Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Suzuki burgman an 400  (Posjeta: 23411 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mario_st200

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 250
Suzuki burgman an 400
« : 11 Listopad, 2012, 20:31:31 »
cisto informativno zanimaju me karakteristike suzuki burgman an 400 2003god ponasanje na cesti,max brzina, ubrzanje,potrosnja,kvarovi,kvaliteta,itd



http://img.dooyoo.co.uk/GB_EN/orig/0/0/1/5/1/15153.jpg
motor u srcu, brzina u glavi, adrenalin u krvi i anđeli čuvari

Offline mario_st200

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 250
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #1 : 14 Listopad, 2012, 08:17:35 »
znam da su rijetki ali jel itko imao priliku bar provozati
motor u srcu, brzina u glavi, adrenalin u krvi i anđeli čuvari

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #2 : 14 Listopad, 2012, 09:24:03 »
znam da su rijetki ali jel itko imao priliku bar provozati
Ja sam vozio al onaj jos malo stari,mislim da nosi isti agregat,31ks.Taj burgman je dosta masivan i imas prostora gdje god pogledas,poprilično je udoban i ne trosi puno.Maximalna brzina cini mi se oko 150kmh,ubrzanje solidno.Sto se tiče odrzavanja i kvarova,to ti bas ne mogu rec jer ovaj ima nekih 6tkm u 10-tak godina,vozi se samo kad prijatelj dodje na odmor.Sve u svemu mislim da nije greska kupit taj skuter,al sve ovisi o ukusima. :icon_thumright:

Offline mario_st200

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 250
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #3 : 14 Listopad, 2012, 10:45:54 »
hvala  :icon_thumright:
motor u srcu, brzina u glavi, adrenalin u krvi i anđeli čuvari

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #4 : 15 Listopad, 2012, 21:30:27 »
ako je super cijena i dobar skuter , zasto ne..
mene osobno nije odusevio burgman400 (2011 model) i nebi ga kupio novog, dosta mi je precjenjen..

ali kod rabljenog argumenti mogu varirati , argumenti kao sto je cijena i sl. :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #5 : 17 Listopad, 2012, 19:39:07 »
radi se skoro o najboljem maksiju na tržištu,dosta su kvalitetni ali triba pripaziti o stanju motora i lima da nije padano i sl.mislim da je uz t maxa best buy klase definitivno  :headbang:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #6 : 05 Travanj, 2013, 12:07:08 »
Znam da je tema stara ali evo mogu se pohvaliti da sam upravo taj skuter izabrao od svih koje sam gledao u klasi do 500ccm za manje novce... Imao sam srecu pa sam naisao na izuzetno uscuvani primjerak sa svega 23tkm koje je u orginalnom stanju.
Svi koji su ga vidjeli pretpostavili su da se radi o max 2 godine starom skuteru (godiste je 2000.) :)

Uglavnom, nisam presao mnogo kilometara ali ono sto sam uocio na pocetku je da je izuzetno udoban za voziti... iako ima male kotace - 13", neravnine se ne osjete zbog velikog međuosovinskog razmaka - 1.6m. Sjedalo je vrlo komforno kako za vozača tako i za suvozača što garantiraju velike dimenzije istoga, čak bih rekao da je udobnije suvozaču zbog potpore u donjem dijelu leđa (naslon).
Skuter nebih preporučio visokim vozačima zbog nešto kraćeg naslona za noge (viši ljudi će imati nepovoljnije svinute noge u voznom položaju).
Kočnice su izvrsne i ne osjeti se potreba za dvostrukim diskom na prednjem kotaču, iako je prilično težak skuter (nešto više od 200kg sa svim tekućinama) zaustavlja se bez zanošenja, proklizavanja i produženja zaustavnog puta u odnosu na skutere sličnih dimenzija i mase s dva diska na prednjem kotaču.
Kada je riječ o mašini tu sam jedino primjetio da je nešto tromiji do nekih 30kmph što se vrlo lako da riješiti s tvrđim oprugama kvačila. Ubrzanje skutera iznad gore spomenute brzine je jednolično i vrlo zadovoljavajuće za njegovu masu i agregat jakosti 32KS. Krajnju brzinu nisam testirao ali iz pouzdanih izvora sam čuo da po satu kazaljka pokazuje 160kmph - što se tiče odstupanja tahometra od gps razlika je kao kod automobila između 5 i 10%.
Potrošnja je također karakteristična za tu kubikažu i iznosi u prosjeku oko 4 litre na 100km.

