Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox styling!!  (Posjeta: 4058 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox styling!!
« Odgovori #20 : 05 Srpanj, 2008, 22:34:44 »
Zasad još ne, ak neko ima areoxa onda zna da su nogare za suvozača malo glupavo napravljene, i sad sam vozio neku curu i malo mi ogrebla nogar, al malo, pa sam sad stavio pik-traku da zaštitim. Moram u Pevec ili Bauhaus po onaj aluminijski lim, sa suzicama pa ću izrezat za nogare i za pod pa ću to ljepo pošrafat gore da se svijetli i onda ide u žuto, da se tu boja ne haba...ružno izgleda, valjda ima tog lima tamo... jer ja to lako napravim a to je skupo pun k. ak se kupuje u dučanu!

u bauhaus :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox styling!!
« Odgovori #21 : 06 Srpanj, 2008, 00:07:23 »
Zasad još ne, ak neko ima areoxa onda zna da su nogare za suvozača malo glupavo napravljene, i sad sam vozio neku curu i malo mi ogrebla nogar, al malo, pa sam sad stavio pik-traku da zaštitim. Moram u Pevec ili Bauhaus po onaj aluminijski lim, sa suzicama pa ću izrezat za nogare i za pod pa ću to ljepo pošrafat gore da se svijetli i onda ide u žuto, da se tu boja ne haba...ružno izgleda, valjda ima tog lima tamo... jer ja to lako napravim a to je skupo pun k. ak se kupuje u dučanu!

u bauhaus :icon_thumright:
Veliš da tam ima 100% ? Jesi možda to probal radit ili vidio gdje, kak to izgleda?? Kad se sve postavi!

Evo pofarbao sam i one plastike koje se daju skinut sa retrovizora, dobro je ispalo...sutra slike stavim!!!
« Zadnja izmjena: 06 Srpanj, 2008, 23:27:00 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636