Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Žalba na presudu  (Posjeta: 1499 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Friki200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 200
Žalba na presudu
« : 19 Listopad, 2012, 12:07:51 »
Dakle. Policija me zaustavila u 8 mijesecu na motoru zapremnine 200 ccm sa 1.24 promila bez položene a kategorije, uzeta mi je vozzačka na 12 sati.. e u optužnon prijedlogu su predložili kaznu od 7000 kn bez ikakvih mjera, ali s obziron na moju dosadašnju  prekršajnu neosuđivanost za prometne prekršaje, iskreno priznanje dijela prekršaja, iskreno žaljenje i obečanje da neču više i moje obiteljse i imovinske prilike ( nezaposlen, živin s roditeljima bla bla), dodijeljena mi je kazna  ispod propisanog posebnog minimuma (ublažili su je do jedne treščine proppisanog posebnim minimumom) odnosnno 1700kn.. Stari me pila da se žalin ali zanima me eli bi iišta uspija postiči sa njon sa tin da neman love i taj đir.??? jer ionako su mi je več dobrano spuštali!!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Žalba na presudu
« Odgovori #1 : 19 Listopad, 2012, 12:19:30 »
eventualno pitaj da ti daju na par rata,to kaj si dobil je ništ kolko si trebal a ak se žališ na već smanjenu kaznu mogli bi ti ju povećat,to nebi bilo prvi put da tak naprave.pa ti vidi jel se budeš žalil.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline grummer.hr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Silverstone 50 QT-8
Odg: Žalba na presudu
« Odgovori #2 : 19 Listopad, 2012, 12:34:32 »
eventualno pitaj da ti daju na par rata,to kaj si dobil je ništ kolko si trebal a ak se žališ na već smanjenu kaznu mogli bi ti ju povećat,to nebi bilo prvi put da tak naprave.pa ti vidi jel se budeš žalil.

ne pričaj gluposti, sud odlučuje u okviru žalbenog zahtjeva, i nikada ne može donijeti odluku na štetu stranke koja se žalila... laički rečeno, ako on traži smanjenje kazne, sud može samo odbiti njegov zahtjev, povećati kaznu mogu samo u slučaju žalbe druge stranke u postupku.

Zakon o parničnom postupku
Član 374.
Drugostupanjski sud ne može preinačiti presudu na štetu stranke koja se žalila ako je samo ona podnijela žalbu.
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2012, 12:38:01 grummer.hr »

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Žalba na presudu
« Odgovori #3 : 19 Listopad, 2012, 12:39:00 »
kako got bilo da bilo manje mu neće odobrit sigurno ai to kaj štef veli 1700kn je ništa za takav prekršaj....jbga na neke rate probaj rješit i ne sjedaj više na skuter bez kategorije!  :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline irud_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: silverstone devi 50
Odg: Žalba na presudu
« Odgovori #4 : 19 Listopad, 2012, 12:52:15 »
budi sretan sto si dobio tolko
kolko sam cuo za alkohol u prometu jakooooo strogo gledaju

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Žalba na presudu
« Odgovori #5 : 19 Listopad, 2012, 16:33:20 »
eventualno pitaj da ti daju na par rata,to kaj si dobil je ništ kolko si trebal a ak se žališ na već smanjenu kaznu mogli bi ti ju povećat,to nebi bilo prvi put da tak naprave.pa ti vidi jel se budeš žalil.

ne pričaj gluposti, sud odlučuje u okviru žalbenog zahtjeva, i nikada ne može donijeti odluku na štetu stranke koja se žalila... laički rečeno, ako on traži smanjenje kazne, sud može samo odbiti njegov zahtjev, povećati kaznu mogu samo u slučaju žalbe druge stranke u postupku.

Zakon o parničnom postupku
Član 374.
Drugostupanjski sud ne može preinačiti presudu na štetu stranke koja se žalila ako je samo ona podnijela žalbu.

e pa ja znam za barem 2 slučaja iz prve ruke di su se žalili na već smanjene kazne pa su im ih povisili  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)