Skuter je također opremljen i ručnom kočnicom koja se koristi pri parkiranju na kosini dok je skuter oslonjen na bočni nogar.

Prostor ispod volana je rezerviran za akomulator - s desne strane i rukavice i manje predmete - s lijeve strane.
Pokraj volana na komandnoj ploči se nalazi manji prostor s desne strane za kovanice, ključeve ili mobitel a s lijeve strane je čep od hladnjaka i ekspanziona posuda za rashladnu tekućinu.

Rezervoar za pogonsko gorivo mu je smješteno u mostu između volana i sjedala.

Ispod samog sjedala prostor nije dubok kao kod ostalih skutera iz klase ali svejedno osigurava dovoljno mjesta za špeceraj ili jednu integralnu kacigu.

Što se tiče održavanja također je slično kao i kod ostalih skutera u klasi - remen svakih 20 000km, 2l ulja i filter svakih 6000km, itd...

Ja osobno prezadovoljan sa skuterom pogotovo kada se uzme u obzir uloženo/dobiveno.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #7 : 05 Travanj, 2013, 12:55:18 »
bravo mister dzej,posto si opet u skuteraskim vodama slobodno otvori temu u grazi :icon_thumright:
i nemoj bit drnda nego poslikaj vozilicu i fino nas informiraj i dalje o skuteru i njegovu ponasanju posto nije da ih ima po forumu a i na cestama nisu bas svakodneva pojava tak da sve informacije iz prve ruke su i vise nego korisne.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #8 : 05 Travanj, 2013, 13:14:05 »
bravo mister dzej,posto si opet u skuteraskim vodama slobodno otvori temu u grazi :icon_thumright:
i nemoj bit drnda nego poslikaj vozilicu i fino nas informiraj i dalje o skuteru i njegovu ponasanju posto nije da ih ima po forumu a i na cestama nisu bas svakodneva pojava tak da sve informacije iz prve ruke su i vise nego korisne.

Čuj, iskreno, ja sam pucao na Dragstara ili Intrudera, međutim silom prilika dobio sam dozvolu za maksimalno maxi skuter te je izbor i pao na Burgija... :)

Naravno da ću poslikati i izvještavati o stanju pile :)

Nikakvih prerada i modifikacija neće biti... - ostario sam :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #9 : 05 Travanj, 2013, 14:35:04 »
J na burgmanu a ja na VXRu!
šta je sljedeće?
šteeef na romobilu?

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #10 : 05 Travanj, 2013, 19:29:31 »
Kažeš ostario.....pogledam godine kad ista brojka ko i kod mene  :toothy3:

Nego čestitam na pili, nadam se da ćemo napravit i neku grupnu vožnjicu na ccugu kad zatopli, onak laganini...

p.s.

baci fotku da vidimo i mi zvijer  :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #11 : 07 Travanj, 2013, 12:19:05 »
bravo mister dzej,posto si opet u skuteraskim vodama slobodno otvori temu u grazi :icon_thumright:
i nemoj bit drnda nego poslikaj vozilicu i fino nas informiraj i dalje o skuteru i njegovu ponasanju posto nije da ih ima po forumu a i na cestama nisu bas svakodneva pojava tak da sve informacije iz prve ruke su i vise nego korisne.

Čuj, iskreno, ja sam pucao na Dragstara ili Intrudera, međutim silom prilika dobio sam dozvolu za maksimalno maxi skuter te je izbor i pao na Burgija... :)

Naravno da ću poslikati i izvještavati o stanju pile :)

Nikakvih prerada i modifikacija neće biti... - ostario sam :)

da,sjećam se tih ženinih naputaka ;) bitan je kompromis da na kraju budu obje strane zadovoljene tj zadovoljne :P
ajde onda dok uloviš vremena otvori svoju novu frišku temu u garaži pa da bude sve fino na jednom mjestu u vezi burgije  :icon_thumright:
nemaš tu kaj modificirat,kupljen je prema namjeni,nije rejserski skuter a kitat ga nema potrebe kad i ovak ide kolko treba ;)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Suzuki burgman an 400
« Odgovori #12 : 11 Travanj, 2013, 08:42:54 »
Bude svega pomalo... Otvorit cu temu samo neka malo zatopli i da ulovim vremena a st ose voznje tice to uvijek :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!