Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nexus 300 karakteristike  (Posjeta: 2548 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Nexus 300 karakteristike
« : 18 Listopad, 2012, 09:59:05 »
evo odlucija san se na kupnju nexusa 300 jer je lip a vjerujen i udoban pa me zanima sto vi kazete o tom motoru?
dal se isplatii nasa san jednog za 24000kn 2008.godina 16000km i minjan se ja njemu vx-a i jos 14tkn,mislin da je to ok sto se tice cijene i vrijednosti tog motora samo jos neka neko kaze sto treba pripazit pri kupnji,hvala

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Nexus 300 karakteristike
« Odgovori #1 : 18 Listopad, 2012, 21:16:09 »
ja nebi 300 zbog registracije koja je u kategoriji sa 500ccm, zato rađe 250(ista je snaga)
udoban baš i nije s obzirom na konkurenciju...sic je tvrd i položaj vozača je previše nagnut prema naprijed...to je više sportski skuter
to nisu pretjerani kilometri, pitaj vlasnika jel mijenjao remen i te potrošne dijelove u intervalima
sve šta nevalja budeš vidio na probnoj vožnji ako imaš iskustva s motorima  :icon_thumright:
iako na tim km ako su pravi nebi trebalo biti nikakvih problema
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Nexus 300 karakteristike
« Odgovori #2 : 18 Listopad, 2012, 21:23:20 »
evo odlucija san se na kupnju nexusa 300 jer je lip a vjerujen i udoban pa me zanima sto vi kazete o tom motoru?
dal se isplatii nasa san jednog za 24000kn 2008.godina 16000km i minjan se ja njemu vx-a i jos 14tkn,mislin da je to ok sto se tice cijene i vrijednosti tog motora samo jos neka neko kaze sto treba pripazit pri kupnji,hvala

Isto sam za 250ccm, al ak ti nije problem dat tu razliku u cijeni uzmi 300ccm...

A tko ti je kupovao VX-a, pa oba su 4T tak da gledaš isto kao i za VX-a, da je ćim noviji i da je u ćim boljem stanju, da niš ne lupa i ne vuće u stranu  :icon_thumright: Provjeri ulje jel smrdi na benzin i tako to.... Drugo ćeš i sam teško provjerit...znam po sebi.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Nexus 300 karakteristike
« Odgovori #3 : 22 Listopad, 2012, 00:09:12 »
kupi, meni je udoban, ne kvari se, prevalio sam s njim 690 km u komadu i jedino me malo bolio vrat od kacige. potrosnja je komedija kao i odrzavanje. ima mjesta pod sicem, dvoje se vozi i jos stane torba između ljudi. Motorić milina ako ti nije zao dat pare za regu

Offline gravity

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera nexus 250
  • Moja Kaciga: nitro
Odg: Nexus 300 karakteristike
« Odgovori #4 : 01 Studeni, 2012, 10:35:51 »
nexus 300 ima par pluseva a to je sto ima veci prednji col,prepostavljam i malo duzi vjetroban,i motor mrvicu bolje radi i mislim da ima drugaciji sic,ali zato rega za 300 je u kategoriji 500,meni za nexus-a dode rega 900kn(250cc) stim da nemam 50% bonusa,a nexus 500 mislim da dode nekih 1500,za tu razliku se skoro mogu kupiti 2 gume za njega,motori ti jako malo trose,meni putno racunalo kase 38.2km na litru,ali racunaj nekih 3-3.5l na 100km  :)