Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: za moj skuter  (Posjeta: 8318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brzi bmw

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: yamaha aerox
  • Moja Kaciga: vigo
  • MojSetup: due + dell 21 ..delta i dr....
  • MojSpuh: tp nardo
za moj skuter
« : 13 Rujan, 2012, 18:43:54 »
nisam zadovoljan sa vasim ponasanjem prema clanu ms foruma tj meni....po meni se si dali previse slobode .....ja sam lepo rekao da sam ja novi i da ne znam sve kako i sta treba da se radi...a vi umjesto da objanite vi pretite i banujete....tipa imas 10 min da editujem temu ?? kakvo je to ponasanje ??jel sve mora bit po vasem ..... bas me zanima koliko cu sad bit baniran ili cu mozda biti totalno uklonjen....najlosija iskustva imam sa ms forumom
:)))

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: za moj skuter
« Odgovori #1 : 13 Rujan, 2012, 18:49:21 »
mislim da si ti dobio bann jer si u svakoj temi ostavljao neku glupost u odgovoru, ili smajlic, to se zove spamm  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline brzi bmw

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: yamaha aerox
  • Moja Kaciga: vigo
  • MojSetup: due + dell 21 ..delta i dr....
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: za moj skuter
« Odgovori #2 : 13 Rujan, 2012, 18:58:26 »
da to je bilo,i ja sam se ispricao zbog toga reko sam da nisam znao da se to ne sme radit...to sam samo napravio jer sam htio dati oglas a nisam imao 50 postova trebalo mi je jos par komada,jer ja sam komm ono sto znam, ne znam ja odg na sva pitanja...
:)))

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: za moj skuter
« Odgovori #3 : 13 Rujan, 2012, 19:00:55 »
kao prvo,ako si novi pročitaš fino pravila pa se shodno njima i ponašaš na forumu.
kao drugo,tam bi pročital da smajlići samo u odgovoru su spam,isto ko i pisanje gluposti koje nemaju veze s temom,isto tak ako na pitanje; 'čemu služe karbonske lamelice'? ti odgovoriš 'samo ti njih stavi ;)' toe također spam!
ako nešt neznaš negdi onda to ne pišeš,pogotovo u tehnici i pogotovo ne ostavljat smajliće ko odgovor.
ako su pravila za sve ista onda su i za tebe.isto kak i u školi i doma se zna reda,tak se mora znat nekog reda i tu.
jel ti vidiš kolko je člaova na forumu?ko bi vama sad svakom posebno išel pisat pravila i objašnjavat kak se ponašat zato jer ste vi ljeni pročitat pravila?
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: za moj skuter
« Odgovori #4 : 13 Rujan, 2012, 19:02:50 »
da to je bilo,i ja sam se ispricao zbog toga reko sam da nisam znao da se to ne sme radit...to sam samo napravio jer sam htio dati oglas a nisam imao 50 postova trebalo mi je jos par komada,jer ja sam komm ono sto znam, ne znam ja odg na sva pitanja...

za predat oglas također moraš imat 50 konktretnih postova a ne 50 smajlića ili gluparija.ako neznaš odgovor onda ne pišeš glupost samo da napišeš nešt da dojdeš do 50 postova.
već sam ti brisal takve postove i opet budem.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: za moj skuter
« Odgovori #5 : 13 Rujan, 2012, 19:09:56 »
50 postova je stavljeno kao limit za tržnicu baš zato da se novo-registrirani članovi ne služe forumom samo kao tržnicom. Za to postoje Njuškala, Bureze, Butige i ostali oglasnici. Ova tržnica bi prvenstveno trebala služiti kao pomoć članovima koji si preslaguju i popravljaju mašine i styling, te kao takva bi trebala biti sigurna. Naravno, danas više ništa nije sigurno, ali ovdje i dalje teže ka tome. Baš zato se brišu "spam" postovi, krcanje broja postova samo da se sudjeluje u tržnici se napravi u sat vremena, a izbriše u par minuta. Ali za skupiti 50 postova malo kvalitetnijeg teksta, ili, nedo Bog korisnog, treba malo duže, tako da điberi koji bi nekog farbali za 100-200 kn najčešće odustanu u startu.. Umjesto da si trošio vrijeme na ovaj topic, mogao si malo bolje proučiti pravila i probati zaključiti zašto vidiš samo svoje smajliće...

E da, i ovih 50 postova je najdonja granica. Osobno, ja bi malo dignuo skalu, ali to je na vladajućima da odluče..

Edit: steeef je bio brži
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: za moj skuter
« Odgovori #6 : 13 Rujan, 2012, 19:27:02 »
kao prvo,ako si novi pročitaš fino pravila pa se shodno njima i ponašaš na forumu.
kao drugo,tam bi pročital da smajlići samo u odgovoru su spam,isto ko i pisanje gluposti koje nemaju veze s temom,isto tak ako na pitanje; 'čemu služe karbonske lamelice'? ti odgovoriš 'samo ti njih stavi ;)' toe također spam!
ako nešt neznaš negdi onda to ne pišeš,pogotovo u tehnici i pogotovo ne ostavljat smajliće ko odgovor.
ako su pravila za sve ista onda su i za tebe.isto kak i u školi i doma se zna reda,tak se mora znat nekog reda i tu.
jel ti vidiš kolko je člaova na forumu?ko bi vama sad svakom posebno išel pisat pravila i objašnjavat kak se ponašat zato jer ste vi ljeni pročitat pravila?

Znači forum je zabranjen za lijenčine? Prema tome bi 80 % ljudi ovdje bilo radije na nekom drugom forumu  :toothy3:


Da sam imao takvu dobrodošlicu na MS forumu 18. svibnja 2008. kad sam došao na forum daleko od toga da bi razmislio dal ću i dalje biti član. Nismo ni mi bili "anđeli" po pitanju poštivanja pravila (mi: ja i 2TDottore), ali smo bili na jako lijep način upozoreni, ček i nekoliko puta. Ali ne rečenicama tipa: "Imaš 20 minuta da prepraviš nešto ili bann" nego nešto tipa ovog: "Prema pravilima foruma nije lijepo raditi to što radiš pa molim da obratiš pažnju na buduće ponašanje. Hvala!"  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: za moj skuter
« Odgovori #7 : 13 Rujan, 2012, 19:38:16 »
tada je bilo 400 clanova ukupno, danas ih je vise dnevno
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: za moj skuter
« Odgovori #8 : 13 Rujan, 2012, 19:47:10 »
tada je bilo 400 clanova ukupno, danas ih je vise dnevno

Većina je u tome istina, ali ima nešto i u tome da su tu novi modovi... Vjerovao ili ne.

Aj pogledajte Zvonkeca... Ja kad ga vidim ja mu moram platiti pivu. Taj je uvijek koristan, nikome se ne zamjeri, nikad se ne bahati ni nista slično. Čovjek zaslužuje svaku pohvalu.

Ja nisam nikad imao problema s modovima ili pravilima, ali oni bi trebali služiti kao primjer, pa se u skladu s tim u potpunosti slažem s Horvatom. Koliko god puta je potrebno, treba se ponašati lijepo, pa čak ako netko 10 puta napravi istu grešku uz ban mu stavit lijepu opasku, a ne se deračit i bahatiti...  :icon_thumright:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: za moj skuter
« Odgovori #9 : 13 Rujan, 2012, 19:52:23 »
ja mislim da ću preskočiti komentiranjeove teme jer bi mogao reći nešto što nije za javnost :laughing1:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: za moj skuter
« Odgovori #10 : 13 Rujan, 2012, 19:53:43 »
@ horvat,nisam ja taj koi je rekel da u roku 20 min ispravi nešt inače bude bannan niti ikakve ultimatume postavljal..upozoril sam ga i kroz temu i na pm na pravila konkretno za spamm sa smajlićima i za postove potrebne za tržnicu,nije poslušal pa je dobil ban.
natipkal je gluposti i smajliće..bil upozoren i obrisano to kae bilo spamm i oglas pa je napravil opet isto.
kak god bilo neznam ko bi imal vremena i volje svakom posebno objašnjavat pravila,bar tih par osnovih.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: za moj skuter
« Odgovori #11 : 13 Rujan, 2012, 19:57:00 »
ja sam taj koji je rekao da editira njegov oglas i da stavi sve u početni post i da za to ima 10 minuta vremena.
i nije bilo bez razloga! on je u 10 minuta nabio 4 posta skupa sa članom ROX-Rab! jedan oglas je on podjelio u par postova

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: za moj skuter
« Odgovori #12 : 13 Rujan, 2012, 20:28:45 »
kao prvo,javil si se meni na pm zakaj nemožeš stavit oglas...
fino sam ti objasnil...
to jutro si imal 20-tak postova...
navečer ja vidim ti imaš 50-tak i oglas objavljen...
pogledal sam po tehnici i gluposti pobrisal sve koje si pisal i istodobno dok ti je broj postova pal ispod 50,izbrisal sam ti i oglas...
i opet smo fino na pmu popričali i sve sam ti fino objasnil,ko i svakom drugom...
ti si nastavil spamat po tuning podforumu,ja sam prijavil to,niko nije reagiral,tek ti je štef sljedeće jutro pobrisal sav spam...
i svaki put dok si pal ispod 50 postova ja sam ti obrisal oglas...
i nemreš reć da si nezadovoljan jer sam ti sve objasnil lijepo i bil pristojan prema tebi,bez ikakvih prijetnji
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: za moj skuter
« Odgovori #13 : 13 Rujan, 2012, 20:38:45 »
@ horvat,nisam ja taj koi je rekel da u roku 20 min ispravi nešt inače bude bannan niti ikakve ultimatume postavljal..upozoril sam ga i kroz temu i na pm na pravila konkretno za spamm sa smajlićima i za postove potrebne za tržnicu,nije poslušal pa je dobil ban.
natipkal je gluposti i smajliće..bil upozoren i obrisano to kae bilo spamm i oglas pa je napravil opet isto.
kak god bilo neznam ko bi imal vremena i volje svakom posebno objašnjavat pravila,bar tih par osnovih.

Ma neznam ja ko je to stavil niti ne prozivam nikoga, ja samo kažem kak bi bilo lijepo, jel tak roby?  :icon_tongue:

Bilo je i prije puno ljudi na forumu, al jel moguće da se generacijama mijenja i ponašanje i više do izražaja dolazi agresivnost? Mislim, nije to ništa novo da se "moderni klinci" ponašaju puno agresivnije zbog kojekakvih hi-tech uređaja i socijalnih mreža, ali zar to mora utjecati na atmosferu na forumu?

Sjećam se atmosfere kad smo došli: ko da si zapalio đoint, sjeo u mekanu fotelju i uz kavicu napisao post koji je djelomično bio spam, ali u globalu je sadržavao i neku (polu)korisnu informaciju. Moderatori su znali pobrisat cijeli razgovor, naravno, jer je otišao totalno u raspravu o stanju u državi i političarima koji kradu i nije imao veze sa štelanjem dellorta na base kitu, a isti ti moderatori bili oni ovakvi ili onakvi, uvijek su pristojno upozorili na PM.  :icon_thumright:

Ali kad su modovi takvi bili, i mi smo se smirili. Da se i meni mod zamjeri i ja bi vjerojatno namjerno počel radit to kaj ovi rade danas. Delikvent, šta ćeš  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: za moj skuter
« Odgovori #14 : 13 Rujan, 2012, 20:47:29 »
a kaj napravit s ovakvima?
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=4474
svaki dan stavi novi oglas,pošalješ mu pm,obrišeš taj oglas al on stavi opet novi...
onda opet moderator ispadne bahat jer mu je rekel da ne otvara svaki dan jedan te isti oglas
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: za moj skuter
« Odgovori #15 : 13 Rujan, 2012, 20:49:21 »
a kaj napravit s ovakvima?
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=4474
svaki dan stavi novi oglas,pošalješ mu pm,obrišeš taj oglas al on stavi opet novi...
onda opet moderator ispadne bahat jer mu je rekel da ne otvara svaki dan jedan te isti oglas
prepust to meni, ja ću mu na skroz fin način objasniti

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: za moj skuter
« Odgovori #16 : 13 Rujan, 2012, 20:51:12 »
samo naprijed ;D
i evo brzi,sad reci da neznaš ni za pravilo da nesmiješ pisat po tuđim oglasima?upravo sam ti izbrisal post iz horvatovog oglasa(mada po pisanju po oglasima,nije ni on sam niš bolji :laughing7: )
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
za moj skuter
« Odgovori #17 : 13 Rujan, 2012, 20:51:14 »
a kaj napravit s ovakvima?
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=4474
svaki dan stavi novi oglas,pošalješ mu pm,obrišeš taj oglas al on stavi opet novi...
onda opet moderator ispadne bahat jer mu je rekel da ne otvara svaki dan jedan te isti oglas
Evo, citat na ovaj post, tj. link, ne ostavlja nimalo prostora za komentar osim na nekoliko smajlija...a to je zabranjeno... Katkad nam samo to preostaje :D


iPh4s tt

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: za moj skuter
« Odgovori #18 : 13 Rujan, 2012, 20:52:51 »
... po pitanju poštivanja pravila (mi: ja i 2TDottore), ali smo bili na jako lijep način upozoreni...

Je, 2TDottore je upozoren, ima i svjež topic o tome, tako da znate šta vas čeka ako ovako nastavite!  :toothy12:  :toothy12:  :toothy12:


a kaj napravit s ovakvima?...

Isto što i sa 2TDottore-om  ???
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: za moj skuter
« Odgovori #19 : 13 Rujan, 2012, 20:55:22 »
Isto što i sa 2TDottore-om  ???
nisam upoznat :icon_scratch:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: