Općenito > Trgovine

TP TROPHY GUS KIT

<< < (2/2)

AeRRox:
Zasto ne Polini ako ga ima?

as:
top performances,polini ili malossi svi ti lijevaju termo grupe u talijanskoj tvornici Gillardoni koja je broj 1 u svijetu,zatim odljevke obrađuju u svojim alatnicama i graviraju svoj brend,tako da koji god kit kupiš kupio si istu stvar!
kit za suzuki morini  u TP-eu ti u Italiji kosta 130eur-a +22%PDV-a (jeftinije ti je kod nas)
Malossi npr.
IMAM JA!!!

ivanm:
to je istina, sve su to slični kitevi, ali ima razlika, npr. top u svojoj ponudi nema alu kiteva, svi su gus, isto tako svi kitevi za AC mašine imaju po 5 rebara za hlađenje ko serijale dok polini i malossi imaju po 6, pa sa tim i bolje hlađenje..
dalje, polini i malossi u garniturama daju i usisne lamele za sve modele a malossi u većini i igličasti ležaj za bolcnu, pa je otud i razlika u cijeni između topova gus kita i malossijevog, ako topov košta 1050 kn a malossi 1200, ne zaboravite da malossi ima i usisne lamele i igličasti ležaj(koje treba obavezno staviti) a u slučaju topa treba naknadno kupiti, onda ispada da razlike u cijeni zapravo nema..
što se tiče lijevanja, mislim da top nema istu lijevaonicu ko polini i malossi.. al bero zna točno..

Mr J:
Ma znam to sve samo mi je malo previse dati 1500kn kada provjereno za Trophy-a mogu dati 900kn!!! Pa ljudi moji midrace dodje oko 1500kn!!!
Radije cu se strpiti jos koji tjedan ili mjesec nego placati porez na budale...

Mr J:
Ni Ave mi nemoze nabaviti gus kit!!! Cini mi se da cu morati u Celje! j****u misa!!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju