Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4T Klasa  (Posjeta: 7962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T Klasa
« Odgovori #60 : 03 Veljača, 2013, 22:09:50 »
ajde decki da nas se skupi, ekipa je to zahebancija, vidjet cete da ce bit ludo, nek bude klasa 4t 50ccm, nema veze za proizvodaca, bitna je zahebancija, eto mi smo prosle godine pekli rostilj u boksu bilo je odlicno bili su gumy i ekipa kod nas eto napili se najeli :D

za ovu godinu za novu racu obecajem druzenje dva dana, pijancevanje, rostilj, samo dodite  :headbang:
zvuči primamljivo

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: 4T Klasa
« Odgovori #61 : 03 Veljača, 2013, 22:14:06 »
subotu popodne se skupimo, boks ce vec bit postavljen, navecer se lijepo napijemo, napricamo, ispecemo rostilj( to cemo mi osigurat) i lijepo se zabavimo, a onda u nedjelju se na stazi druzimo zezamo i bude super ;) ja sam se zarazio prosle godine, trebo sam ic i u osijek i u viroviticu na utrke ali nazalost bio sam sprijecen pa nisam mogao, ali ove godine bude ludnica, samo ekipa izjasnite se  :icon_biggrin:
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline Figuar_13

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Yamaha Neos
  • MojSetup: MHR replica, PHBG 19 ds,Delta,HI-Speed,radilica
  • MojSpuh: Reverse
Odg: 4T Klasa
« Odgovori #62 : 03 Veljača, 2013, 22:44:36 »
subotu popodne se skupimo, boks ce vec bit postavljen, navecer se lijepo napijemo, napricamo, ispecemo rostilj( to cemo mi osigurat) i lijepo se zabavimo, a onda u nedjelju se na stazi druzimo zezamo i bude super ;) ja sam se zarazio prosle godine, trebo sam ic i u osijek i u viroviticu na utrke ali nazalost bio sam sprijecen pa nisam mogao, ali ove godine bude ludnica, samo ekipa izjasnite se  :icon_biggrin:

Ove god nosimo mesa da moremo cijelu ekipu sa foruma nahranit :D
Fear makes you go faster!

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: 4T Klasa
« Odgovori #63 : 03 Veljača, 2013, 23:19:59 »
nego sta :D bit ce za sve po malo  :icon_biggrin: prosle godine smo se vecer prije skrpali za sve, tako da ove godine ocekujemo ludnicu, samo da nas vrijeme posluzi :D
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)