Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox Projekt!  (Posjeta: 197571 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Yamaha Aerox Projekt!
« Odgovori #1180 : 28 Travanj, 2020, 00:37:48 »
i tako , sutra cu sutra cu prosle su 3 godine od kada su plastike u sprickitu....  :dontknow: :dontknow: Malo ruzno za rec ali ova korona i ne pustanje nigdje su mi dobro dosli,upogonili me poslozio sam vecinu motora i toga svega sta imam, i necete vjerovat tko je dosao na red..  :toothy3: :toothy3: :toothy3: :toothy3:

Znaci boja ide ista kao na mom rs125 sta je bila.. jos je uvijek u grijanoj garazi gdje je i zadnje 2 godine jos ga nisam isao uzet jer najavljuju kisu sljedecih 7 dana... ali plastike su pofarbane, moram jos prednji blatobran i poklopac repa pofarbati u narancasto i onda je to to.



Evo usporedbe sa starom bojom, stari set plastika kao i onaj prvi prvi jos uvjek stoje i imam ih kao uspomenu  :headbang:



I naravno ovaj aerox ima posebno mjesto u mome srcu tako da sam i mali znak paznje u sobi dizajnirao  :laughing7:




Uglavnom sada su plastike tu, moram se odluciti za boju felgi, hoce ici opet u minty zelenu ili nesto drugo, moram vidit opcenito stanje motora trenutno ali ima vremena... popratit cemo to opet u ovoj temi kao nekada  ;D
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12: