Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tuning: lonac za 125vx (inox)  (Posjeta: 2873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
tuning: lonac za 125vx (inox)
« : 04 Lipanj, 2008, 21:27:02 »
evo frend je imo zelju za boljim zvukom za svoj 125 vx.. pa sam u roku 2 tijedna mu izradio lonac od spuha.. lonac je napravelj od inoxa , po mijerama je isti kao i stanfarni samo je u nutra drugavije pregrađenjo,,polini vuna ju unutra za prgusivace . 2 tijedna je trebalo da se napravi spuh .. to mi je prvi puta i pokazalo se da je dobro ispalo na kraju sto bas i nisam ocekivo .. spuh je cjeli od inoxa iza ispuh je napravljen u u koso s trokutom .. Htio sam nesto napravit sto bas i nema niko pa sam doso tako do ideje da bude nesto neobicno .. meni spuh izgleda ok ......BY SP TEAM....... :icon_thumright:
evo slikice:  stavot cu jos slika samo moram otic poslikat ..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #1 : 04 Lipanj, 2008, 22:19:46 »
fora izgleda :happy3:

zvuk, film... :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #2 : 04 Lipanj, 2008, 22:46:48 »
Pa nemoreš tako nešto staviti na novi motor,jebeš zvuk,kako ide to s time :dontknow:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #3 : 05 Lipanj, 2008, 00:10:26 »
a mogli ste bacit bar neki poliranac da se to sjaji kad vec nije neki ljepotan .mislim okej je home made svaka cast na trudu.ajde sad busilicu sajbe,filcove,polirke i peglaj brate..totalno je cudan

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #4 : 05 Lipanj, 2008, 10:05:36 »
ne izgleda loše, samo možda lepše ispolirati kao što kaže neer...da se to sjaji kao da je iz fabrike izašlo..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #5 : 05 Lipanj, 2008, 19:37:21 »
budem ispoliro ovo je samo sad bilo za probu , neboj se nije na pamet radeno imaju i pregrade ,ovo je dosta brzinski .i nije obican lonac,, polini vuna je unutra za spuhove. bude m i snimo pa cu staviti....a sljeedeci put kad budem radio znam tocno sta trebam raditi , a ovo je sad bilo praksanje ..  :icon_thumright:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #6 : 06 Lipanj, 2008, 20:13:22 »
preprepre jebeno... svidja mi se za previse...posto bi mi slozio jedan takav za lunicu? al da ima pregrade kao le vince zx? imaju nacrti ovdje na forumu od njega , valjda bi mogao slozit nesto slicno a?

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #7 : 06 Lipanj, 2008, 20:36:55 »
javi na pm. nema frke moglo bi se napravit ..ako skupimo para ja i frend pocet cemo s proizvodnjom.. po narudbi.. :icon_thumright:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #8 : 06 Lipanj, 2008, 21:38:01 »
preprepre jebeno... svidja mi se za previse...posto bi mi slozio jedan takav za lunicu? al da ima pregrade kao le vince zx? imaju nacrti ovdje na forumu od njega , valjda bi mogao slozit nesto slicno a?

luna je 2T...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #9 : 06 Lipanj, 2008, 21:54:11 »
preprepre jebeno... svidja mi se za previse...posto bi mi slozio jedan takav za lunicu? al da ima pregrade kao le vince zx? imaju nacrti ovdje na forumu od njega , valjda bi mogao slozit nesto slicno a?

luna je 2T...
bas si i ja mislim .a pocnite neke rezonke pravit hahaha pa da vidimo mozda bude milja performance

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #10 : 06 Lipanj, 2008, 21:58:13 »
preprepre jebeno... svidja mi se za previse...posto bi mi slozio jedan takav za lunicu? al da ima pregrade kao le vince zx? imaju nacrti ovdje na forumu od njega , valjda bi mogao slozit nesto slicno a?

luna je 2T...
bas si i ja mislim .a pocnite neke rezonke pravit hahaha pa da vidimo mozda bude milja performance
sta nije ona luna caper ,4t.? mislim da je.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #11 : 06 Lipanj, 2008, 22:19:58 »
carper je 4 takta a vision koju ovaj kolega vozi 2 takta

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #12 : 06 Lipanj, 2008, 22:53:14 »
da vision je 2T , i svidja mi se vas dizajn..ovo sto je u jednom komadu... i jos ono u koso slozeno...tako nest bi volio na luni vidit...nekako mi se nesvidjaju ovi standardni tipa zx sa ovim zavrnutim krajem ...bi li se dalo to slozit a?

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #13 : 06 Lipanj, 2008, 22:56:21 »
ili rezonantni auspusi  moraju imat to zavrnuto? zbilja neznam , nerazumijem se u auspuhe...al znam da mi se vas dizajn svidja  :headbang:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #14 : 07 Lipanj, 2008, 01:45:41 »
ili rezonantni auspusi  moraju imat to zavrnuto? zbilja neznam , nerazumijem se u auspuhe...al znam da mi se vas dizajn svidja  :headbang:
tko je rekao da moraju imati zavinuto to je samo top (prigusivac zvuka ) moze biti i bez ali cut ce te cijeli komsiluk .moze se napraviti rezonantni lonac i stavit ga u taku kutiju nek taj veliki lonac bude vanjski omotac.a utisat ga tak da se napravi top i to je to uglavnom netreba biti uvijen ima i leovince neki stari model koji je slican starom peugeotovom auspuhu neznam koji model .

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #15 : 07 Lipanj, 2008, 02:00:42 »






kao i bilo koji drugi spuh za 2t masine a da nije za skuter

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #16 : 07 Lipanj, 2008, 11:37:44 »
neznam...meni se svidja dizajn ...nebi volio da previse vristi auspuh...znaci pozeljno je da ima taj prigusivac zvuka...ako mozes slozit nesto takvo zainteresiran sam...naravno da bude za 2 T , ida bude rezonaca...cilj je ipak nesto postic s tim spuhom , osim izgleda...

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #17 : 07 Lipanj, 2008, 11:43:06 »
ni meni isto dizajn nevalja ovak kad su ravni , bolje mi izgleda kad je psavijen prije prigusivaca...nije to lako ni u kojem slucaju naprait ,jos kad je rucni rad,,najblolje bi bilo od aluminia napraviti spuh jer on dobro upija zuk , dok do inoxa dosta zvoni rad radi na leru ,ako nema vune unutra....
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #18 : 07 Lipanj, 2008, 11:44:33 »
kupis neku polovnu rezu i samo naprave oklop kakvi hoces oko njega...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #19 : 07 Lipanj, 2008, 11:47:01 »
a ti milja180 vidi kako bi to slozio...zvonjavu rijesis tako da nalijepis armafllex ili armacell sa unutarnje strane dovoljan bi bio i onaj debljine 6mm, a moze i deblji...otporan je na toplinu..nece izgorit...samo stvarno mi se svidja ovo ukoso kako si slozio...stvarno preljepo....cak mislim da si dobio onako dublji zvuk a?