Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian bt49qt-9 (italscooter)  (Posjeta: 4318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DishaNo1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: skuter
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSetup: 80 ccm
  • MojSpuh: otvoren
Odg: Baotian bt49qt-9 (italscooter)
« Odgovori #20 : 14 Kolovoz, 2012, 14:16:09 »
? O cem vi pricate djecaci?!
Zadnji far ja nisam ni pipno?! To je hayabusin smoked far sa ledicama! Jedino se neko moze zaletit u mene kad stisnem stop pa ga osljepim haha.. Zmigavci u tom zadnjem faru se istotako vide savrseno, a sto se prednjih zmigavaca i svijetla tice, nisam ih potamljivao sa transparentnim spreom, nego transparentnom folijom koja je uistinu 99% transparentna i izmeđuostalog bixenon je u prednjem faru sa lecom od sr-ke tako da tu nemam nikakvih problema, a a zmige prednje se vide jednako kao da ni nema folije.
Dalje sto se tice fusa?! Slike su lose, al je motor farban u komori sa kompresorom, tako da tu nema otpadanja boje i fusa itd! Motor jr farban u mat crnu i prometno crvenu, a ne narandžastu! Steta sto se velike slike ne mogu uploadat tu da vidite kao to izgleda zapravo...
Temperatura: senzor temperature sa digitalnim pokazivacem temperature, senzor je smjesten na glavi i spojen na onaj ventilator dodatni i kad se digne temp na 90, on se pali i kad ja ugasim motor vent radi dok ne ohladi masinu ispod 90!
Decki znam ja sta radim, zatooo...
Svejedno hvala na kritikama i pohvalama!
:) :D ;)

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Baotian bt49qt-9 (italscooter)
« Odgovori #21 : 14 Kolovoz, 2012, 16:38:15 »
? O cem vi pricate djecaci?!
Zadnji far ja nisam ni pipno?! To je hayabusin smoked far sa ledicama! Jedino se neko moze zaletit u mene kad stisnem stop pa ga osljepim haha.. Zmigavci u tom zadnjem faru se istotako vide savrseno, a sto se prednjih zmigavaca i svijetla tice, nisam ih potamljivao sa transparentnim spreom, nego transparentnom folijom koja je uistinu 99% transparentna i izmeđuostalog bixenon je u prednjem faru sa lecom od sr-ke tako da tu nemam nikakvih problema, a a zmige prednje se vide jednako kao da ni nema folije.
Dalje sto se tice fusa?! Slike su lose, al je motor farban u komori sa kompresorom, tako da tu nema otpadanja boje i fusa itd! Motor jr farban u mat crnu i prometno crvenu, a ne narandžastu! Steta sto se velike slike ne mogu uploadat tu da vidite kao to izgleda zapravo...
Temperatura: senzor temperature sa digitalnim pokazivacem temperature, senzor je smjesten na glavi i spojen na onaj ventilator dodatni i kad se digne temp na 90, on se pali i kad ja ugasim motor vent radi dok ne ohladi masinu ispod 90!
Decki znam ja sta radim, zatooo...
Svejedno hvala na kritikama i pohvalama!
ma sve 5 pusti ti price nego ajde daj preko imageshacka ili pohrani.com neku vecu i kvalitetniju sliku di je sa ovim  farom dole. uploadaj pa da to vidimo lijepo :icon_thumright:

Offline DishaNo1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: skuter
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSetup: 80 ccm
  • MojSpuh: otvoren
Odg: Baotian bt49qt-9 (italscooter)
« Odgovori #22 : 14 Kolovoz, 2012, 19:40:17 »
E vidis imageshacka se nisam ni sjetio!
Kad mi sic bude gotov i stigne jos jedan detalj, poslikat cu kompletan motor detaljno i uploadat na imageshack i stavit cu vam tu slike ;)
Max tj dana
Pozz
:) :D ;)

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: Baotian bt49qt-9 (italscooter)
« Odgovori #23 : 26 Rujan, 2012, 11:26:12 »
bude ti ovaj ventilator ispraznil akumulator dok ga ne ohladi ispod 90 :laughing6: