovisi o afinitetima.

sve ima svoju cijenu,pa tak i  x10 svoju..ko oce bude kupil skuter i dal za njega kolko god treba,dok drugi nece ni pogledat skuter nego kupuje motor..ak smo kod toga,za 4 soma eura kupi se i auto,ne..
npr nova vespa 946 kosta 9 soma eura i to sa 125 ac ie masinom,ko to voli bude ju kupil bez obzira kaj kosta vise nego neki pravi motori novi u salonu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline RAY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 84
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #57 : 22 Lipanj, 2013, 13:07:35 »
kak sam vec napisal,nebitno je isto ko i kolko se krecu na njuskalu jer nebudu nikad ponudili takvu paru i toe to,tak stvar funkcionira al nebitno.

u današnja neka vrimena i oće jer im prodaja i nije bajna pa se vataju svake prilike  :glasses9:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #58 : 22 Lipanj, 2013, 13:21:30 »
radim u salonu pa znam iz prve ruke kak to funkcionira,nedavno je došel dečko sa sr maxom 300 starim 10 mjeseci i ponuduli su mu 21000kn a skuter ima 1300 km pa ti vidi sad..zarada za prodaju novih skutera je najmanja u cijeloj priči,tak da rađe ih ne prodaju nego da budu na kraju u minusu i uzmu neki skuter pod račun koi preplate.
nebitno,idi da ti ga procijene pa da vidiš kolko buš moral nadoplatit u kešu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline veruda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: fly 125 ie 3v
Odg: Piaggio X10
« Odgovori #59 : 22 Lipanj, 2013, 15:28:29 »
yap, prije sam svake godine mijenjao skut, a sada mislim da ću u mirovinu sa ovim, ili ga barem voziti 5-6 godina jer praktički isto vrijedi sada (po mojoj procjeni 2,5 soma eurića) a da ti netko ponudi 300ccm starih 5 godina za 2 soma bi rekao da je prilika
Pula Über Alles